8
  • Ma2ska
    #8
    Ami fontos kiirom ami meg nem minek tároljam.
  • Ma2ska
    #7
    Nagyobb vinyó nagyobb adatvesztés elszállás esetén, én dvd párti vagyok egyelöre.
  • dez
    #6
    A DVD-t én is kezdem - ha nem is utálni, de - unni, már túl kicsi. De a CD-t miért? Adattárolásra már rég nem való [kivéve CD-s játékok, de azokat sem kell mindíg kiírni], mp3-huszároknak sem való [csak ha ezt ismerő autós cuccuk vagy esetleg discmanjük van], de attól még zenére jó, mert egy album pont ráfér, és veszteségmentes formátum (jó esetben elég jó minőségben).
  • Kis-Bob
    #5
    Nekem sem lenne gond :D Én simán befizetnék egyre. Mindig helyproblémákkalküszködök. Már elegem van. A DVD-t és a CD-t utálom. Lassúak, és sokáig tart kiírni a cuccot.
  • dez
    #4
    Nem 2009-ben kezdik, akkor ér véget. :)
  • PLaci #3
    Hát, simán megtölteném seperc alatt az 1 terrás vinyót is :D
  • NEXUS6
    #2
    Ha most kiadnák mindenki venné mint a czukrot, de mivel jelenleg még ahhez a kapacitáshoz képest lényegesen kisebb a fájlok mérete, gyakorlatilag 5 évig senki nem venne wincsesztert.
    A gyártók ez alatt meg éhenhalnának.

    Ezért kell folyamatosan adagolni a technológiát, az igényeket mindíg csak egy kicsit megelőzve.
  • waterman
    #1
    ha már most bejelentették a nevesbb gyártók az új technológiára épülő meghajtóikat, akkor mire kell várni 2009ig? persze, gondolom ezeknek a szériáknak még meg vannak a gyermekbetegségei, de ez eltartana még 3 évig? pláne, hogy olvastam a hitachi honlapján, hogy merőlegesen már sikerült 40 éve is rögzíteni adatot..:) vajon tartósan ott maradnak majd a bitek? a mostani technológiára azt mondják, hogy egyszerűen olyan sűrűn vannak a bitek, hogy elmágnesezhetik egymást..