130
Nokia 3220
  • sabodave
    #90
    nem lehet növelni
  • sufnituning
    #89
    Nekem is ilyen telóm van, nem is rossz! :)
    Most raktam rá egy csomó játékot, meg fényképezgettem is és túl gyorsan tele van a memóriája! Nem tudja valaki lehet-e valahogy növelni?
  • Tarajos Sül
    #88
    3gp filmek lejátszására "készült"
    Legalább is ezen a telon,ebben a formátumban vannak fent a videók!

    De mondom,nem naon,fogok már konvertálni mp3 amr-ré,mert most karira kaptam egy 128MB mp3 lejátszót!
    Legfeljebb,fényképezőgépként fog funkciónálni az adatkábel,vagy csengöhangokat fogok rola feltenni!
  • TothLaci
    #87
    Hát ezt az AMR-t nem zenére fejlesztették ki :)
    Ajánlom a 3GP-t, az sem igazán jó, de célnak jobban megfelel, mint ez :)
  • TothLaci
    #86
    Szerintetek jót tesz egy telefonnak, ha állandó töltésen van?
    És ha adatkábelről megy a töltés?
    Nemrég érkezett meg hozzám DKU-5 kompatibilis utángyártott adatkábel, teljesen más típusú, mint a gyári, mivel ez USB portos. Ez a kábel tölti a telefont, de nem tudom, hogy mennyi feszültséget ad neki, remélem csaknem fogja elrontani a telefont. Különben MobileAction-8620E típusú adatkábelem van.
  • Tarajos Sül
    #85
    ne lehet,ha esetleg,csak például néha-néha megszeretnéd nézni az idöt,nyomj meg 1 gombot(pl a 0 gombot),és kifehéredik,és igy mutatja az idöt!
    Ha nem szeretnéd már látni,akkor simán nyomd meg a piros gombot!
  • ricky
    #84
    Nem lehet valahogy átállítani, hogy fehér betükkel írja ki, a"menü"-t meg ezeket? Mert fekete képet tettem háttérnek...
  • Tarajos Sül
    #83
    De Nokia 3220-ra csak amr formátumú hangot lehet feltenni!
    Én is tudom hogy mondtad,de a Nokia Pc Suite 6.6 magyar verziónál van ilyen alakalmazás,aminek segitségével mp3-bol amr-t csinál!
    Ezen a nokiás cuccon kivül,nem tudok mást!

    Amugy már sztem nem nagyon fog nekem kelleni már ez a konvertálás,mert a jézuska :) hozott nekem 1 128MB Mp3 lejátszót :)))))))
  • sabodave
    #82
    én már leszedtem 1 olyat de nem jobb mint a pc suitos
  • SD456
    #81
    Nem tud valaki olyan oldalt ahonnan mp3 konvertáló programot lehet leszedni? Tudom, hogy Pc Suit-ba is van de az borzalmas minőségű zanét csinál! Egybént Nokia 3220-as hoz kéne!
  • Tarajos Sül
    #80
    Ja ha azt mondtad volna,hogy a jobb oldal alsó sarkábol,akkor még tudtam volna válaszolni is!

    Én aszittem,hogy a kijelzö közepéröl,a jobb oldali választogombnál tényleg ezeket lehet NEKEM választani:Live!,Névjegyzék,Számológép,Ébresztőóra,Galéria,Kezdőlap
    Az lenne még a jo kérdés,hogy pl a nem fogadott hivásookat hogy lehetne oda berakni?
  • TothLaci
    #79
    Megtaláltam a Beállítások >> Személyes hivatkozások >> Jobboldali választógomb menüjét, és ott egyszerűen átállítottam :)
  • Tarajos Sül
    #78
    bocside hogy gondoltad e-mail elküldöm????
    :DDDDD

    Na nem vaok bunkó,csak tudod élvezni kell a karit még van
    Szal Bp-en asszem a Teréz köruton vagy téren vett nekem a fater!
    Vagy Vodás boltban 4500 körül van,mert megkérdeztem,de nekem Albertirsai vodás boltban meg kellet volna rendelni!/Sztem itt érdemesebb,ha jo minöségüre hajtassz,és garanciára/

    Nézz szét a BOLTOKBAN,ne a piacon,mert 50% hogy visszaveszik!
    Kérdezgess,és a legolcsobbat vedd meg!
  • maka2
    #77
    Hello!

    Egy adatkábel kéne a 3220 as telefonomhoz!(dku-5 ha lehet)
  • Tarajos Sül
    #76
    Azt szerintem képtelenség!
    Ha nincs térerő,akkor nem irja ki,mert nem is tudja felismerni a telcsid,a hálozatot!
    Én vodás vagyok,és nekem sincs olyan,amikor van térerő és nem irja ki a "Voadfone HU"feliratot!

