130
Nokia 3220
  • Tarajos Sül
    #130
    Hello

    Nemtom,én is észrevettem már a problémád,én amugy DKU-5-ös kábelt használok
    nekem a 600KB-nál nagyobb amr fájlokat sem engedi át
  • kvalentin
    #129
    Hello!
    Tudja valaki hogy 120 kb-nál nagyobb játékokat mért nem enged feltelepíteni? Azt írja hogy túl nagy a fájl mérete, pedig van elég memória, ca-42 kábelt használok, pc nokia suite 6.83-at.
  • ricky
    #128
    Nem érdekel vkit ilyen telefon? Eladnám az enyémet! Van hozzá Xpress-On hátlap, de anélkül is elvihető!!!
  • sufnituning
    #127
    Hello. Nokia 3220-om van és a haveromnak van egy DKU-5 adatkábele. Nála jól működött és elkértem tőle. Már mindent próbáltam (több PC suit veriót, a legújabb is megvan, DKU-5 drivert is) de nem akar működni!
    Azt írja ki hogy az "USB eszközt nem lehet felismerni!"
    Mit lehetne csinálni hogy működjön?

    előre is köszi
  • Tarajos Sül
    #126
    uhha hát akkor nemtom mi lehet a bibi!
    Nekem max annyi hibám szokott lenni,hogy amikor a telora rádugom a kábelt(amikor a pc suite illusztrácioja megjelenik rola)
    nem akar csatlakozni!
    őőőő az is igaz,hogy én nem azt töltöttem le,amit linkben "adtam" hanem egy másikat,amit már agyonra frissitettem a bövitésekkel! :))))
    Itten keresgélj új pc suite-k után!
    Ha már megvan és felraktad,csináld meg ugyanazzal a progival amár emlitett lépéseket!
  • cgbg
    #125
    ...
    Most a PC Suite szarakodik. mindig ezt a hibaüenetet írja, a kapcsolatok kezelésére kattintok: "Nem sikerült csatlakozni a Nokia PC Suite alkalmazáshoz. Telepítse úrja a Nokia PC Suite alkalmazást. (Code: Init IMediaControl2)"
    Újrainstalláltam. Megint ugyanez.
  • cgbg
    #124
    OK! Rögtön kipróbálom.
  • Tarajos Sül
    #123
    Tehát...
    Elöször uninstalálj minden nokia progit a gépdről!
    A KÁBEL NE LEGYEN CSATLAKOZTATVA A TELOHOZ,SE A GÉPHEZ!
    Utána az alapcsomagban lévő kábel illesztőprogiját rakd fel CSAK(azt amikor az autorun indul el)amit a cd-n kell megnyitni pc suite-t azt ne rakd fel!
    Ezek után a nokia.hu oldalrol tölsd le a magyar pc suite-t!
    A az automatikusan elindulo pc suite-t zárd be!(én legalábbis igy csináltam)
    Utána a kábelt rádughatod a gépedre!
    Nyisd meg a pc suite-t,majd a "kapcsolatok kezelése"hez lépj!
    Vedd ki a pipát a bluetooth-tol,s csak a soros kábelnél illetve az usb-nél maradjon pipa!
    Zárd be a kapcsolatok kezelése ablakot,és a pc suite ablakán jobb alsó sarokban van ott a kapcsolodás ikon!
    Lépj rá!
    Tovább->Kábeles kapcsolatnál a pötty :)->Tovább->Ami ezután következik ablak ennél a pontnál kell csatlakoztatnod a kábelt a telohóz!
    Most már ügyködhetsz a fájlkezelővel!

    Ha le akarsz csatlakozni igy tedd:
    Kapcsolatok kezelése-ben vedd ki a pipát a soros kábel-töl,ezután jön alul a szövegbuborék:
    A "kapcsolatmegszakadtNokia 3220"vagy vmi ilyesmi :)
    Ha újra akarsz kapcsolodni,akkorhuzd le a kábelt a telorol(a gépről nem muszály)tedd vissza a pipát a soros kábel-hez kapcsolodás tovább,tovább és csak akkor tugd vissza a kábelt a telora,ha a sokadik tovább után kijelzi a pc suite a képen!
  • cgbg
    #122
    Azt megköszönném.
  • Tarajos Sül
    #121
    akkor irjak részletes kapcsolodási leirást? :)))
  • cgbg
    #120
    Én is pont így csinálom. Drivert feltettem (a kábel nem volt közben bedugva), PC Suite-ot letöltöttem (eközben sem volt bedugva a kábel). Amikor a kapcsolódás varázsló kéri, bedugom a cuccost, persze előtte a kapcsolatok kezelésénél beállítottam a portot. De nem megy. (Amikor sikerült kapcsolódnom, a Cell Phone Manager nevű programmal sikerült.)
  • Tarajos Sül
    #119
    Én nem az alapcsomagban lévő nokia pc suite-t használom,csak az alapcsomagban lévő kábel driverét!
    Nokia PC Suite-t a nokia.hu oldalrol töltöttem le magyarban!
    ott majd kisajátitassz mindent!
    Elég sok időbe telne leirni a lépéseket :)
  • sabodave
    #118
    NEM
  • sabodave
    #117
    USB
  • TothLaci
    #116
    Sziasztok!

