53
  • Cicaaa
    #53
    verhetetlen??? ugyan már...:P
  • Kamehame
    #52
    már megjelent :D
  • lackomalacko
    #51
    nekem nagyon tetszett a demo.alig várom hogy megjelenjen.mikor fog? ki tudja?
  • Battlefront
    #50
    Iszonyatos jó játék a legjobb!!!!!!!!!!
  • 555
    #49
    Én verhetetlen vagyok CoD 2 részében háloban.



  • Matyóhímzés
    #48
    Krinyo sztem te olvass nagyon is utána mer én most megmondom neked hogy az amcsi ranger-ek ott szálltak partra méghozzá pont azér hogy ágyúkat robbantsanak fel (tod hogy ne lőjje szét a hajókat)
    az már melékes hogy elcseszték mer az ágyúkat addigra már leszerelték..........
  • Satufa
    #47
    Mint az 1. részben, itt is filmekből vették a legtöbb jelenetet,(Elit alakulat, Ellenség a kapuknál) ami nem is baj
    Gondolom ezeket a Ryan közlegény megmentéséből szedték.
  • Amon Serrano
    #46
    A Battlefiel 2-ről csak annyit, hogy aki még nem játszott vele neten, 32, esetleg 64 fős tömött szervereken, ne szóljon egy büdös szót sem! Megjegyzem, hogy szinte képtelenség belépni serverekbe, mert egyszerűen nincs hely! Hihetetlen tömegek játszanak vele!

    Olyan élményt nyújt, amit nekem eddig semmi más (játékban)! Nagyon tetszik, hogy nem csak a rambók vannak pontozva! Bármely kassztal lehetsz első! Kapod a különféle kitüntetéseket! Lépdelsz fel a ranglétrán! ÁÁáh! Mindegy is! Kár papolni! Ennél jobb egyszerűen NEM létezik! Ebben mindenki megtalálja a személyiségéhez passzoló játékstílust, és eredményes is lehet benne!

    Kár várni egy készülőben lévő "megváltót", amikor az már rég itt van közöttünk:)
  • Ma2ska
    #45
    Ja, legjobb nyilt terepen partraszállni hadd löjenek le már messziről, ha a hegytetöröl lönek le a tengeren, még jobb...a partraszállás mindenhogyan veszteséges, maradjunk annyiban...
  • Goth
    #44
    már délben vagy amikor füst meg felhő takarja el a napot hogy a faszzba lenne valaminek is vetett árnyéka?
  • iib
    #43
    hat en csak anyit irtam, hogy valahogy nemjon be nekem. nemhidaltam le a kepket latva. ennyi az egesz. attol meg neked tetszhet a cucc es nemkell mindjart vkit hujenek nezni, mert mar latott pl par next-gen game videot ez azokat joval szebbnek talata. a jatek elhiszem, hogy jo, mivel a grafika nemminden. de megis az az elso benyomas. amugy az utolso kep rulez :D. most tisztaban vagyok azzal, hogy sok tamas fog erni, de akkoris. az a kep fortelmes :)
  • Cleawer
    #42
    na jó valamelyik képen nem azt mutatja ,hogy pont ott ,de azért csak könnyebb igy elépzelni a helyeket...
  • Cleawer
    #41
    fécampfszikla
    Ime néhány kép Normandia egy-két tájáról,ahol volt partraszállás!Az első kép talán Fécampf nevű városkát mutatja(de lehet hogy csal az emlékezetem)
    Meglátogattam 1-2 német bunkert a sziklafal tetején ,és eléggé széplátvány ...

    (A II.vh nem kivánságműsor volt,ha az amerikaiak nemlépnek be a háborúba akkor lehet hogy most is lenne Hitler jugend ,és a zászlóban nem vörös csillag lett volna ,hanem horogkereszt.)
    Ha kell még mutatok neked néhány képet a "rejtettebb" tájakról
    pic1

