130
Nokia 3220
  • Tarajos Sül
    #50
    aha

    ha magyar,akkor a Multimédia Megtekintése nevü ikont indisd el,ez konvertálja az mp3-at amr-ré,amit simán másolj a telodra!
  • sabodave
    #49
    ox megnézem
    én is a 6.6-ot használom
  • ricky
    #48
    Na ezt én is kipróbálom!!! :)
  • Tarajos Sül
    #47
    Azt a "nincs támogatott készülék" felirtatot meg azért irja ki,mert ennek a Nokia 3220-nak nincs mp3 lejátszója!
  • Tarajos Sül
    #46
    na figyu

    Én a Nokia Pc Suite 6.6 magyar verziojával csináltam
    Itt tudod letölteni!

    NE A "ZENE ÁTVITELE" IKONT VÁLASZD!,HANEM A MULTIMÉDIA MEGTEKINTÉSE-T!!!!!
    ahol,hangjegyek vannak a képernyön,benne megnyitsz egy MP3 audio fájlt,és asszem 5,5 perc lehet a zene!
    Elmented,(nem muszály végighallgatni)és a mentés ablakának jobb alsó sarkában van egy fül,ott tudod kiválasztani a zene méretét,hosszát!
    Válaszd a nincs méretkorlát-ot vagy vmi ilyesmi!
    Mensd el,egy picit várni kell rá!

    Utána meg simán a fájlkezelővel másold rá a telodra!

    Nem kell semmilyen külön konvertáló!

    És amugy van memóriabövitése?
  • sabodave
    #45
    NAH SIKERELT MEGOLDANI
    szedtem le 1 amr konverter-t és átkonvertálom aztán simán felmásolom
  • sabodave
    #44
    Amikor belépek a NOKIA AUDIO MANEGERBE, ott nem érzékeli a telefont
    amikor frissítem akkor is azt írja ki hogy nincs támogatott készülék csatlakoztatva.
    ezzel mit lehet csinálni, hogy érzékelje
    (leszedtem a legfrissebb pc suit-ot)
  • sabodave
    #43
    de ha csengőhangnak teszem be akkor gondolom nem zabálja az aksit
  • sabodave
    #42
    hogy kell noki pc suittal átkonvertálni? mert nekem nem sikerül
  • Tarajos Sül
    #41
    Lehet ennek a telonak vmi memóriabövitése?

    Asszem 2,5 MB a galéria része!

    Felraktam 350 Kb amr hangokat usb keresztül,és tök jok(mp3 konvertáltam át amr-re,amit a telo már lejátsza,a Nokia Pc suite-n keresztül)

    Tök jo a zenehalgatás rajta ezen a modon,csak 3 baj van vele:
    1)a hangminöség nem olyan jo,mint az mp3-nál,csak cintányérnál torzul el a hang stb.
    2)tárhely

    3)ami 1-ben a legsulyosabb,amikor lejátsza a telo ezeket,az aksit qrvára zabálja!szerintem,nem kell 1 nap naki és tölthetem is,ezért töltöre teszem miközben hallgatom

    sztem Sabodave probáld ki te is!

    Hallottam vmi memóriakártyárol,ezt ebbe hova lehet beletenni?
  • sabodave
    #40
    tom nállam is ez van
  • Tarajos Sül
    #39
    azt igen én is tudom,hogy azt be lehet állitani az üzemmódoknál,de ha azt a csengőhangot a galériában halgatom,akkor már nem rezeg,meg villog,csak ha az eredetit halgatom!
  • sabodave
    #38
    a letöltött csengőhangnál csak akkor fog rezegni meg villogni ha beállítod hogy az csörögjön és hívnak és akkor villog meg rezeg
    Én is ezen gondolkoztam de aztán rájöttem
  • Tarajos Sül
    #37
    amugy nem tudja vki,hogyan lehet,letöltött csengöhangokhoz beállitani a rezgő hivásjelzöt,és a fényefektet?

    Mert ha a gyárilag felrakott csengőhangot inditom,elkezd villogni,és rezegni a telo!
    De ha egy letöltött csengőhangot inditok,ezek nem jelennek meg(nem villog közben,és nem is rezeg)

    Tudja vki?
  • Tarajos Sül
    #36
    Ti azt nem tudjátok,hogy az mms küldéshez/fogadáshoz nem kell GPRS kapcsolat?

    Legalábbis a Vodafone-nál!

