1995
Google Earth
  • HF
    #755
    Miért, van a Google Earth Pro-n belül Plus változata is?
  • Don Csiccsi 13
    #754
    Sziasztok. Nem tudjátok, hogy mit kell csinálni, miután elindítottam a programot, mert nekem csak csillagokat látni, meg feketeséget. Hol van a Föld ?
  • 1Obi1
    #753
    Igen, mert ez csak a sima.Mint nekem is azt telepítette.
  • HF
    #752
    Nah, műxik
    Viszont azt írja, hogy a GPS-hez kell google earth plus...
  • DonPapa
    #751
    thx
  • Dj Faustus #750
    "új Mexikóban van egy ürfigyelő állomos 27 parabola antennával"
    Very Large Array
    Area 51 - másodszor
  • Dj Faustus #749
    Area 51
  • DonPapa
    #748
    új Mexikóban van egy ürfigyelő állomos 27 parabola antennával

    azt sikerült már valakinek megtalálnia ????

    az 51-es körzetett sem találtam még meg

    priviben egy kis help pliz
  • HF
    #747
    Csak nekemnemjó??
    Pedig mindent úgycsináltam, ahogy a readme-ben volt
  • KM
    #746
    Ezzel szenvedek én is, sehogy sem megy...
  • DonPapa
    #745
    és hogy sikerült beüzemelned ???
    nekem nem igazán akar müködni :(
  • Cat 02 #744
    http://earth.google.com/product_comparison.html

    714 ...
  • sufnituning
    #743
    Hello. Bocs a tudatlanságomért, de tulajdonképpen mi a különbség az ingyenes Google Earth és a Pro verzió között?
  • HF
    #742
    Nemtudjátok, miért csak nekem írja ki, hogy nemlehet csatlakozni a szerverhez??
    Talán túl jó a progi védelme??
  • passatgt
    #741
    Sztem a registryben elrejtett vmi kódot,és azért nemjó.Én most formáztam a gépet,és egyből ezt raktam fel,így működött
  • 1Obi1
    #740
    Köszi, megtaláltam a helyet!:)

    Egyébként telepítettem az alább belinkelt linkről a pro-t, mindent úgy csináltam ahogy le volt írva az útmutatóban.Végül elindult, de azt írta ki hogy ez csak a sima béta verzió.Pedig azt már letöröltem a gépről.
  • Dj Faustus #739
    Magyar települések megkeresésére ajánlom a magyar Geocaching oldalt.
  • Dj Faustus #738
    Csernobili atomerőmű
  • petko000
    #737
    háát.. a kereső nekem többnyire az usa-n belül talál mindenfélét.. na persze nem azt amit én kerestem...
    az tudom, hogy be lehet írni a koordinátát, de mi van, ha nem nem ismerem azt a bizonyos koordinátát?

    valaki segítsen már :) Brazíliában keresem a Governador Valadares nevű várost.. thx
  • Cat 02 #736
    ha nem találja akkor nincs !!! (vagy rosz helyen keresed :D) de a kordinátákat be tdod írni :P

    google be XY kordináta
  • petko000
    #735
    na most engem az érdekelne, hogy azokat a helyeket, amelyeket a kereső nem talál meg, azokat én hogy tudom megkeresni koordináták alapján?? magyarán: kéne egy XY kisváros, amit esélyem sincs megtalálni, csak ha ismerem a koordinátáit. na de ezt hogy lehet kiszámolni, ért ehhez valaki? thx..
  • KM
    #734
    Na, vajon mi lehet az? Csak nem UFO?
    Vagy csak egy erősen tükröződő felület?
  • tomcat1
    #733
    tedd fel oda..
  • tomcat1
    #732
    van honlapod, vagy tvn es képtár?
  • volvo
    #731
    Elmentettem a képed de mindig nagyobb mint 20 kb
  • volvo
    #730
    Ugyan ez a valami van az 51-es körzetnél is!!!
  • Gyuszko
    #729
    Jajaja, csak mert így koordináták nélkül nem igazán tudom, hogy mit nézzek.
  • tomcat1
    #728
    ÁÁ ugyis leszedi a ... tudod kik :)
    De tényleg koordináták, mer akkor izzítom és nézem
  • Gyuszko
    #727
    Lehetne kicsit konkrétabban, esetleg koordinátátákkal. Vagy tehetnél ide egy képet róla.
  • volvo
    #726
    MEnjetek az 51 es körzet fölé és ot vannak olyan fehér csíkos(épületek)Menjetek a felső 2 fölé és menjetel jobbra a parkolóis és ott picit fel és ott van valami a levegőbe alacsonyan!!!
  • volvo
    #725
    Sziasztok én nem találom a csernobiéi atomerőműt pedig be ütöm a keresőbe hogy chernobyl talál valamit amrikába segítsetek kérlek vagyis kordonáta kéne!!!
  • HF
    #724
    Ok, megvan köszi
    Most azt írja, hgy nem lehet csatlakozni a google earth szerverhez...
    Valami akadály mindig van
  • Dj Faustus #723
    "bár nemtom mivel tud többet a free változatnál"
    #714-es hozzászólásomban válaszoltam erre.
  • HF
    #722
    Nah, ok sikerült letölteni.
    Naggyon szupi (bár nemtom mivel tud többet a free változatnál)
  • Cat 02 #721
    1 stadion ? :D
    A stadion x]
  • sapkafej
    #720
    Most az hogy van, hogy alul azt írja, hogy a kép 2006-os, de pl az Old Traffordról (egy stadion Manchesterben) min. 5 éves kép van?
  • lacibacsi
    #719
    Sziasztok!

    Régebben felraktam a Pro verziót, kipróbálásra. Regisztráltattam magam és működött is egy darabig. Aztán kiírta, hogy lejárt az időm. Na gondoltam leszedem és felteszek egy megfelelő verziót, aminél nem lesz ilyen gondom. Sikerült is feltennem, csakhogy továbbra is a régi regisztrációs adataimat használja, azaz továbbra sem tudom használni a programot. Pedig tisztességesen uninstalláltam, de mégsem. Mit csináljak? Vagy mit csináltam rosszul?
  • petko000
    #718
    San Fransisco


    "Szegénynegyed" Miamiban :)


    ez is egy érdekes hely:
    21.146090° -11.386640°
  • passatgt
    #717
    És a beállításokban pipáljátok be h a kép széleit is rendesen betöltse
  • petko000
    #716
    a save image funkciónak semmi értelme. :) nagyon szar minőségben ment le képeket.. sokkal jobb printscreen-el lementeni!! Photoshopban még lehet a képekre egy kis élesítést tenni..szemfényvesztés, de hatásos :)

    ja, amúgy vannak iszonyú jó felbontású területek Afrikában: ki kell pipálni a National Geographic Magazint, és akkor ilyen kis repülőgép ikonok fogják jelölni ezeket a területeket..