71
JPG-ből falikép
  • Yeltzin
    #71
    kb. 4-5 rugó
  • Yeltzin
    #70
    jaj

    egy pillanat
  • Mentol
    #69
    Yeltzin? Van már valami infod?
  • Yeltzin
    #68
    pölö
  • CLINT EASTWOOD9
    #67
    A print studio milyen néven helyezkedikel a városban?
    A Photo hall-on kívül mert azt ismerem.
  • Yeltzin
    #66
    nyomda, print studio
  • CLINT EASTWOOD9
    #65
    Ekkora képet ti szerintetek milyen helyen lehetne előállítani?
  • Yeltzin
    #64
    kb. 4:3
  • Yeltzin
    #63
    40x32
  • CLINT EASTWOOD9
    #62
    Megtudnátok mondani hogy egy A3-as képnek.Milyen a méretaránya?
  • Blasta
    #61
    Az a lényeg, hogy ha A2-es méretben szeretne valaki egy 4-6 netán 8mpx-es képet nyomtatni akkor mindenképpen 300dpi-re ajánlott konvertálni a képet...
  • Blasta
    #60
    Loál!

    Te vagy a főnöke? :-)
  • OPM
    #59
    titok :P
  • CLINT EASTWOOD9
    #58
    Figyelj ez engem is érdekelne írd már meg az emailodat?
  • j0nNyKa
    #57
    na ize kepemmel foglalkozz plz, vasarnapig kellene
  • Yeltzin
    #56
    egy pillanatig sem arról volt szó, ki milyen formátumban fotóz (főleg, mivel az ominózus kép egy GRAFIKA)

    így tökmindegy, ajánlod-e a jpg-t vagy sem, ha az eredeti kép ebben a formátumban van
  • Yeltzin
    #55
    akkorára vágod a papírt, amekkora kell
  • Kis-Bob
    #54
    Te miről beszélsz? Szerinted nem lehetséges formátumot váltani egyes gépeken? Nem vagyok hülye, tudom, h mi az a tömörítés, tisztában vagyok az adatvesztéssel is. Én azt mondtam, hogy más formátumban csinálja a képet. Pl. tiff, raw, nef stb. Ez előnyösebb. És akkor nem kell konvertálni semmit.
  • OPM
    #53
    és egyedi méreteket is vállalnak szerinted ott? vagy csak szabvány (A3, A4 stb)?
  • j0nNyKa
    #52
    varom. :)
  • Yeltzin
    #51
    lesz az is :)


    de ekkorából nem érdemes A3-at nyomni, A4-et ajánlanám
  • j0nNyKa
    #50
    es valasz ? :)
  • Yeltzin
    #49
    igen
  • j0nNyKa
    #48
    esti utolso mailt megkaptad ?
  • Roll
    #47
    Hali Srácok!

    A4-es méretben én is tudok fotót nyomtatni. Van egy Epson Stylus Cx5200-asom, ami akár 5760dpi-s felbontást is tud.

  • Yeltzin
    #46
    utánanézek, pill
  • Mentol
    #45
    Engem is érdekelne a dolog Budapesten!
    Nekem kb. 1*1m nagyságú kép kellene a Holdról. Szobába, falra szeretném tenni. Lehet kicsit nagyobb is(max: 120*120cm).

    Valaki tudna egy árajánlatot adni? Mehet emailbe is: [email protected]

    Köszi!
  • cenobite
    #44
    Nekünk egy elég régi Epson van itt a cégnél, simán tud A3-at, tekercset nyomtat, stb, mindezt akár fotominőségben (1440 dpi), fényes foto-papírra is. Stylus color1520 az ő neve neki, egész jó. :)
  • ngcsnet
    #43
    átkonvertálod bmp...1 másodperc, a formátummal ne legyen bajod.
  • Random_
    #42
    Szegeden, Budapesten és asszem Kecskeméten tudunk nyomtatni árat nem tudok mondani mert én a tervezésen vagyok akik csinálják azok meg a dokkumentáláson. Viszont elég jól benne vannak heti 5-10 A0 méretű plakátot nyomtatnak Egyetemeknek meg konferenciákra.

    http://www.dokkolo.hu/
  • OPM
    #41
    válasz: #29, #40

    hát én tatabánya mellett lakom
  • Random_
    #40
    Melyik városban kell ilyen hely? A mi cégünk foglalkozik poszterek nyomtatásával persze szarból nem csinálnak jobbat csak amit adsz nekik a megadott méretben kinyomtatják. Max 90centi szélességben a hossza az free mert tekercsben van a papír.
  • _Vegeta_
    #39
    Ertem. :)
  • Taranov
    #38
    Jó, de a DVD író ára azért csökkent, hogy minden felhasználó megengedhesse magának, az A3-as nyomtatót azért nem kisfelhasználóknak szánják.
  • Yeltzin
    #37
    egy éve még egy asztali DVD író is annyi volt :D most 20k...
  • Yeltzin
    #36
    na jócakát, holnap folytatjuk
  • Taranov
    #35
    Nekem kb. 1 éve virágzott ez a digitális fotónyomtatás dolog, amikor még nem volt árverseny ezen a téren.
    Akkor láttam egy HP A3-as fotónyomtatót 1 milla körül.
  • Yeltzin
    #34
    mellesleg ha minden igaz, megtekinthető a Mammut 1-ben az Extreme Digitalnál (kíváncsi vagyok, szereztek-e már A3 fotópapírt) :D
  • Yeltzin
    #33
    nekem nincs saját cuccom, de hadd közöljek egy jó hírt: az Epson első A3 tintasugaras fotónyomtatója kb. 150 ezer Ft (túl sok még nincs belőle, egyelőre nem érdemes keresni), láttam, mit tud, és az nem kifejezés, hogy viccesen olcsó....
  • Taranov
    #32
    Hát nekem A4-es van csak, lényegében egy jobb minőségű fotónyomtató.
    Yeltzin elvtársnak már biztos valami spéci cucca van, de egy A3-as nyomtató ára a milliót is elérheti simán, szóval ahhoz már nagyüzemben kell csinálni.