189
Action RPG a Monte Christo -tól... egy jópofának ígérkező RPG!
  • XuChi
    #189
    Én leszek a második :D. Nekem bejön. Én amerikából megrendeltem az eredetit. Nincs vele semmi bajom. Jó jó 2 óránként restart gép mert sajna valami miatt 2 óra után elkezd szaggatni mint atom. Pedig a gépem nem rossz. 2gb ram, 2.4ghz c2d stb stb. Na mind1.
  • foxxi
    #188
    Én próbáltam, 10 percig bírtam... ugyanolyan unalmas mint az original. nagyon nem jött be, pedig a lehetőség benne volt.
  • Drizzthsz
    #187
    Az Earth Awakening kiegészítőben kijavították a hibákat, vagy már senki ki se próbálta?
  • Szuni
    #186
    Ez a topik kihalt 186 hozzzászólásnál.. nem véletlenül. Hagyd a fenébe ezt a játékot, szar az egész. Ne fáraszd magad, játssz mással. Csak jó szándék vezérelt, mikor ezt írtam...
  • ricsa008
    #185
    szasztok
    mi lehet a gond akkor ha valami Shader mappát keres
    már a menü se jön be csak kidob
  • latnok
    #184
    nos végigjátszottam....de látom lehet Én vagyok az egyetelen :)
    Nekem viszont ez volt az első RPG-m amivel játszottam. 1* el lehet vele lenni.

  • latnok
    #183
    hali!
    Megvan a játék...nehzen tölt be, de megy. EZ az első ilyen játékom RPG (?) még soha nem játaszottam hasonlóval sem. (na jó élőben mesélővel)
    Kissé nehézkes a dolog...zavar, hogy az íj csak közelről lő...akkor meg már minek? Tele van minden szörnyekkel, egyszerűen nem lehet haladni...folyton megölnek pedig az 5. szinten vok... :(
  • Szuni
    #182
    Ez valami vicc ez a játék.. Negyedórát kapott tőlem, de hát ez valami rettenet. Peccselek, elindítok, meglepődök a gyermeteg grafikán (minden fullon), tanuljunk be. kicsit fura az irányítás, de ez nem gond, hanem amikor megpillantom az első három ellenfelemet aegy kisebb híd túloldalán, rájukeresztek eg tűzlabdát. A lövedék megakad a híd ívében egy ponton, valami láthatalan akadályban, lol. közelebb megyek, semmi, persze az ellen észre sem veszi, hogy egy centire sütögetem a talajt a lába mellett. Még közelebb, mert a tűzlabda egyszerűen nem hajlandó átmenni a híd egyik oldaláról a másikra (ennyit a távolsági mágiáról). közelről persze már megy, de ennek így nem sok értelme. Jó, menjünk tovább. Balra még három, elsütöm a tűzgömböt megint, nyílegyenesen, és röhej, megakad egy az ellen előtt a földön fekvő!!! kidőlt lámpaoszlopban vagy miben,mintha egy fal lenne.. robban, ellen nem sebzősik, bambán álldogál. Na itt borult el az agyam, kilép, uninstallál, és nem tudja, sírjon vagy nevessen.
    Aha, ageia physics meg minden, hát ennél a gémnél gagyibb dolgot életemben nem láttam még. Kár volt, mindez vagy hét gigában.. pff.
    A véleményem szubjektív, a mai mezőnyben ezt kár volt kiadni, nemhogy pénzt kérni érte.
  • arni17
    #181
    Hy all!!

    Valaki leírna (eészletesen)milyen sorendbe kell fel patcholni :D
    meg hogy honnan lehet letölteni:D
    meg amit kel...:DElőre is köszi.: )
  • Prince23
    #180
    Én már végleg töröltem....
  • wantonly
    #179
    Úgy látom kap hideget-meleget a játék. Azét leszedem, má van hozza magyarítás is.
  • Gubberx
    #178
    hát ilyet sajnos még sosem írtam, csak sima 4.7 GB-s normál dvd-et, de ha rájössz mi a hiba emgem is érdekelne
  • Prince23
    #177
    Azt hittem az írással... nekem nem akarja az íróm kiírni a kétrétegűeket, mindig megááll 60-70%-nál.Te esetleg tudnál segíteni ebben?
  • Gubberx
    #176
    az egész játékkal, szerintem teljesen korrekt game
  • Prince23
    #175
    Mivel nem volt bajod?
  • ricsa008
    #174
    nakem is bejön a játék előbb most végignyomom a TQ aztán jöhet a Silverfall
  • Gubberx
    #173
    nekem semmi bajom nem volt vele...
  • Prince23
    #172
    Na hi!
    Sikerült megszerezni a gammát.
    Háááááááát mit is írjak róla... sztem a MC ne csináljon már kaland rpg-t, bakker. Rögtön bele csapnak a nagy lecsóba, minthogy kezdték volna egy átlagos fps-sel vagy tps-sel a fejlesztéseket, erre mi van?!... bele vágnak egy oly' projektbe, amiben a játékos társadalom kaland rpg rajongói sokkal, de sokkal többet várnak, szal a kaland játékből.
    Nekem az eslő benyomásaim a Silverfall iránt:
    1. Qrva sokat kellett várnom míg felteszi a a több mint 7 gigás adatállományát
    2. Mire feltette 10 giga lett belőle + a C:\-n eltünt több mint fél giga
    3. A több mint 30 perces várakozás ellenére végre elindítottam, és erre mi van?! legalább 2 percet kellett várjak míg bejön a játék menüje.
    4. A menüje ritka szar, bár közbe lehet avatkozni, ergó lehet forgatni a kamerát a menüben, de ez baromság részükről.
    5. Olvastam, h nagy nehezen indult el a gém Kezdés, de nekem ez is kb. 1-2 percig tartott, szal ezzel elégedett vaok. Csak hát a játékmenet:PP
    6. A játékmenet, első pálya: ekkora gyökér "oktató" pályát életbe nem láttam. Kiválasztottam karakteremet, és erre mi van?!... teljesen megváltozva került a képbe, mindent tudott amit lehetet, de hőtgagyin.
    7. Én elsősorban egy tps-t vártam a MC-tól, nem pedigg egy TQ koppintást. Szégyeljék magukat.
    8. ezzel a játékkal végérvényesen bebizonyosodott, h a magyarok már 2 éve gyökerek a játékfejlesztésekhez. Menjenek újra levizsgázni a Ubisoft ill EA gárdához, mert ilyen tudással nem lesz jövőjük.
    9. Egy esélyt adok a War frontnak még:DDDDD
    10. összegezve: már azóta rég levettem a gammát, (több mint 9 giga bakker), és ezek után gőzöm sincs, h hagyjam a gépemen vagy töröljem le a gépemről véglegesen az install-ját. Mert bizony megszenvedtem vele, míg lejött a gamma, és sajnálnm véglegesen letörölni... csak az a hézag, h 7 gigát foglal, és már alig van helyem a D-n. Kiírni meg nem akarja a Nérom, mert általában 70%-nál bedobja a törölközőt. Amit nem értek.
    11. Hogy mondjak jót is: aki az életben nem játszott rpgékkel, annak tudom csak ajánlani ezt a szutykot.