    Igen volt olyanis amit Te mondasz ,de ezeket méltatlanul elhanyagolhatták ,valószínű azért ,mert őrült vállalkozásnak tekintették .Egy ilyen rosszul megválasztott partraszállási cél (ha veszítenek) az amerikainak nagy tekintély veszteséget okozhat(ott volna).De mivel nyertek ezért nem buktak akkorát.Én igy gondolom.
  • Észventura 22
    #40
    nagyon várom már a játékot az előző részeit is mind végignyomtam szinte minden nehézségi fokozaton
  • Krinyo
    #39
    lol, ezek az amerikaiak tényleg idióták
  • LiPTON
    #38
    én erre gondoltam. s szerintem a játék készítői is
  • Krinyo
    #37
    uteh=utah
  • Krinyo
    #36
    uteh
    sword juno
  • Krinyo
    #35
    mindenki ismeri ezeket a helyszineket a történelemkönyvekből, nem érdemes "felvágni" vele.
    nézz. olvass utána..ilyen jelenet mint a cod képeken nem volt.
    utah
  • LiPTON
    #34
    az a probléma veletek, hogy nem nagyon ismeritek a normandiai partraszállás történetét:először is jobb lenne tisztába lenni a tényekkel! igaz hogy az Ohama partszakasz sík terep volt(kb. 1-1,5km hosszan), de ha ismernétek a történelmet, tudnátok hogy még volt ezen kívül 4 partszakasz(Utah, -Ohama-, Gold, Juno, Sword), s ha hallottatok volna a rangerekről, tudnátok, mit keresnek a partraszállásnál 1 sziklafal előtt. lényeg a lényeg, ez nem Ohama beach! (történészek, javítsatok ki)
  • freeman07
    #33
    Valójában muszáj volt partraszállni ott, ugyanis ha nem szállnak, akkor egy nagy rés marad a parton. Egyébként ami a MOHAA intrójában volt a partraszállásról, az nem úgy történt. Teljesen más a terep:1. kép nem ilyen volt a terep
    Sajnos többet nem tudok mutatni, csak szkenneltet, mert könyvben van benne. De például a Juno parton nagyon egyszerűen szálltak partra a kanadaiak.
  • Krinyo
    #32
    omaha látsz itt 20 méter után hegyet?
  • lazsi
    #31
    Pedíg szálltak ilyen helyeken is partra az amcsik, meg is szívták, mert az ilyen partszakaszokon az első hullámoknak a veszteségei több mint 80%osak voltak! És a késöbbi partraszállók se jártak sokkal roszabbul. Gyakorlatilag a partraszállásnál az elesetteknek a fele az omahánál esett el mert ott volt ekkora szintkülönbség.
  • jefferson83
    #30
    szálna=szállna
  • jefferson83
    #29
    Csatlakozom az előttem szólóhoz. normális ember itt nem szálna parta. Amúgy a játék még ennek ellenére jó lesz,h iszen ez is csak egy buta amcsi "film".
  • Krinyo
    #28
    amugy ha megnézed a hegytetőn vannak lőállások szal qrva stratégia
  • Krinyo
    #27
    hát lol...régi amerikai filmekben 3x túlerőt is lenyomták az amcsiak...
    "Stratégiából a legjobb hely egy ilyen partszakasz" érdekes lett volna a d-nap, kiteszik a tankokat a 20 méteres partra aztan felemelik daruval vagy hogy gondolod?az emberek meg hegyet másznak?
  • RpPRO
    #26
    A normal maps aldasos hatasa. :) Tisztara, mint Riddickben, majdnem erezheto a ruhazat anyaga, ill. vizessege. Erre kell, h vezessen a jovo jatekainak utja.
  • sweech
    #25
    igazad van...ez télleg nagyon ratyi grafika...ilyen szart még egy játék sem mutatott mint ez...te hülye vagy???!
  • sweech
    #24
    hát én esküszöm minnyá besírok...eddig is imádtam a CoD-ot de ezek után...
  • firstman
    #23
    Stratégiából a legjobb hely egy ilyen partszakasz, ki gondolná, hogy pont itt fognak partra szállni. Volt egy film azt hiszem a címe: A Nagy Vörös 1-es, vagy valami hasonló, ott egy szinte megmászhatatlan hegyoldalról kísérelték meg a feljutást és sikerült meglepniük az ellenséget.
  • blackgamer
    #22
    "kár" hogy multiban mindenki alap graffal játszik
  • Krinyo
    #21
    sztem feelingben legjobb a dod!lehet hogy a grafika elavult, de a hangulata nagyon jó.Ugyis mindjart jön dod:s
  • Esrohnoil
    #20
    Hidd el, a Medal of Honor-ban is be voltak szarva... :D
  • Krinyo
    #19
    ha jobban megnézem max 15méter...
  • Krinyo
    #18
    ugylátszik nemérted miről beszélek...
    a képeken, egy hatalams tornyosuló hegy látható, sehol egy bucka domb, lejtő,stb. 50méter és aztan egy "fal".ilyen helyen sose volt sose lesz partraszállás.öngyilkosság.Nézd meg mekkora a partszakasz...még az egységek sem férnek el.Nézz képeket normandiárol és talán nem kérdezel iylen faszságokat
  • HUmanEmber41st
    #17
    Engem mindig elkapott a röhögés, mikor CoD ban az emberek lábujjhegyen pucsítottak...nem is tudtam vele játszani...
    Ez az új motor persze jobb akar lenni, mint a BF2 ez természetes.
    Csak az a gáz, hogy minden 2VH játék próbál játékmenetben hasonlítani..végén már semmi különbség nem lesz a játékok között..
  • Pluto
    #16
    "Ez nagyon jónak látszik! Ha készült eddig egy valamire való II. vh-s játék , akkor az a call of duty. Ez meg grafban szerintem totál lealáz egy bf2-t."
    Te játszottál már a Medal of Honor Spearhead-al? Szerintem veri az összes Hangsújozom AZ ÖSSZES II:VH-s játékot! Az emberek mozgása nozmális, nem olyan mint a CoD-ban, mert ott úgy mennek az emberek mint ha be lennének szarva. A játék is elég pörgős, és nagyon jól játszható ami szerintem a legfontosabb.Igaz hogy a mai játékokhoz képes a grafika és a fizika nem oylan élethű de szerintem nagyon ütős a játék. Igaz hogy régi a motorja, ugyanis a Quake3 motorját használja, de ennek ellenére szerintem az EA legjobb II.VH-s játéka lett!
    Én már több mint másfél éve nyomom, és egyszerűen nem lehet beleunni. :)
    Szóval csak ajánlani tudom mindenkinek!
  • Canis Minor
    #15
    Miért szerinted a partraszállás valójában hol volt....síkságon?
  • Krinyo
    #14
    partraszállás egy sziklafalnál...micsoda eredeti ötlet