1995
Google Earth
  • belapeter
    #1715
    Hellótok.
    Új vagyok itt és teccik ez a progi.
    Melyik az utolsó verzió belőle?
  • Zozo76
    #1714
    Tenyleg kurva jo. Imadom a GEt :)
  • passatgt
    #1713
  • ldavid
    #1712
    a streetview-nál vagy új kamerájuk van, vagy nemtudom miért de a londoni képek sokkal tisztábbak, mint az amerikai városokban készültek

    Los Angeles


    New York


    London

  • KM
    #1711
    Élő adás a Marsról
  • blinty
    #1710
    Üdv!
    hogy tudok betenni a google earth-be "videot" ...mármint youtube linket..?
  • repvez
    #1709
    kösz
  • Dj Faustus #1708
    Nézet/Rács menüpont
  • repvez
    #1707
    tudja valaki hogy lehet beállitani hogy a progiban kijelezze a szélességi és hosszusági fokoknak megfelelö vonalakat?Lehet-e egyáltalán?
    Tudom hogy kijelzi hogy az egér merre jár pontosan de sokkal egyszerübb lenne a tervezés ha tudom hogy mi merre.
  • USAMEN POWER
    #1706
    Szerintem nem nagyon repültek F16-ossal még a Marson ! Nekem sikerült

  • USAMEN POWER
    #1705
    Sziasztok !

    Nem tudom mi a bajotok az 5.0 val... Ma szedtem le, és már órák óta azzal szórakozok, és minden tökéletesen megy.

    Amúgy a hullámzó óceán odabasz , meg hogy már víz alá is lehet merülni... először azthittem hogy a szemem szórakozik, azt leesett hogy hullámzik a tenger, meg hogy víz is van

    Szerintem nagyon fasza lett az új Google Earth, habár ez még csak Béta, a Teljes az meg else tudom képzelni milyen lesz
  • Freddycom
    #1704
    Hát igen, az lesz.
  • ldavid
    #1703
    nem mindig, mint írtam nálam is lefagy néha, különösen, ha más programok is mennek mellette
    5.0 van nekem is, esetleg próbáld meg egy újratelepítés után
  • Freddycom
    #1702
    Wow!

    Neked midnig előjön? Nem lefagy, állandó jelleggel. Ilyenkor persze nem az egész guglörsz vagy le, hanem csak a kis buborékban a töltés.

    Magyar, 5.0-s van nekem.
  • ldavid
    #1701
    igen, a legtöbbnél csak pár sor van (vagy még annyi sem), és vannak kiemeltek fotóval linkekkel stb.
  • Freddycom
    #1700
    Elvileg ugyan úgy infókat adna az adott épületről?
  • ldavid
    #1699
    ha sok modell van a képernyőn, néha nekem is le szokott fagyni
  • Freddycom
    #1698
    Amikor egy 3D-s kép tökéletesen kirajzolódik, és ha ráviszema kurzort, akkor ibolyaszínű lesz. Rá is lehet kattintani, elő is jön egy buborék, de abban lefagy a töltés.
    Csak nálam, vagy midenkinél?
  • ldavid
    #1697
    ez nem warez fórum
  • viktor130
    #1696
    Hi all.
    Google Earth Pro hoz van valakinek törése?
  • Zozo76
    #1695
    Eleg gyorsak akkor... :)
  • Lipi1980
    #1694
    Ahhoz képest, hogy Jan.12-én töltöttem fel a képet a Panoramio-ra, most Febr. 25-én jelent meg a Google Earth-ön!

    Jobb későn mint soha!
  • ldavid
    #1693
    nincs lekorlátozva a windows profil?
  • Lipi1980
    #1692
    Én a Picasa-t elvből gyűlölöm, és az is lehet, hogy az akasztja össze a dolgokat, de lehet, hogy csak a negatív elfogultság beszél belőlem!

    Fogalmam sincs. Sorry!
  • nimrod45
    #1691
    Üdv mindenkinek!

    segítséget szeretnék kérni. Még egy napja sincs hogy telepítették a windows xp sp-3-at, és a picasa3-on kívűl nem enged egy google alkalmzást sem futni (ez esetben az earth és a chrome-ról szó), és a google updaternek sem engedi hogy feltegye őket.
    Tud valaki sgíteni? Előre is köszönöm
  • ldavid
    #1690
    egészségedre...
  • gyűjtő
    #1689
    Bocs a kapkodásért!
    Megtaláltam Lefedettség címen.
  • gyűjtő
    #1688
    Szervusztok!

    Néhány órája töltöttem le a Google Föld 5 programot és most ismerkedek vele.
    A régebben használt Google Earth-ben a Layer-ek között volt egy opció (az angol nevére már nem emlékszem), ahol a földfelszínről készült műhold-felvételek egyes szegmenseit a felvétel dátumával együtt meg lehetett nézni.
    Szerintetek a Rétegek-ben megtalálható ez az opció? Eddig nem találkoztam vele.
  • Lipi1980
    #1687
    OMG!
    Bocs...
  • Zozo76
    #1686
    Mert a marson van nem a foldon. Atvaltottal a marsra? Uristen! :)
  • Lipi1980
    #1685
    Nekem ez a koordináta a vízben van Portugália partjaitól nem messze...
  • Zozo76
    #1684
    Nem mellesleg az ARC mellett van...
  • Zozo76
    #1683
    Meliza:

    40°43'17.25"É
    9°29'28.82"Ny
  • Zozo76
    #1682
    Megtalaltatok Melizat, a kis robotot? Lehet vele beszelgetni! Kerdezte hogy mi a nevem, aztan mikor beirtam, visszairta hogy: LOL! :)
    Olyan aranyos, sokszor ha nem tudja mit irjon, arra hivatkozik hogy rossz a radiovetel a Marsrol... :)
  • 7alvoo
    #1681
    Azóta megtaláltam, köszönöm a segítőkészséged, te f...kalap!
  • ldavid
    #1680
    még ha lenne is, mihez kezdenél a programmal net nélkül?

    akyyy: próbáltad vagy mi van? xD
  • 7alvoo
    #1679
    Tud valaki linket Google Earth 5.0 offline telepítőre?
  • akyyy
    #1678
    van java alkalmazás, és az nagoyn jó mobilra. kevés sávszélet is fogyaszt, miegymás. loooooooooool szegény usert át kell baszni:(
  • KM
    #1677
    Megesik...
  • Cat 02 #1676
    Hát, egyes cuccokról több nagyfelbontású kép is van, Mo-ról meg még nem mindenhol van egyáltalán 1...