1995
Google Earth
  • norbre
    #995
    jajajaja
  • Rip
    #994
    A file-ok egyszerűbbek, egyből odavisznek.
  • norbre
    #993
    mármint melyik az egyszerűbb? és kinek nem egyszerűbb a klm fájl?
  • Rip
    #992
    Szerintem is egyszerűbb (nekünk) :)
  • Fejes021
    #991
    Kiegészíteném az előttem írtakat:
    ezek egészen pontosan gyanús ojjektumok
  • norbre
    #990
    már miért lenne 1szerűbb??? ráklikkelsz és már meg is nyitja a GE-ben..
  • Sanyix
    #989
    szvsz sokkal egyszerszerűbb koordinátákkal, mint ezekkel a fájlokkal.
  • norbre
    #988
    érdekes objektum a tengeren..
    és mégegy...
  • norbre
    #987
    közben megoldottam... reinstall windows

    viszont egy másik kérdés.. ismeri valaki a GEPath nevű progit?
    a free verzióban is lehet vele Placemarkok alapján útvonalat gyártani.. és nem mellékes hogy az elkészült útvonalnak kül. beállítások szerint hosszakat is számol

    tök jó de van egy gondom, nem tom másnál is jelentkezik-e.. bent van az ezzel legyártott útvonal a places-ben, és ha rá zoomolok akkor látszik szépen, viszont ha a places-ben duplán ráklikkelek hogy menjen oda, akkor hirtelen eltűnik a globe.. és nem is jön vissza bármit csinálok, csak ha újraindítom a GE-t..
    van valakinek tippje???
  • Arsenalfun
    #986
    Jaja folyamatosan megy a modem!
    Meglehet oldani a problemet?
  • kopa1
    #985
    Internetre csatlakozol
  • Arsenalfun
    #984
    Van egy kis problémám a Google Earth-tel. Amikor elindítom a programot sok képet nem tölt be és kiírja hogy nem tud megnyitni sok .png kiterjesztésű képet. Az iránytű helyén egy image not found felírat látszik. Ha rákattintok egy városra akkor is kiírja hogy nem található a fájl. Miért van ez? A legújabb verzió van felrakva. A régebbi verziók is ezt csinálták. Már sokszor újratelepítettem a programot de hiába. Mit csináljak hogy működjön?A Segítséget előre is köszy!!
  • Cat 02 #983
    prot is leszedted ?
  • norbre
    #982
    A [URL=http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1120048253#955]#955[/URL]-re valaki esetleg tud más megoldást az eddigieken kívül.. az eddig felsoroltak sajnos nem segítenek.. pls help
  • passatgt
    #981
    www.rapidshare.de
  • Dj Csibu83
    #980
    Hát ez nem jött be...
  • Dj Csibu83
    #979
    Nos,azon,gondolkodtam,hogyan tudnám veletek megosztani Kisigmánd és Komárom kmz fájlát.Megpróbálom .jpg fájlként feltölteni,ti jobbklikk,cél mentése másnéven,majd átnevez .kmz-re.Hátha...
  • Dj Csibu83
    #978
    Ujra én...beillesztettem Komárom belvárosának térképét.Na,ez már pontosabbra sikerült.Íme:
  • Dj Csibu83
    #977
    Upsz...kicsit nagyra sikerűlt,ezer bocsika! :oS
  • Dj Csibu83
    #976
    Nos,ha minden igaz a képet sikerűl itt is megjelenítenem...ha mégsem akkor bocsi...
  • Dj Csibu83
    #975
    Várj...köszi a gyors reakciót...de hogysmint működik ez a feltöltés és hova?
  • passatgt
    #974
    bannerban lévő linkekre elküldöd,vagy feltöltöd valahova a kmz fájlt,azt mi itt megtudjuk nézni ugyan úgy mint te:)
  • Dj Csibu83
    #973
    Sziasztok!
    Volna egy kérdésem.Nagynehezen megcsináltam Kisigmánd térképét a GoogleEarth-ben.Nem állítom hogy pontos,de amennyire tudtam,optimalizáltam a nehezen kivehető kis foltocskákra egy térképet.Elmentettem .kmz fájlba.A kérdésem az lenne,hogyan tudnám ezt a fájlt megosztani a többi GoogleEarth-ös emberkékkel?Többekközt veletek is.Csak azért lenne fontos,mert hátha megtudnám vmilyen légi felvétel alapján csinálni a falucska 3D-s,nem túl részletes,de kivehető térképét is a GoogleSketchup programmal.Előre is köszönöm a segítséget.
  • ffxi
    #972
  • KM
    #971
    Persze-persze...
  • ffxi
    #970
    A progi élőképet mutatja?
  • KM
    #969
    Te is többet írsz, mint olvasol...
  • ffxi
    #968
    Már +van az is...
  • ffxi
    #967
    +oldódott.
    De mi ez a progi? Csak Budapestet mutatja? Kisebb városokat mint pl Pécset vagy Mohácsot már nem is?
  • ffxi
    #966
    HELP!!!
  • hykao #965
    Ha jól elékszem, menüből állítható a mérete.
  • DJviolin
    #964
    Ameddig ki nem üríted, addig növekszik. Ez tárolja a nézelődéseid során összegyült sattelite képeket. Opciókban lehet üríteni.
  • K Ace
    #963
    Hi. Ennek a dbcache fájl-nak a mérete meddig növekszik? Van vmi határ? Nekem most tart 450 mb-nál.
  • passatgt
    #962
    akkor biztos win könyvtárban elrejtett vmit
  • norbre
    #961
    pontosabban megtaláltam a dbcache.dat-ot, de ettől eltekintve nem sikerül a dolog

    minden indításkor kér egy emailcímet a szerverhez való csatlakozáshoz
    ha nem írok be semmit, akkor nem tölti be a glóbot :(:(
  • norbre
    #960
    hát uninstall, regeditből minden google val kapcsolatos bejegyzést eltávolítottam érdekes módon dbcache.dat fájlt nem találtam sehol
    aztán visszaraktam a progit és semmi változás :(:(
  • DJviolin
    #959
    Sziasztok!

    C:\Documents and Settings\felhasználónevem\Local Settings\Application Data\Google\GoogleEarth\dbCache.dat

    Nem tudjátok véletlenül, hogy a fenti cache fájlból hogyan lehet kiszedni a Google Earth műholdfotóit? Milyen progi kellene hozzá?
  • DJviolin
    #958
    Bocs. Keresésbe akartam.
  • DJviolin
    #957
    dbcache.dat
  • passatgt
    #956
    regisztrációs adatbázisban megkéne kereseni a pro kulcsait,kitörölni és utána megy elvileg:)