    Nem tudtok véletlenül olyan tokot, ami eltűntetné ezeket a leváló gumibigyókat?
  • cgbg
    #115
    Hello!

    Vettem egy adatkábelt, de nem nagyon tudok csatlakozni a géphez (egyszer már sikerült, de emlékszem rá, hogyan ). Van szoftver, meg minden. USB-s, DKU-5-ös a kábel. Valaki esetleg tud segíteni?
  • Tarajos Sül
    #114
    Én nem!

    Amugy a téma csak azért van,hogy amár belerakott csengőhangot,képet,automatikusan betudja állitani a telo(mikor a témát kiválasztod),annélkül,hogy a galériában a "Csengőhangként" opciot választanád!
    Én értelmetlennek tartom,de a te dolgod!

    VKI MONDJA MEG(ha tudja :) ),hogy a menü-->hivásinfó-->helyzetmérés mit jelent?
    ha lehet azt is,hoyg mire valo,és hogy kell használni!
  • SD456
    #113
    Sziazstok!

    Nem tud valaki olyan oldalt ahonnan témát lehet leszedni (Nokia 3220-as telefonhoz)

    Előre is köszönöm!
  • Tarajos Sül
    #112


    Dobjátok fel a telotok bill. világitását!
    (sztem csak fekete alapon,fehér betüs billentyüzetekhez jó!)
  • TothLaci
    #111
    Tartozékkal.
  • SD456
    #110
    Hi all!

    A múltkor hallottam az eggyik barátomtól, hogy állítólag ebbe a mobilba lehet infrát szereltetni. Az lenne a kérdésem, hogy tényleg lehet vagy nem?

    Előre is köszönöm!

    Bye all!
  • sabodave
    #109
    boltban biztos tudnak:D
  • SD456
    #108
    Sya all!

    Nem tud valaki egy jó kis fülhallgatót (Nokia 3220) ehez a mobilhoz?

    Előre is köszönöm!
  • Tarajos Sül
    #107
    Ja és ugy döntöttem maradok ennél!

    Már jobban "beleszerettem",és sok embernél látok ilyet!

    Meg amugy sincs pénzem ujra!
  • Bigusz
    #106
    Bocs, itt van kicsit felhasználóbarátabban:Super Nokia :)
  • Bigusz
    #105
    www.freewebs.com/bigusz/notarealmedicine.htm
  • Tarajos Sül
    #104
    nekem nem is kell GPSR!
    ha jol tudom akkor csak gpsr wap-nál van live!

    Amugymeg nem hiszem,hogy gyorsan tudnék venni egy sony ericssont!

    De sztem a nokiánál maradok,és veszek olyan tipust,amire futtja,és meg is leszek vele elégedve,vagy marado ennél!

    Ha lenne adatátviteli eszköz más telefonra,(infra,bluetooth)és több MB hely,akkor nem szeretném lecserélni!
    Mp3 nem zavar,amugyis karira most kaptam eggyet!
  • gotchaaa
    #103
    Sokkal obban jársz a K300i-vel mint a 3220-szal, tudásban lazán veri... de sztem inkább a Pannonnál vegyél mert a Vodásba beleraktták a live! menüt ami egy rakás ****!
  • Tarajos Sül
    #102
    én most ugy gondoltam hogy kb 15eFt körül eladni a nokia 3220 telom,hozzárakok még pénzt és igy veszek egy uj vodás SEk300i-t!
    Adatkábelt,meg minden bizonnyal ugyan ugy csinálom,csak mait kapok érte pénzt,azt meg SEk300i adatkábel-re költöm!
  • TothLaci
    #101
    Szerintem rosszul döntesz, de te tudod...
  • Tarajos Sül
    #100
    jo de akkor sincs miböl :))) eladnám ezt a telot és akkor esetleg...
  • TothLaci
    #99
    Miért nem veszel inkább webkamerát?
  • Tarajos Sül
    #98
    EZ A LINK A JÓ!
  • Tarajos Sül
    #97
    Eladó Nokia 3220!
  • Tarajos Sül
    #96
    Szerintetek lehet használni a telcsit webkameraként?

    Amikor msn-ezek vkivel,és a partneromnak van webkamerája,mindig kiirja az msn hogy önnek és partneránek van webkamerája!
    Én tökre bevagyok ilyenkor állva,hogy az msn honnan ismerne webkamerát a gépemböl!??


    De a telomra terelödött a gyanu,még nem probáltam ki,épp ezért kérdezem hogy ti használjátok-e igy ezt a nokia 3220-ast!
  • Tarajos Sül
    #95
    de hát ott a sablon,és már nem is annyira gyerekes azzal a "mozditható eredeti hátlappal"!

    Ja és vki ha tudja,mondja már meg ezt:Menü-->hivásinfó-->helyzetmérés

    az a helyzetmérés mire való?
    Én amugy vodás vaok ha számitana vmit!
  • ricky
    #94
    hát még az XpressOn hátlap
  • Tarajos Sül
    #93
    értem!Pedig felnöttek is használják :)
  • TothLaci
    #92
    Igen, ezt a telefont leginkább fiataloknak készítették.
  • Tarajos Sül
    #91
    hát igen!

    Sajna csak 2,5MB ha jol tudom a galéria része!

    Amugy vki azt mondja olyan babás telefon,vagy nem olyan komoly telefon,azért mert villog!