40
  • Hittler
    #40
    ez igaz! ezek jó szereplők lennének
  • Kicsikiraly
    #39


    Egy másik Max Payne 2 - the movie topicból van. sztem nekik kéne játszaniuk. már ha van szinészi tehetségük.
  • gordonmail
    #38
    Nagyon király elgondolás, hogy némely király gameket vászonra visznek :) így tovább emberek!
    - király lesz
  • Waterhorse
    #37
    Igazad van:)
    Az jó volt
  • Esrohnoil
    #36
    Kb. úgy nézne ki, mint a Visszavágó c. film. Azt láttad? :D
  • Waterhorse
    #35
    amúgy ez a topic nem inkább a filmes kategóriába tartozik?:)

    Nekem nagyon bejönne Sam Lake, de mint már többnyire megszokhattuk az ilyen adaptációktól, sajnos bődületesen megváltoztatják a szereplők külsejét és a történetet is. Maga az ötlet sem a legeredetibb, hogy ebből csinálnak filmet. A játékban még elment a "kinyírják a családomat és a bosszúvágytól fűtve, módszeresen, rangtól függően, szépen felfelé haladva lemészrolom az egész maffiát egyes-egyedül." Ez még játéknak elmegy, de hogy nézne ki mindez filmvásznon? Mind1, ha megcsinálják, mindenképpen Sam Lake legyen Max, és a játék zenéjét nagyon meg kéne tartani.
  • Waterhorse
    #34
    Ez egyáltalán nem ettől függ. A Megtorló, egy hihetetlen sikeres és színvonalas képregény, csakúgy mint a Max Payne game:)
  • Goth
    #33
    lukas film
    meg az lsd
  • Goth
    #32
    huszadikszázadi róka
  • Shodan
    #31
    Szerintem is Sam Lake ,egyértelmű.
  • CodeRed
    #30
    Senkisem mondta hogy híres legyen...csak legalább tehetséges.Egy jó színész megmenthet egy rossz forgatókönyvet...fordítva ez nagyon ritkán igaz.A jó forgatókönyv meg a jó színész már ritka mint a fehér holló.Pl az Vin Diesel (nem tudom jól írtam e) féle "színészek"-et nézd meg eredetiben és rájössz hogy még egy Barátok Közt-ös féle józsikát vagy mittomén kit sem üt meg a "színészi játéka" A szinkron sokszor sokat dob illetve megmenti a fost...
  • Goth
    #29
    Szerintem ő játszhatná Max Payne - t , totál hasonlít rá!
    Ő pedig kiköpött Mona Sax.
  • Esrohnoil
    #28
    Hát úgy tűnik... Kiköpött ő.
    Nem az a lényeg h. a főszereplő híres színész legyen.
    Max Payne egy 30 körüli fószer kell legyen. Nehogy már egy 45-50 éves színésszel akarjátok eljátsszatni!
  • CodeRed
    #27
    SAM LAKE
  • Sityi
    #26
    Már nem azért, de nekem mintha az rémlene, hogy a Max Payne 1-ben Sam Lake volt a "fotómodell" Maxhez, a 2. részhez viszont már nem volt ideje(???) fotómodellkedni.
  • FTeR
    #25
    a csaj modell, nem színész.
  • FTeR
    #24
    megtorlóról volt szó...
  • flashX
    #23
    Játszák az eredeti szinészek
    Timothy gibs, és kathy thong
  • Robeast
    #22
    Szerintem FTeR a Punisherről beszélt...
  • CodeRed
    #21
    A SinCity totál MaxPayne hangulatú fil.Megkockáztatom hogy loptak is a játék hangulati elemeiből.Hanghatások stb...
  • tmpx
    #20
    Én nekem mindegy hogy ki játsz a főszerepet, (mondjuk én is a Timothyra szavaznék most) a lényeg, hogy sikerüljön átadni a képregényes feelinget belőle... például nem tudom hányan láttátok a SinCity nevezetű gigantikus alkotást... de az aládumálós részek és a képi világ együtt hihetetlen max payne-es hangulatot árasztott!!! Remélem hasonló kaliber kerül ki az akárki tollából
  • vg
    #19
    Soha nem volt ebből képregény, ez egy "játek" volt!
  • FTeR
    #18
    erről nem a film tehet, hozott anyagból dolgozott, képregény adaptáció ügye...
  • mittu
    #17
    eztis VINDÍÍÍÍÍZEL VINDÍÍÍÍZEL!!!
  • Muchaco
    #16
    tök jó! már alig várom!
  • CodeRed
    #15
    Igen...Az első MP sokkal de sokkal jobb karakter vot.Amúgy nem tudom emlékeztek e rás de a régebbi HEINEKEN sörreklámokban volt egy arc aki kiköpött úgy nézett ki.(mikor a jeges vödörböl halászták ki a sört).Amúgy ha 10-15 évvel korábban lennénk, akkor szerintem Bruce Willis vagy Mickey Rourke játszhatná MP-t.A MP2-es modell lehetne inkább Mel Gibson.A mostaniak közül már nincsenek olyan tehetségek mint a "nagy öregek" sajnos.
  • jefferson83
    #14
    Persze mindenkineki más az izlése. Nekem például az volt az érzésem a film megnézése után, hogy ezt már láttam. Értem ez alatt a kinyírják a családomat és kemény bosszút állok ezért megfizettek sémát. Ami önmagában nem is lenne baj csak itt egy kicsit eltúlozták. Itt nem egy csládot hanem egy egész klánt kinyírnak LoL. Megmondom az őszintét a film végén előrejelzett folytatásra azonban kiváncsi lennék. Elvégre mindenkinek kell edni még egy esélyt :)
  • FTeR
    #13
    mp2-ben más fószer volt a mp modell. ha lehet választani, akkor inkább az elsőre hasonlítson.

    (nem tudom mi a bajotok a punisherrel, a lassú beindulást leszámítva nekem nagyon tetszett)
  • Robeast
    #12
    Nem kell egyetérteni...csak a véleményem volt. Mellesleg hány filmben láttad már őt?
  • SirLord
    #11
    Timothy Gibs a Max Paine, azt kész
  • SirLord
    #10
    válasz #7-re
  • SirLord
    #9
    ne röhögtess..ez a faszi max a Lörcs lehetne az Adams Family-böl...hogy néz ez ki??
    Mel Gibon...Na neeeeee!
    Szerintem tul egyedi az arca, mintsem hogy jo szinészt találjanak hozzá...nem ugy mint fapofa hitman:)
  • Kis-Bob
    #8
    Én szerettem ez a játékot. Remélem, h nem rontják el egy minősíthetetlen filmmel a hangulatát. Elvárom, hogy rendes film készüljön belőle. Ha így lesz, akkor hajlandó vagyok megnézni a moziban is. Ha nem, akkor meg csak letöltöm :)
  • Robeast
    #7
    Amikor ez még pletykaszinten ment, akkor haverokkal úgy gondoltuk, hogy Craig Sheffer jó választás lenne a főszerepre...én még mindig így gondolom...
    Nem tudom miért, szerintem hasonlít rá...
  • jefferson83
    #6
    Én is attól tartok,hogy el fogják rontani és nem lesznek képesek megütni a játék színvonalát, ha nem is ez a cél akkor el se kezdjék. A megtorló az szánalmas volt. Az összes amerikai filmekben fellelhető klisét beleszórták és felkutyulták.
  • jointeer
    #5
    erre vágytam
  • Hege15
    #4
    Énis remélem hogy a "róka" nem egy elbaszott szar 1 hetes filmet csinál belöle mint a többi filmjéből "daredevil" stb...
    Mindenesetre jó lesz remélem
  • rorr
    #3
    Mel Gibson bár már kicsit öreg ember hozzá!
  • Saccard
    #2
    remélem nem rontják el és nem csinálnak belőle egy depressziós szar krimit. A MP az egyik kedvenc játékom és bízom benne, hogy ennek, megfelelően egy igényes, filmtörténeti gyöngyszemet alkotnak. Csak jobb lehet a Megtorlónál.
  • winnie
    #1
    Mivel a film sikere szinte csak a címszereplő személyén múlik,

    uwe boll bármire képes.