1995
Google Earth
  • lacibacsi
    #1275
    A Papp László Sportaréna (a Kavics) még ma is épül a Google Erath szerint, pedig már legalább 4 éve átadták (de lehet, hogy öt)...
  • KM
    #1274
    Ez egy jó hír!
  • Humesz
    #1273
    Jó de a lényeget eddig is lehetett tudni.
  • KM
    #1272
    Gondolkozz...
  • Humesz
    #1271
    Ezt most miért raktad be ide?
  • Vardar
    #1270
    Hallottam, hogy van hozzá földrengés generátor, azt hogy kell előhozni?
  • pedestrian
    #1269
    Bocs most látom erről már van itt kép
  • pedestrian
    #1268
    Akit érdekel töltse le a 4.2-est. Aztán nyomjon ctrl+win+A. Előjön a beépített flight simulator. nagyon király. ott repkedsz ahol akarsz.
  • KM
    #1267
    Olvasgassatok.
  • Airbus A380
    #1266
    Én látok autokat még bp-en is a freevel .
  • Humesz
    #1265
    Én nem tudom, de amikor még a free-t használtam, akkor nem láttam pl autókat a Las Vegas-i Strip-en, a pro-val pedig más sem látok az utakon.
  • Apocalipto
    #1264
    Elég hülye ötlet lenne a google részéről
  • Airbus A380
    #1263
    Ah. Tehát a fizetős sem mutat meg többet vagy élesebben.
  • kollektor
    #1262
    A Google Earth felbontása

    A Google Earth szoftverben megnézhető a Föld bármelyik pontja, a felbontás nem mindenhol ugyanolyan jó. Általánosságban elmondható, hogy a sűrűbben lakott, ismert területekről kiváló minőségű felvételek érhetőek el, míg a kevésbé ismert vagy nem lakott részei a Földnek nem találhatók meg olyan jó minőségben. A legnagyobb városok, úgy mint New York, Washington, London vagy Sydney egészen magas felbontású képekből állnak össze, ez a gyakorlatban azt jelenti, hogy részletesen kivehetők az épületek, láthatók az autók színei, sőt akár emberek is.

    A Google Earth folyamatos frissítésen esik át, s egyre több terület, ország, vagy város kerül fel nagy minőségben, például Európában Angliának, Hollandiának és Németországnak is szinte az egész területe nagy felbontásban élvezhető, de Budapest, a Balaton egy része és Magyarország számos más területe is elég részletesen megtalálható – a program letöltése tehát magyaroknak is ajánlott. A Google Earth arra törekszik, hogy az érdekes helyek mind jó minőségben kerüljenek fel, ilyenek a települések, természeti képződmények, stb.
  • kollektor
    #1261
    Google Earth Plus és Pro

    A Google Earth ingyenes program, de azoknak aki még professzionálisabb szinten kívánják használni elérhető fizetős változat is, természetesen extra szolgáltatásokért. A Google Earth Plus többek között tartalmaz GPS integrációt, lehetővé teszi nagyfelbontású képek nyomtatását és e-mailes segítségnyújtást. A Google Earth Pro pedig főként azok számára készült, akik üzleti céllal használják a Google Earth programot, e Pro számos kiegészítő szoftvert tartalmaz.
  • Airbus A380
    #1260
    Mi a külömbség az ingyenes meg a fizetős közöt?
  • stargatelost
    #1259
    üdv!
    azt nem lehet valahogy beállítani, hogyha megnézek egy fényképet, akkor nem jöjjön elő az album? mer idegesítő, és belassítja a programot :S
    köszi!
  • Apocalipto
    #1258
    Nézd meg new yorkban a world trade centert , ott még nem volt újjáépítve a WTC 7-es épület,amit 2004 ben húztak fel :D
  • Humesz
    #1257
    Hát szerintem azért az túlzás, de nem tegnapiak.
  • Apocalipto
    #1256
    A képek akkor is 3 évesek
  • Humesz
    #1255
    Ingyenes, ha azt a verziót használod!
  • Airbus A380
    #1254
    De csak hogy megnyugodjál Tennessee állam (usa) sincs kidolgozva szóval még mindig fenntartom azon véleményemet hogy nem a ki tuggya merre van magyarorszák kis településeit veszik előre.
  • Airbus A380
    #1253
    És ugye ne feledjük teljesen ingyenes dolog.
  • Airbus A380
    #1252
    Persze hogy nem rosz. Gondolom folyamatosan fejlesztik de szerintem így is élvezetes. (nem tehetek róla nekem nagyon tetszik.)
  • Airbus A380
    #1251
    Ne húzz le a te szintedre egyáltalán nincs bajom a google earth-el nekem kimondottan tetszik mióta fwlfedeztem napi legalább 1 órát elvagyok vele.


    Ha neked meg élvezetesebb egy autós térkép nézegesd aztat.
  • Rip
    #1250
    Ugyan, a nagyvárosok nagyrésze teljesen jó Magyarországon is, és egyre több kisebb település is "élesedik".
    Szerintem egyáltalán nem rossz a helyzet.

  • Vardar
    #1249
    Na ugye. Még egy autós térkép is jobb annál.
  • Airbus A380
    #1248
    Az egy kicsit homályos de elnézem a fejlesztőknek én se tudtam hogy van ilyen.
  • Vardar
    #1247
    Keressétek meg Taktaharkányt!
  • Cat 02 #1246
    Pest és Balaton környéke jó , többi meg hát :D
  • n3whous3
    #1245
    "Magyarországról ne várj nagyfelbontású képeket, örülhetsz ha pest (és környéke) látható viszonylag jól"

    Azért fejlődnek. Keressétek meg Orosházát, annak is a nyugati felét. Ott már kivehetőek a dolgok :D
  • Airbus A380
    #1244

    Vardar



    Kaposvár


    Bugyi.



    Amint láthatod ezek magyar helyek.




    Zamárdi



  • Airbus A380
    #1243
    De ez neked miért olyan nagy szív fájdalom? Kis ország magyarország sok országba azt se tudják az emberek hogy ilyen egyáltalán létezik.


    Egyébként nem csak magyarország nincs kidolgozva de nagy nyugati állam egy részét is láttam hogy nincs megcsinálva sőt az USA -ból is van ami nincs akkor ugye nem gondolod hogy majd pont a ki tudja hol van magyarországot kezdik csinálgatni?
  • Cat 02 #1242
    mert minek :D kis ország azt kész :)
  • Vardar
    #1241
    Ha Pakisztán katonai létesítményeiről (a pusztában) tudnak olyan képet csinálni amin azok túl jól látszanak akkor Magyarországról miért nem?
  • Airbus A380
    #1240
    Én arra céloztam hogy egy ilyen műhold simán csinál rólad az utca közepén olyan képet hogy simán felismerhető vagy.
  • Vardar
    #1239
    Én azt olvastam egy katonai újságban, hogy Pakisztán ki van akadva amiatt mert látszanak a Google Earth-ben a katonai létesítményei. bezzeg Magyarország.
  • Airbus A380
    #1238
    Szerintem azért egy két évnél sűrübben frissül.



    Azért elgondolkodtató mennyí minden látszik a műholdról....
  • Cat 02 #1237
    1-2 évent talán és igen netről szedi, azért lassú néha :C
    (bár most h mondod lehet van update néha )
  • Airbus A380
    #1236
    Hát ne magyarországról...... hanem gondolom a n agyobb városokról én nem egy amerikai városnál tisztán láttam még a kocsikat is..


    Egyébként hamár magyarország.. dunaharaszti egészen szép. Látni a házakat.