    Garfika: 8
    Hangulat: 5
    Irányíthatóság: 8
    Hangok: 8
    Küldetés felépítése: 6 (bár ezt megkérdőjelezve, mert csak egy órát játszottam összesen vele a töltésekkel, meg a kinti beállításokkal együttvéve)
  • poori
    #171
    Keresem a játék bolti változatát megvé[email protected]
  • Prince23
    #170
    Köszi.
  • Gubberx
    #169
    nem ez single
  • Prince23
    #168
    hi!
    nagyon kevés a hsz, de ennek ellenére engemet kissé érdekel. Az érdekelne, h ez ugy nem MMORPG??
    előre thx
  • genory
    #167
    Valamiért nem fut a game! Fel installáltam el indult és csak fekete háttér! A konfigom AMD Semporon 3200mhz CPU, 1024mb memória, Nvidia 6600gt VGA meg WIN xp nod 32-vel! Valaki segíthetne! Előre is köszönöm!
  • Gubberx
    #166
    a questeknél adott válaszokon mulik, és nem egyik pillanatról a másika:)
  • xt198
    #165
    na de hiába beszélgetek semmi nem nő :S
  • Gubberx
    #164
    Ez a párbeszédekre adott válaszaidon mulik, hogy melyik oldalt preferálod inkább, ez alapján nő vagy csökken a 2 oldal.
  • xt198
    #163
    sziasztok egy kis segítség kéne
    hogyan tudok választnai hogy "nature" vagy "Mechanic" legyek?
  • steweee
    #162
    na, kipróbálnám én, ha menne. pedig direkt vártam peccsre. 1.03 asszem a legújabb. de ua videoprobléma mint volt korábban. 7600 gs, vagyis az nvidiával nem lehet gond
  • Neffi
    #161
    Végigtoltam a játékot, szerintem egyszer mindenképpen megéri...
  • Gubberx
    #160
    ;)
  • arni17
    #159
    Nagyon cooool gameeeee!!!!!
  • arni17
    #158
    Hy !:D

    Megy a játék!!1024-en és szinte minden fel van állítva maximumra és csak 1-2 szagat be!!!!
  • arni17
    #157
    Hellosztok!!

    Szerintetek szépen fog menni a gépemen???

    gépem:
    AMD Sempron 5000
    Geforce 7300GT 128 MB 3.0 Shader vagy mi
    512 Mb RAM
    ugye nem fog menni :(?
    Előre is köszönök mindent!!!
  • Neffi
    #156
    Auuu ... akkor én már átálltam a sötét oldalra :D
  • Gubberx
    #155
    ez a questeknél dől el hogy milyen választ adsz és melyik oldalt támogatod.
  • Neffi
    #154
    Azon a ponton ahol meghaltál keletkezik egy sírkő, vissza kell menned érte a térkép is jelzi hol van, ott lesznek a cuccaid.
  • Tatyla
    #153
    még jó hogy valaki nézi ezt a topikot is :P
  • Tatyla
    #152
    ha megdöglök eltünnek a cuccok rólam azok hova vesznek?
  • Neffi
    #151
    Nos nállam fut a játék, néha szaggat csak be, de elhanyagolható.
    38-as szinten vagyok jelenleg elemental magussal, ami viszont engem is zavar, hogy nem tudom, mivel lehetnék befolyással a technologi-naturals százalékok változtatásában, szívesen kipróbálnám a druidát, de erre jelenleg esélyem sincs. Ha tudja valaki, ezt hogy lehet állítani azt megköszönném!
  • timantes
    #150
    az én gépemen: P4 3,2 GHz , 2 GB DDR2 , x1950pro 512 DDR3ason semmi baja nincs , és nagyon király játék sőt , utobbi idők egyik legjobbja , ez a véleményem , akinek szagagt az újítson gépet