317
Ide linkeljetek be letoltheto filmeket mobilra
  • BanyiX
    #317
    Ha nem akarsz a filmek konvertálással szenvedni akkor nézd meg ezt a 3gp videó oldalt is! Szerintem nagyon jó
  • boti100
    #316
    http://css-tbk.atw.hu/letoltesek.html rengeteg film mobilra + family guy,cleveland show,amerikai fater,south park részek avi-ban mp4-ben 3gp-ben!
  • endrehtc
    #315
    Sziasztok.
    kerdesemre keresem a valaszt. Telofonokat mar namigazan szoktak kodolni, hanem SIM UNLOCK kartyaval egyutt teszik be a sim kartyat a teloba. Igy nem veszti el a garanciat, illetve sokka lolcsobb,es a SIM UNLOCK kartyat is lehet barmikor hasznalni mas telokba.
    http://www.youtube.com/watch?v=Qw-Prta_A_4
    Jo dolog :)

    viszont nem tudom: van egy htc p33000-om,(ami 2g-es),ha abba veszek sim unlcok kartyat azzal mukodne egy 3g-es sim?
    :(
    Mert a 3g-es telo viszi 2G-es kartyakat,de vissza fele is mukszik?
    Lehet eleg egy rom frissites? vagy csak egy driver updatet?.....
  • iceman070813
    #314
    Sziasztok, meg tudná nekem valaki szerezni 3gp-ben Tom Cruise 1990-ben készült MINT A VILLÁM c. filmjét? Mert én sehol nem találom! Nagyon megköszönném, üdv!
  • mobilmozi
    #313
    hoppá a címet lehagytam :D tehát a mobilmozi oldal címe: http://mobilmozi.blackboss.eu
  • mobilmozi
    #312
    Üdv! Létrejött egy új oldal ami csak mobiltelefon filmekkel foglakozik. A regisztráció egyenlőre még nyílt de hamarosan meghívás alapú lesz. Várunk mindenkit az oldalon!
  • mikotomi
    #311
    szega mindenkinek aki itt van meg aki nincs annak is! nekem a die hard 4.0-kellene mobil verzióban,176+144-es felbontásban ! ha valaki megtudná szerezni vagy átkonvertálni azt nagyon megköszönném neki ! üdv tomi !
  • 12345dvd
    #310
    http://sisland.hu/ itt találtok mobilfilmeket a fórumban.
  • highlander15
    #309
    Már megoldottam,nem aktuális.
  • highlander15
    #308
    Nekem Plato Video to 3gp konverterrel lenne az a problémám,amikor elindítok egy konvertálást(alap fájl 50 MB)1 másodperc alatt megcsinálja,a kész fájl mérete pedig 0 bájt.Mi lehet a baj?
    A másik:Allok 3gp konverterrel,mikor ugyanezt a videót akarom átalakítani,azt írja ki,hogy no decoder to decode this file.Mi lehet a probléma?

    Köszi előre is!
  • Airbus A380
    #307
    Ja és simán kitömörítette. Össze is rakja de a végén közli a crc-t-
  • Airbus A380
    #306
    Rosszul gondolod mivel alapból többe van darabolva. :o)
  • lang14
    #305
    Ha crc-hibás a fájl nem nagyon fogod tudni kitömöríteni..
    ha minden igaz nem egyesítened kell csak nyisd meg az egyik rart és húzd ki belőle a fájlt h a TC kitömörítse, de lehet hogy rosszul gondolom a problémádat..
  • Airbus A380
    #304
    természetesen 3 gp-ről van szó
  • Airbus A380
    #303
    Hali.

    Segitség!


    Hogyan kell összerakni a letöltött filmet ? A totál kommander összerakja nekem de azt írja v-mi crc hiányzik és így a telefon nem tudja miaz.

    Szóval hogyan tudom úgy összerakni hogy nézhessem is ?
  • fine2006
    #302
    Elnézést kérek az ide nem illő témáért.
    De privátban örülnék a segítségnek. [email protected]

    thanks
  • fine2006
    #301
    Sziasztok.
    Nokia 6280 telefonhoz keresek olyan video lejátszó szoftvert, ami lehetőve teszi, hogy a 3gp film file-be bele tudjak tekerni. (előre, hátra). Már kerestem mindenhol, de nem találtam a nyomára.

    Találkoztam olyan player-el, ami lehetőve tette mp3 programok lejátszását. Viszont bele tekerni nem tudtam.(gp6280mp3layer.jar) Remélem, mivel a nokia alapprogramjai, (akár az audió lejátszó, akár a video lejátszó) nem tartalmazzák ezt a lehetőséget(előre,hátra tekerés), most szerencsével járok.
    köszönöm mindenkinek a segítségét.

    Lehet, hogy a mostani kérdesemért a moderátor kiakad, mert nem teljesen ide illik, de a 3gp lejátszáshoz kapcsolódik


  • paryk
    #300
    Kedves Dzsí Pí! Nekem is Samsung D900i-m van, és én se tudok videókat felrakni adatkábelen keresztül. Azt ajánlom vegyél egy 2 gigás memóriakártyát adapterrel és egy kártya olvasót. Én 5200 ért vettem a "P" kezdőbetüs szolgáltatónál, és a laptopom kártyaolvasójával nagyon gyorsan rá tudok tenni bármilyen file-t, mert a kártyát adattárolóként ismeri fel.

    Egyébként minden D900i tulajdonosnak, aki még nem jött rá mondom, hogy a kettős keresztel lehet max képernyőre rakni a videókat és a képeket. Bár lehet, hogy ezzel csak nekem volt gondom, de én legalább fél órát kerestem...
  • Dzsí Pí
    #299
    PLS vki segítsen nékem!
    3gp filmet konvertáltam és át akartam másolni a Samsung d900i-mre adatkábellel. De az a rohadt szoftver, mindíg azt írja ki 3gp-re is meg mp4-re is, hogy unknown format, és nem mehet a downloaded video-s mappába, csak az other files-be, onnan meg nem játsza le. Mit kéne máshogy csinálnom?
  • Scarpa
    #298
    Sziasztok! Valaki feltenné a Titanicot 3gp-be? Előre is köszi!
  • rosta1994
    #297
    nem reklámozok az sg-n
  • agyhalál
    #296
    Kipróbáltam az ImTOO 3GP Video Convertert is, de annál meg szaggat a kép, meg a hang is. Esetleg valami más beállítást kell használni?
  • danyr
    #295
    a csupasz pisztoly 2,5-et a át tudnád nyomni? pls
  • agyhalál
    #294
    Nekem ez a program hibát ír ki, rögtön az elindítása után, majd miután elkezdek kovertálni egy filet, mielött végezne vele, ugyanazzal a hibával fejezi be a folyamatot.
  • nesto
    #293
    30kb/sec-cel egy óra alatt fent van 100-120mb
  • cicai
    #292
    Ez a legegyszerűbb progi:
    Allok MPEG4 Converter
    Ezzel akármit átkonvertálhatsz, akármibe.
    A googleban keressetek rá!
  • konyak007
    #291
    ali g
  • ladylilien
    #290
    Üdv!
    Nekem 1 olyan progi kéne amivel 3gp filmet 2 részbe eltudnék darabolni.
    ha vki tud ilyet pls szóljon.
    Előre is köszi!
  • Blasta
    #289
    Köszi, kipróbálom.
    (az nem gáz, hogy tudtommal elvileg a 6131 nem támogatja az MPEG formátumot?)
  • snoopy1221
    #288
    bocs valaki nem tudna msn átküldeni nekem egy 3gp filmet snoopy1221kukac freemail.hucom köszönöm
  • snoopy1221
    #287
    csáztok
    valakinek van msn cime?
  • AlexHerceg
    #286
    a videokodeknél állitsd át mpeg4re és menni fog.
    üdv
    alex
  • Blasta
    #285
    Nem értem mit cseszek el, de egyszerűen nem megy.
    Minden file-nál azt írja ki, hogy FAIL.
    Mit b@szok el, hogy leáll az encode? N6131-re szeretném kódolni, 3GP formátumban.

    A beállítások:
    -Video Codec: h263
    -Video size: 320x240 (ekkora a kijelzőm)
    -Bit rate: 80
    -Frame rate: 15

    Audio:
    -Audio codec: amr_nb
    -bit rate: 32
    -sample rate: 22000
    -channels: mono
  • Blasta
    #284
    Köszi, kipróbálom.
    Esetleg, ha kódod is akadna hozzá... :DDD
  • LoDMaSt
    #283
    Talán ez is müxik? ez?
  • Blasta
    #282
    Értem, köszi!
    Esetleg tudsz elérhetőséget a 3.1.21-es build-hez?
  • LoDMaSt
    #281
    A hiba az ön készülékében van, nekem a 3.1.21 build-0110b tökéletesen müxik.
  • LoDMaSt
    #280
    Hát, nem mondanám 100%-ra, hogy nincs rá, ha itt utánakérdezel a fórumban a java alkalmazások topikban, talán adnak vmit. Elég jó nokiás oldal, sok fórumtémával, csak sokáig tart az utánaolvasás :D
  • Blasta
    #279
    Mivel olyan nagyon pörög ez a topk, így felteszek még1 kérdést, hátha... :D

    Szal nem tetszik a telefonom filmlejátszója, ezt szeretném kicserélni vmi másikra, ez lehetséges?
    Nokis 6131-ről van szó, asszem S40-es rendszer fut rajta.
    (jó lenne olyan lejátszó, ami tud tekerni a filmben, illetve akad olyan film, aminél késve játsza le a hangot a jelenlegi beépített player, ezért is jó lenne vmi másik progi)
  • Blasta
    #278
    Most kipróbááltam ezt a Plato 3gp konvertert.
    Megcsinálta szépen a konvertálást, de a telefonon csak hang volt, kép nem. Lehet, h azért, mert a N6131 nem támogatja az MPEG-et, a Plato meg abban a formátumban dolgozik.

    #277-re valaki?