    Csak a szolgáltatást kell aktiválni,és mms beállitásokat kell menteni a telora,és már kész is!
  • sabodave
    #35
    jaja
  • ricky
    #34
    az is gprs?
  • sabodave
    #33
    -os van (ez lemaradt)
  • sabodave
    #32
    nekem ez a havi 300ft
  • ricky
    #31
    :DDD

    Én is. Most ezt a 13Ft/10k/10perc GPRS-t fizetem. Ennek legalább nincs havidíja. Néha meg azért jól jön a net, meg mms...
  • sabodave
    #30
    Beviszed T-mobilhoz és megmondod nekik hogy aktiválják az mms-t meg a wapot meg mindent és ingyé megcsinálják, én is ezt tettem és naon megy minden 3000ft- úgy elwapoztam hogy csak néztem, aztán visszafogtam magam már nem wapozom
  • pihi
    #29
    Hellosztok! lenne egy ojan problémám h aktiválni kéne a telefonomon az mms küldés / fogadást csak nemtudom hogy hogyan vki tudna segiteni?
  • ricky
    #28
    mind1, már megoldottam :)
  • Tarajos Sül
    #27
    nagyon nem értem!!!

    bocs el vagyok tájolva
  • ricky
    #26
    Sikerült. Azt hittem eddig, hogy a levegőben lesz a szöveg, de rájöttem, h a tel hátulját kell nézni. :)))
  • ricky
    #25
    Hát azt írja a leírásban a Wave message programban, hogy írjam be a szöveget, amit ki akarok "írni" a levegőbe és nyomjam meg a displayt majd mozgassam a telefont. De nekem nem írja ki a szöveget ha mozgatom.



    Hogy működik neked a kábel? Hogy hogy nem "nem csak összedugom,..."?
  • Tarajos Sül
    #24
    az adatkábelröl:
    Én nem márkaboltban vettem,hanem sztem a Nyugati-ban(mert a fater vette)
    Nekem is dku-5 kábel van,és kell hozzá nokia pc suite + szoftver a kábelhez!

    Sajna nem ugy megy,hogy csak összedugom,és már mehet a kép a telora!

    Ezt nem értem:"mert ha elkezdem gyorsan mozgatni nekem csak sárgán világit."
  • ricky
    #23
    Ma vettem hozzá egy XpressOn Fun hátlapot. Ez a Wave Message hogy működik, hogy írjon a levegőbe? mert ha elkezdem gyorsan mozgatni nekem csak sárgán világit.
  • sabodave
    #22
    T-mobil boltban nekem dku-5 kábelt adták. nem tom mi a különbség közte, csak árban van sztem, meg lehet hogy az több telóval kompatibilis, de ez csak elmélet. nem értek hozzá annyira
  • ricky
    #21
    de az CA42. Mi a különbség az ilyen kábelek között?
  • ricky
    #20
    hol vettél kábelt, mert a T-Mobile-nál 9990 ft.???
  • ricky
    #19
    Néztem neten ezt a telefont és van hozzá adatkábel is. Ahhoz adnak valami programot is? Vagymilyen progi jó hozzá, h tudjak cuccokat tenni a telefonra?
  • Tarajos Sül
    #18
    Nekem is vhogy igy,de tuti egy 200Ft-tal kevesebb volt!

    Amugy tudnál válaszolni erre?
  • sabodave
    #17
    3700
  • CUCLI
    #16
    mennyi volt a kábel?
  • sabodave
    #15
    már megoldottam
  • sabodave
    #14
    Vettem a Nokia 3220-hoz egy DKU-5 usb adatkábelt!
    felinstalláltam az illesztő progiját és nem jeleníti meg a gépen hogy kapcsolódva van a telóhoz, gondolom külön drive-ként jeleníti meg, de nem teszi
    VALAKI TUDNA SEGÍTENI?
  • Tarajos Sül
    #13
    Én a Nokia 3220 telomat elvittem azzal,hogy másfél nap alatt lemerült az akku(zsír uj telonál)

    Alkatrészcserét végeztek!

    Utána már 4-nél több napot birt ki!Megoldodott a probléma!

    Viszont az email klienst elb@szta!(akinek ilyen telo van:Menü-->üzenetek--> email odaléptem és nem hajlando megnyitni)

    Odaszoltam a szerviznek azt mondták az email kliens beállitásait kell ujra beállitani!
    Ezt még nem probáltam(most fogom)de sztem nem lesz vmi hüdenagy javulás

    Szerintetek?
  • Tarajos Sül
    #12
    Syasztok

    Ha én veszek egy Usb kábelt a Nokia 3220-hoz,hozzácsatlakoztatom a képhez,a gépröl a telefonra lehet áttölteni pl.:képeket,waw formátumu hangfájlt?????
    Elvileg a Nokia Pc Suite progival csinálnám!

    waw formátumu hangfájlt le fogja játszani??????

    Ennek a tipusnak nincs mp3 beépitett lejátszoja!!!!!

    Annélkül is müködni fog a dolog???
  • Lord Reaper
    #11
    Hy all. Tud valaki olyan oldalt ahonnan témákat lehet leszedni nokia 3220-ra. Help plíííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííz!