243
Fantastic 4
  • kiara1907
    #243
    Sziasztok kedvem támadt játszani vele ezért leszedtem,de a második pályánál ahol Reeddel kell menni a kórházban,kimegyek a szobából és a folyosón ahol jönniük kellene robotoknak,nem jönnek.nem tudok semmit se csinálni.Ötletek??vagy egy mentés valakinek ez után?Remélem valaki nézi még ezt a topicot.
  • C7
    #242
    váltasz Reedre, lenyomod a cosmic gombot meg reed váltógombját, így Reed pajzsot kap és át tudsz menni. ha olvasnád a végigjátszást (itt) akkor nem kéne ilyen egyszerű dolgokat kérdezni főleg mivel ki is írja
  • gulya700
    #241
    ja a panel megvan de hogy lehet átjutni a lézerrácson
    ???
  • gulya700
    #240
    Amikor baz elején találkozunk read del Amikor legyúrtuk a robotokat akkor ha sueval vagyunk mit kell csinálnunk a panellel
    ??
  • C7
    #239
    azért ez a játék valóságosabb lett volna, ha az első három támadást, amit cosmiccal csinálsz, is meg kell szerezni, csak hamar, gyorsan egymás után, akár egyszerre. elég valótlan, hogy Reed megnyúlva felkel, és máris ööszötönösen kalapácsba formálja kezeit és elkezd forogni...
  • C7
    #238
    ja
  • Flower
    #237
    CD? Te PC-n tolod?
  • C7
    #236
    azt nem tudja vki, hogy amik a cd-n vannak karakter számok, honnan lehet letölteni? az error operation megvan de a többit nem adták ki lemezen
  • C7
    #235
    na megvan
  • C7
    #234
    áá nemlesz jó, sok helyet foglal a videó meg ugrál a kép. de ha vki tudná, hogy a latveria 2 pályán amikor a lézer számítógépét felrobbantom, mit kell csinálni 20 mp alatt?
  • Flower
    #233
    Ezek után lehet újra előveszem :)
  • C7
    #232
    készítek egy videósorozatot, is csak úgy unalmamban:) az talán jobb is lesz mint a végigjátszás
  • C7
    #231
    itt a végigjátszás, szerintem elég sok időt öltem bele, szóval légyszíves hastnáljátok egészséggel, ha szükség van rá:)
  • C7
    #230
    én is ez engem is izgat. egy éves késéssel bár, (kölcsön volt adva a gmae, és most meg untam és újra le szedtem), de folytattam a Vaulttól a végigjátszást, még az utolsó két fejezetet megcsinálom, és közbe megírom, aztán megy fel a netre
  • zoliii
    #229
    Mikor fog ki jönni a Fantastic Four 2 Pc-re mert én csak Ps2 láttam
  • C7
    #228
    majd lesz vmikor a chapsy.uw.hun magyar végigjáccás mindennel, írom, most a Vaultnál tartok
  • C7
    #227
    ok. lehet, hogy az egérrel van a gond, elem, vagy billentyűzetet könnyebb lenne nyomogatni
  • Lacc 88
    #226
    Én nem tok mit javasolni légy rafinállt és ne hagydd hogy megöljenek.
  • C7
    #225
    lécci vki segítsen már!
  • C7
    #224
    vki help! a Doom 1-en, amikor belemegyek abba a turret-be, van egy jó taktika, hard-on mindig kinyírnak! help!
  • C7
    #223
    na, egyre jobban teccik. 4-edjére jáccom, már Hardon, 3 rész, és Latveria 2!
  • C7
    #222
    ez az! márcsak a Space és a Doom kell, és Mediumon is kész a game!
  • C7
    #221
    na, kész a Pokol. nagyon király volt. már az első 4 rész kész van Mediumon, minden Secret, minden bónusz. egyre jobban tetszik a game
  • C7
    #220
    megoldódott a gond, de van másik. azt a Seal Guardian-t vag mit hogy a fenébe kell kinyírni?
  • C7
    #219
    Dr. Doom pt. 2: 3 perc 6 másodperc, egyszer sem rontottam el!
  • C7
    #218
    Meglett a secret, az átváltozás után ütöttem, semmit nem csinált neki, de egyszer csak ott lett az utca közepén. márcsak az űrben kellenek a bónuszküldetések, és Easy-n fullos a game
  • C7
    #217
    vki help! a Hell 1 pályán, ahol Sue-val kell menni, (tök jól néz ki) az eleje fele, amikor leszakad az út, mit kell csinálni? egy kör részen vagyok, van valami vörös szemű koponya is!
  • C7
    #216
    nem értem a játékot. már megvan mind a négy videó Stan Lee-vel, de a Doom 1-en meg a Doom 3-an azt írja, kaptam vidot- de sehol se találom.kaptam egy pokol pályát, 1 secret hiányzik a játékba, mégis megadta! érti ezt vki. az utolsó pályához még hozz se kezdtem!
  • C7
    #215
    ok, kösz. olvastam angol végigjátszást, azt írja, az átváltozás után lesz valahol, de nem láttam sehol. mind1, próbálkozom. biztos olyan lesz mint Diablo-nál. köszi!
  • Lacc 88
    #214
    Nemtom pontosan hogyan kell feloldani vhogy ütöd Doom-ot és egyzsercsak a pálya egyik sarkában ott lesz a secret.
  • C7
    #213
    amúgy tök jó, eddig megvan minden f4, a Space kivételével a bónusz küldetések is. kafa játék, harmadjára nyomom, de most először megyek a 100%-ra, de én amúgyis mindent mecsinálok 100%-ra, akármivel jáccok
  • C7
    #212
    Lacc, te biztos tudod, az utolsó pályán hol van az f4 secret? az az egy secret van, amit nem tudok, a részre meg nem akarok visszamenni, úgyhogy el se kezdem, amíg nem tom. lécci segítesz?
  • C7
    #211
    kösz, épp most csináltam meg Easy-n fullosra, eddig minden fullos Easy, az első két rész Mediumon is. egyszer régen megcsináltam Brooklyn-t Hardon meg Easy-n, de a Medium-ot nem adta meg. miért? ha Hardon megtudom, Mediumon is, csak untatom magam
  • Lacc 88
    #210
    asszem a Vault után van benne két pályából áll az egész de nem rossz rész. el kell menni vmi másik dimenzióba.
  • Lacc 88
    #209
    Ja sikerült úgy megcsinálnom de már vagy 3-szor végigjátszottam az egészet mert időközben töröltem is a gamet atzán megen felraktam és egyre profibbb vok benne
  • C7
    #208
    melyik részbe van Annihilus?
  • C7
    #207
    amit mondtam támadás azért jó mert könnyebb eltalálni ahol kell. bocs ha nem mondtam, a hátán van egy pajzsféleség,olyasmi, ami a falon van. azt a tányért kell ütni a hátán
  • C7
    #206
    most csináltam meg a Vaultot, de csak a harmadik pálya lett fullos. Lacc, te megtudtad úgy csinálni, hogy egyszerre lett meg az f4 secret is meg a bónusz küldetés?a combókkal vagyok kicsit leakadva, de már megyeget
  • Flower
    #205
    Ütöm én, de mindig hamarabb kinyír
  • C7
    #204
    köszi Lacc