    Eggyetlen 1 mod,ha lemész a pincébe,elveszti a térerőt,és "leveszi" a hálozat "feliratát"!
  • TothLaci
    #75
    Szerintetek hogy tudnám a "t-zones" feliratot eltávolítani a kijelzőről?
    Csak nem T-Mobilos szoftverfrissítéssel?
  • Tarajos Sül
    #74
    tudom :))
  • bodzánúr
    #73
    látom te jo ember vagy
  • Tarajos Sül
    #72
    Ha problémád van sztem rám van szükséged :)))))

    Itt vannak!
  • bodzánúr
    #71
    nem tud vki egy oldalt ahonnan ingyen tok letölteni cuccot a 3220-ra? (játékok,képek,...)
  • Tarajos Sül
    #70
    You're welcome!
  • bodzánúr
    #69
    kösz szépen
  • Tarajos Sül
    #68
    na figyu

    Én a Nokia Pc Suite 6.6 magyar verziojával csináltam
    /alul a letöltésének a helye,linkkel/

    Nyisd meg és válaszd a"MULTIMÉDIA MEGTEKINTÉSE" ikont!
    ahol,hangjegyek vannak a képernyön.Benne nyiss meg egy MP3 audio fájlt!
    Mensd el,(nem muszály végighallgatni)és a mentés ablakának jobb alsó sarkában van egy fül,ott tudod kiválasztani a zene méretét,hosszát!
    Válaszd a nincs méretkorlát-ot és a az mp3 audiofájlt teljes egészében átalakitja amr-ré!
    /ha pl a 300KB választod,akkor 300 kb méretü anyagot alakit át,és levágja az mp3 fájlt 300kb-ra!

    Mensd el,egy picit várni kell rá!
    Nem kell semmilyen külön konvertáló!

    Nem muszály pont Nokia telcsire,ez konvertálja át,utána már azt csinálsz az elmentett amr fájllal,amit akarsz!

    Itt tudod letölteni!
  • bodzánúr
    #67
    nem tudja vki hogy mijen progival lehet átalakitani mp3-at amr-é?
  • Tarajos Sül
    #66
    ohh vazze nincs neki memóriabövitése

    Voltam a Nokia szervizbe(Westend-ben)

    pedig az a 2,5 MB tárhely marha kevés föleg ha egy átlakitott mp3-as max 600kb helyet foglal

    amugy is tényleg nagyon hamar lemerül az aksi,ha sokat halgatom!

    Ha lenne plussz memoria akkor még több "zene" férne rá
  • sabodave
    #65
    Nem. csak ha újraindítom, de én csak akkor szoktam széthúzni ha már nem akarok semmit a telóval
  • Tarajos Sül
    #64
    :))))

    És utána rá is tudsz ujbol csatlakozni a teloddal a gépre,hacsak ugy visszadugod?

    Very Funny!!!!!!!!!!!!!!!!
  • sabodave
    #63
    megfogom és széthúzom :)
  • Tarajos Sül
    #62
    Elmondanád,hogy Te hogy szoktad megszakitani a kapcsolatot a géppel és a telefonnal?

    Mert én nagyon gázosan!
    Én igy:Bemegyek a kapcsolatok kezelésébe,kiveszem a pipát a Soros kábeltöl(NEM az usb-töl)
    És lehuzom a kábelt a telorol és a gépröl is!
    Uj kapcsolatot csak ugy tudok létesiteni,hogy akkor dugom rá a kábelt a GÉPRE
    mikor már be van kapcsolva a gép!
    És a pipát is visszarakom,a telot meg akkor dugom össze a kábellal,mikor a pc suite ezt kijelzi képpel!

    Ha ugy kapcsolom be a gépet,hogy még nem huztam le rola a kábelt,és csak a pipát rakom be,meg a telefont csatlakoztatom,akkor már nem ismeri fel a telefont,és az eszközkezelöben is megszünik a nokia COM portja!
    Ujra kell instalálnom a Pc Suite-t,vagy a javitását kérem,különben az életben nem tudok csatlakozni,még ujra inditás után sem!
    A Pc Suite javitása után ujra müködik!
    Javitás alatt rajtahagyhatom a kábelt a gépen,csak a pipát teszem be,és a telefont csatlakoztatom a kábellal!

    Szerinted mit csinálok rosszul?
  • sabodave
    #61
    jah nekem is az volt az első hogy az összes gyári szart kitöröltem!
    Raktam rá 1-2 képet meg csengőhangot
  • Tarajos Sül
    #60
    Tudom,ezért kérdeztem a memobövitését!

    Én kitöröltem az összes ábrát,az eredeti képeket lementettem a gépre,utána zt is letöröltem,és most már több hely van!
    Kb 1 Mb!
    De vmikor 870 Kb is szokott lenni!
    600 Kb többet nem enged áttölteni a telora a fájlkezelö!

    Nekem most csak egy darab,4 perces amr "zene" van rajta!
  • sabodave
    #59
    szír=zsír=kir :DDD elírtam
  • sabodave
    #58
    Olyan kicsi a memóriája, hogy 4-5-6 számtól betelik :(((
    ha mondjuk 10megás vagy 6megás memóriával árulnák milyen szír lenne már
  • Tarajos Sül
    #57
    És neked sikerült?

    Tudom jajajajajajaja :DDDD
  • ricky
    #56


    :DDDD
  • Tarajos Sül
    #55
    Szivesen

    bár ha nem tettél volna sok(4 db :) ) jajaját,nem gyanakodnék arra,hogy csak le akarsz koptatni!

    De a Te bajod,meg az enyém!
    mind1 csak ugy mondtam!
  • sabodave
    #54
    jajajaja
    thx a segítséget
  • Tarajos Sül
    #53
    akarom mondani,sikerült?
  • Tarajos Sül
    #52
    Na siker????
  • sabodave
    #51
    jójó vágom