1995
Google Earth
  • ldavid
    #1595
    ezt olyan nehéz megtalálni?
  • Rip
    #1594
    Biztos, hogy kamu.
    A képadatbázis ugyanaz a pronál, mint a free verziónál.
    A percenkénti frissítés meg kamu, hogy lehetne a Föld teljes felszínét percenként frissíteni? Ezek nem kamerák, hanem műholdképek!
    Jobb esetben is évek alatt frissül, mikor megint arra jár az adott műhold.
    Mondd meg a barátodnak, hogy nem szép dolog kamuzni, meg hazudni a másiknak.
  • Cat 02 #1593
    Klienst nem szoktam használni, de ha itt beírod tuti jó lesz.
    http://maps.google.com/
  • mama 2
    #1592
    Őőő... még egy kérdés: A helyszinek koórdinátáit, hova kell beírni?
  • mama 2
    #1591
    Szóval akkor kamu?
  • Cat 02 #1590
    A Google Earth ingyenes, van pro verziója, de az kb ua csak lehet útvonalat tervezni, meg pár hasonló dolog, de a műholdképek mind2-ben ugyanazok.
  • mama 2
    #1589
    Hali. Az egyik ismerősöm ismerőse, megvette a Google Earth-ot eredetiben, szóval nem ilyen demó meg warez verzió, és azt mondja, hogy teljesen rálehet közelíteni az épületekre, útcákra stb., mert ugyan olyan jóminőségű lesz a kép, mint ha távolról néznénk.
    Meg azt mondja, hogy 1 percenként frissül az egész kép meg minden. Na most ez lehetséges? Tényleg ilyen a teljes verzió?
  • Lukacsmacska
    #1588
    köszi, de inkább a Google Earth érdeme, a Suweon+Toilet House keresésre odavezetett :P
  • CattiBrie
    #1587
    Hmm.. ügyes vagy!!! :)

    Itt van local.google.com-on. :)
  • Lukacsmacska
    #1586
    megtaláltam!
    37°19'08,12"N 126°58'41,76"E koordinátán van, a GE-ben sajnos 2005-ös felvételek vannak, így nem látszik, viszont egy Panoramio képen ott van
  • ldavid
    #1585
    neten csak annyi van, hogy a Szöultól délre fekvő Suweon városában van
    megnéztem de nem találtam

    viszont baromi érdekes, hogy mennyi kék tetejű épület van arrafelé
  • CattiBrie
    #1584
    Nem tudja valaki, hogy ez (Toilet House) hol van? :)
  • passatgt
    #1583
    nyilván légifotó, de attól még jó:)

    afrikát nézitek több ilyen is van, állatok stb...
  • Cat 02 #1582
    Ez eléggé fake/utólag máshogy feltöltött szagú :D

    sztem valami heliről lett lőve.
  • SHADOWEYES7
    #1581
    Értem :)

    köszi
  • passatgt
    #1580
    igen, de ellenőrzik, hogy valós e:)
  • SHADOWEYES7
    #1579
    És azt mindenki látni fogja ha feltöltöm?
  • passatgt
    #1578
    www.panoramio.com
  • SHADOWEYES7
    #1577
    sziasztok

    Kérdezném,hogyan lehet a earth-re a saját fotóm feltölteni hely megjelöléssel?
    még csak ma szeretném az első képet feltenni és kicsit tanácstalan vagyok
  • CattiBrie
    #1576
    :O
    Itt az emberek felfelé néznek. o.0


  • passatgt
    #1575
    van ennél jobb is:)


    http://maps.google.com/maps?f=q&hl=en&q=15.298683%2B19.429651&layer=&ie=UTF8&om=1&z=23&ll=15.298506,19.429727&spn=0.000125,0.000266&t=k&iwloc=addr
  • CattiBrie
    #1574
    ja, az órájáról soha nem fogok tudni leolvasni az időt és ugyanezt az autók rendszámára is igaz.. adatvédelem, ilyen meg olyan jogok..
    amúgy meg fizikailag szerintem már ma lehetségesek ezek a dolgok.. de az mind katonai..
  • CattiBrie
    #1573
    inkább 800..

    a csajokat lesed, mi? .)
  • asroma88
    #1572
    nézzétek meg ezt a helyet -33.892351,151.27538 hihetetlen hogy milyen szép és részletes szinte 8m-es magasságig tisztul minden
    szerintetek mennyi idő kell amíg ilyenek fogják lefedni az egész Földet 5-6 év esetleg nem lesz
  • Rip
    #1571
  • Lukacsmacska
    #1570
    köszi a segítséget, sikerült :)
  • Rip
    #1569
    Itt is nézd meg, és töröld a cuccokat, ha van valami:

    C:\Documents and Settings\USERNAME\Application Data\Google\GoogleEarth

    Elvileg rejtett mappa.
  • Lukacsmacska
    #1568
    Tudna valaki segíteni? Az add image overlay gombbal a térképre raktam egy hatalmas képet, és ezt nem tudom eltüntetni, újratelepítettem, aztán letöröltem, felraktam egy másik verziót, de a kép ugyanúgy ott maradt. Hogy tudnám eltüntetni?
  • Rip
    #1567
    Azta, ez nagyon komoly! Köszi a linket!
  • Reyes
    #1566
    Real time repülésfigyelés:

    Link

    Elég érdekes, mondjuk ha egy ismerős, vagy családtag éppen repül, nyomon tudjuk követni.
  • akyyy
    #1565
    keresd kolosszeum néven
  • Rip
    #1564
    Legegyszerűbb PrintScreen-nel szerintem.
  • cmsworld
    #1563
    Hogy lehet Google Earth-ös képeket a Google logo nélkül lementeni?
  • gyűjtő
    #1562
    Szervusztok!

    Budapestről készült műholdfelvételről meg akartam nézni azokat a felvételeket, amelyeken a leégett Sportcsarnok látszik, majd azokat a felvételeket, amelyeken az újjáépült látszik. Hol találom meg a különböző években készült felvétel - szelvényeket?
  • Humesz
    #1561
    Hogy egy toronyház tetején áll?? Mi ebben a spoiler? Tudod az mit jelent egyáltalán? :) A hsz sem a végkifejletet sem a befogadás élményét nem befolyásolja! Vagy arra számítottál, hogy Horatiot mint franchise főszereplőt kiírják a sorozatból? Ez a csak szép jelenet istenem, semmi több.
  • ffxi
    #1560
    Ba+!!! spoiler!!!
  • Humesz
    #1559
    Itt a nagy fehér ház a Miami Helyszínelők 5. évadának utolsó részéből, aminek a tetején Horatio macsócsávóskodik a legvégén :)
  • repvez
    #1558
    Köszi muködik,de van valami amit nem értek, hogy ez csak az utcákat és utak képeit menti le fehér háttérrel.Nekem viszont csak azok a képek kellenének amin a táj szerepel hegyek, mezök, tavak stb..
    A másik hogy hogyan kell megadni azt a koordinátát amibe az egész magyarország tája beleférne.Mert nekem csak egy vékony csikot mentett le.
  • KM
    #1557
    Igen.
  • repvez
    #1556
    A height map már megoldodott csak arra lennék kiváncsi hogy hogyan lehetne lementeni a progiból a talaj képeket nagy felbontásban texturának?Tud erröl valaki mondani valami használhato infot?