1995
Google Earth
  • Trucker01
    #1995
    Sziasztok!

    Szokott a progi automatikusan frissülni egy idő után, vagy nekem kell manuálisan letölteni és telepíteni az újat?
    Utoljára szerkesztette: Trucker01, 2017.01.25. 03:20:44
  • CattiBrie
    #1994
    Duna Street View
    http://hvg.hu/tudomany/20140818_ujdonsag_a_street_viewn_a_dunarol_fotozz
  • akyyy
    #1993
    Google Mapson hogy lehet műhöld nézetbe váltani, és nem Earth nézetbe?
  • akyyy
    #1992
    az mitől függ hogy most egy városba már elérhető a "generalizált" épület nézet, míg máshol pl miskolcon meg nem?
  • ZilogR
    #1991
    DirecX természetesen a Google Earth által javasolt verzió frissen leszedve és telepítve is (mert csak letölti, de nem telepíti alapból a köcsög...).

    Biztos új programozót vettek fel, de úgyis ki fog derülni, h nálam lesz a gond...

    Lehet olyan, h a KMPlayer zavar be? Az az egyetlen új telepítés nálam, az nem volt eddig és talán azóta döglik. Persze az nem akarom emiatt leszedni...

    Van esetleg jó alternatívája a Google Earth-nek?
  • ZilogR
    #1990
    Egy ideje hibaüzenettel indul a Google Earth nálam (eddig csont nélkül ment).
    OpenGL-nél azt mondja, h a videokártyám nem támogatja, javasolja a DirectX-et. Ha nem mégsem azt választom, akkor elindul így:


    Ha DirectX-et választom, akkor nem indul el.

    Ötletek a megoldásra?

  • Rayden02
    #1989
    Igen,elvileg májusban!
  • Lipi1980
    #1988
    Az ígéretek szerint lesz frissítés is :)
  • Rayden02
    #1987
    Fasza!
    meg figyeltem 2011-2012-es képekből áll,engem mondjuk szerencsére nem zavar!
  • akyyy
    #1986
    van itthon is street view
  • Shortstop
    #1985
    Domborzati profil megjelenítését mihez köti a program? Vannak olyan útvonalaim aminél van ilyen lehetőség és több olyan is ahol nincs.
  • passatgt
    #1984
    én is láttam már több helyen
  • Lipi1980
    #1983
    2011. december 30-án pénteken olyan reggel fél 10 magasságában a haver ajtaján kilépve igen furcsa dolgot láttam meg! Szó szerint elszáguldott előttem egy Street View Car. Speciel egy legújabb Opel Astra, és ha jól láttam, akkor német rendszámos volt! gyorsan próbáltam lefotózni, de nem értem utol :(
  • maxi1987
    #1982
    sziasztok!Lenne olyan szíves valaki hogy elmondaná hogyan kell google earth-ról úgy lementeni képet, hogy azt pályaépítésnél fel lehessen használni és méretarányos legyen?
  • Vargagy
    #1981
    Hogyan lehet a Google Earth-ban a saját helyeket menteni. Van a Fájl menüben rá egy pont, de hova teszi a mentette pontokat. Nincs rá hely és fájlnév megadási ablak. Total Commanderrel próbáltam megketresni, de nem találtam 5 percnél frissebb fájlt. 230 pontom van, hogy tudok belőle egy fájlt kapni. Pontonként jobb egérrel el tudom tenni .kmz formátumban, de 230x ez kicsit sok.
  • bajgunar
    #1980
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Te is roppant atomtudós vagy!


    Másnak is lehet ua az alapja (mint ennek pl IE) ugyszint game-eknek is lehet ua a "motorja" mégis egyik nagyonjó, míg a másik meg nagyonszar!
    Használtad egy időben? Mikor 3 éve? Akkor is jobb volt mindegyik böngészőnél! De próbáld ki most! Vagyis NE!
    Szarakodj a firefoxal, meg a krómmal! Aztán írd be ide jövőhéten, hogy miért fagy GE alatt! Meg meik plugin kell tecsőről letöltéshez! Meg milyen pluginnal tudsz gyorsan képet menteni! Meg a kedvenceket oldalra rendezni, stb... PFf


