53
  • M@TriX
    #13
    pedig azok, elhiheted :)

    ha jól megfigyeled látszik néhol a nagy sziklákon, hogy kevés poligon, meg a modelleken halom dx9 effekt van, szóval abszolút hihető.
  • Ronika
    #12
    hát nemtom, én már láttam ingame videót is és az is ugyannilyen szép volt...
  • zoell
    #11
    Ezek nagyon szép képek, de szerintem ilyen pre rendered scene-k. Szóval előre megtervezett, s lerenderelt jelenetek. Igazából nem emléxem, hogy mutattak volna real time képeket a játékból, sztem ezek nem azok...
  • Svindler
    #10
    Hiába két háborús játékról van szó, nem lehet összehasonlítani őket szerintem! Az tény, hogy a képek alapján elég meggyőző, de várjuk ki a végét!
  • iib
    #9
    jj. ebben igazad van.
  • iib
    #8
    anak h hany eves vaok *intem semi koze aho h nemjon be nekem 1 game grafilag.
  • M@TriX
    #7
    a megjelenés még arrébb van...
  • akyyy
    #6
    hány éves vagy?
  • iib
    #5
    hat en tobbet vartam a 360 jatekoktol. tul "mu" az egesz. a emberek mintha fembol lennenek. nekem vh nemjon be a grafika :/ az 1ik kepen van arnyekuk a masikon nincs. meg mar ezt a partraszallast is lattam jopar*. ideje lenne vmi ujat kitalani *intem.
  • Daniel Jackson
    #4
    Azért remélem, hogy gépigényben nem fogja ütni a Battlefield 2-t.
  • Matyóhímzés
    #3
    Télleg nagyon keményen néz ki. Főleg a vizes ruhák, meg a füst.
  • Sz Tommy
    #2
    Nagyon bíztatóak a képek szentem és még az a Battlefield 2-őt, is meg fogja szorítani már alig várom !!!!
  • Goth
    #1
    Ez nagyon jónak látszik! Ha készült eddig egy valamire való II. vh-s játék , akkor az a call of duty. Ez meg grafban szerintem totál lealáz egy bf2-t.