    [fliph]Jah bocsi elbasztam a "meik" szót, mert melyik a helyes kifejezés, az írogatja is irogatja, a mindíg meg mindig.
    Te meg olyan hozzáértő vagy, hogy még egy kibaszott választ nem tudtál adni egy retkes kérdésre sem! Pedig csak az oldal aljáig vagy 20 kérdés van feltéve! De beugatni az megy!
    Jah kezdem megszokni hogy itt a fórumon "ilyen" segítőkész emberek vannak! Válasz helyett flame-elni meg leugatni tudják a másikat! Grat!
    Korodhoz meg képest.
    [/fliph]
  • bojti
    #1979
    A hejesirásod alaplyán Te retthent hozzáértö felhasználo vagy :)
  • CattiBrie
    #1978
    A Maxthon alapja a "fosod" IE. Én is használtam egy időben.
  • bajgunar
    #1977
    Olvass lejjebb 3-4 hsz-t!! És vágod, miért írtam!
    Ha meg nem érdekel, ne olvasd el!
  • ldavid
    #1976
    ez itt senkit sem érdekel
  • bajgunar
    #1975
    Csakis Maxthon! Érdekes, minden megy rajta hibátlanul, sosem fagy! És egy retkes plugin sem kell hozzá! Meg kiegészítő, meg szir-szar!
    A gépet sem eszi, rohadt gyors, sokmindent tud!
    AD blokkolója is hibátlan! Egy előugró ablak sincs!
    De mind1, hiába mondom, ált. mindíg leugatnak, hogy fos a maxthon!
    Mégsincs vele gond, meg nem kell alá 800Mb plugin, meg egyebek!
    Más fosom böngészővel, mind IE, meg firefox, meg Króm mindenki szaraxik, meg írogatja hogy miért szar, miért fagy, meik plugin is kéne rá, meg stb..
    Maxthon-ra miért nincs még topic??? Ez is érdekes?
    Jah mert nem a low-ak használják, meg nem mezei user-eknek való!
    Hozzáértő emberek böngészőlye!
  • Shortstop
    #1974
    http://www.gpsies.com/map.do?fileId=bcojmlrgpccvbrxh

    KML kiterjesztésben lementve miért nem mutat domborzati profilt a GE-ben? Eddig mindegyik útvonalat így mentettem le és működött. Most nem? Valakinek van valami ötlete?
  • RelakS
    #1973
    akkó hasznájj krómot Vagy férfiember IE-t használ? (6-ost, vagy régebbit)
  • passatgt
    #1972
    Firefox egy szar:D
  • RelakS
    #1971
    a böngészős google earth másnak is meg-megfagyasztja a Firefoxot? IE-vel teljesen jól működik
  • CattiBrie
    #1970
    Főleg, hogy nem régen változtattak rajta.. :)
    Pedig szerintem az csak valami beállítás kérdése, hogy működjön.. de mégsem teszi.
  • Loco
    #1969
    Ha a norc minimapján működe a görgő, semmi bajom nem lenne vele :D
  • ldavid
    #1968
    az elég gagyi szvsz, de persze amíg nincs más, megteszi
  • CattiBrie
    #1967
    Amúgy miért nem jó a norc.hu? :P
  • CattiBrie
    #1966
    "Most, hogy már az Antarktiszon is van Street View,"

    :D :D :D

    lol, és ott vannak a pinguk! :D
  • ldavid
    #1965
    Mégiscsak lesz Magyarországon Street View
  • baajos
    #1964
    Nem maradt ki csak valaki úgy vélte a fejlesztőknél ,hogy ha jól működik valami,akkor változtassunk rajta. ;) Én minden esetre visszaraktam a 5.2.1.1588 -es verziót, mert ez a jobbról kisbábu ráhúzkodós megoldás nekem nem jött be. Feltételezem, hogy a rengeteg fényképezőgép ikon megszüntetése miatt csinálták, hogy azok ne zavarjanak. Csakhogy így meg használhatatlan lett az a helyzet. Szóval örülnék,ha visszatérnének a régi megoldáshoz. Engem nem zavart a sok ikon és nem lassított semmit se a betöltődésen,se a használaton.
  • BPA102
    #1963
    Sziasztok! Olyan kérdésem lenne hogy egy adott épületet hogy tudom collada fájlba menteni?
  • Shortstop
    #1962
    Tárgytalan
  • Shortstop
    #1961
    Hello!

    Azt szeretném kérdezni hogy a hatos béta verzióból kimaradt a street view funkció vagy nálam van valami probléma? Úgy emlékszem, hogy régebben ott volt ahol a 3D-s épületek opciót is be lehet jelölni, most viszont nem találom sehol. Tudna ebben valaki segíteni?
  • ldavid
    #1960
    bejárható múzeumok
  • ldavid
    #1959
    ilyen tuti, nincs - képről város/hely felismerős van, azt tudom
    ha akarsz ilyet, akkor új topic kellene neki, mert szerintem itt nem sokan játszanának
  • CattiBrie
    #1958
    Létezik olyan játék topik, ami arról szól, hogy kapsz egy képet és Google Earth-el meg kell keresni a helyet, ahol az készült? Mert engem érdekelne, persze nem az elvetemült talányok, hanem csak olyasmik mint például ez:


    A kép




    A hely, ahol fotózva lett, és ahonnan ugyanezt a képek kapjuk vissza

    Szélesség: 25°46'12.28"É
    Hosszúság: 80°11'16.62"Ny

    Google Earth kép :)
  • fityusz
    #1957
    Üdv!

    Lenne egy kérdésem, bár nem teljesen ide való. A maps.google.hu-ról lenne szó. Ha rámegyek a Saját térképek menüpontra, és ott bejelentkezek az accountommal, akkor elvileg tudok a térképen útvonalakat menteni, a térképen rajzolgatni stb. De ha a térképen az Utakhoz igazított vonal rajzolása eszközzel húzok vonalakat, eddig működik, az útra igazítja a vonalakat, de miután elmentem a kész művet, és újra betöltöm egy másik alkalommal, akkor már csak nyílegyenes, nem az utakon lévő vonalak cikáznak össze vissza. Kérdésem, hogy ezt mi okozza?
  • CattiBrie
    #1956
    Igen, mert most találkoztam az alsó képpel.