43
Warcraft - Orcs and Humans
  • Anonymus11234
    #43
    Köszönöm, remélem tudsz segíteni.
  • takysoft
    #42
    Megnézem majd.
    Az a baj, hogy az én magyarításom konkrétan nem létezik már :(
    Ami van, abban benne van a szinkron is. az én változatom nekem sincs meg. vinyóhiba volt, még a felhős idők előtt. :S
  • Anonymus11234
    #41
    Sziasztok!
    Magyarítást valakinek dosboxszal sikerült működésre bírnia, nekem minden magyar kivéve a történet meg a menüt.
    Utoljára szerkesztette: Anonymus11234, 2016.08.24. 22:03:46
  • sanyox
    #40
    Sziasztok!

    Warcraft 1-ben valakinek már feltűnt hogy küldetésben a gépnek végtelen az arany készlete? Konkrétan az embereknél a 7-es pályán próbáltam ki /unatokztam :)/ azt hogy ha nem nyírom ki hanem "kiéheztetem" az ellenfelet akkor sosem fogy el az aranya. Folyamatosan gyártja az embereket, direkt leromboltam minden bányát, és képtelenség hogy ennyi aranyat begyűjtött előre. Valakinek van erre tapasztalata? Csak érdekelne...

    Üdv!
    Sanyox
  • Letokteren
    #39
  • takysoft
    #38
    Bár egy Diablo MMO bebukna, mert Fantasy.
    Egyrészt, mert szinte minden vacak MMO játék fantasy.
    Másrészt, mert az már egyszer bejött.. ott a WoW fantasy MMO-nak. sőt, a világon "A" fantasy MMO... ez még egyszer nem jönne össze... meg ha mégis.. nem fognak maguknak öngólt rúgni.
  • takysoft
    #37
    Vagy diablo, vagy starcraft:D mindkettőhöz készül folytatás, így egyik se halott anyag. Bár lehet behoznak valami újat... megy annyira nekik, hogy belevághassanak, de vajon merszük is van?
  • takysoft
    #36
    ???
  • EnZsolt
    #35
  • Vass Gábor
    #34
    Blizzard - Új MMO-élmény a cél
    Mike Morhaime, a Blizzard jelenlegi CEO-ja elárulta, hogy a következő, egyelőre még bejelentésre váró MMO-juk nem a WoW folytatása lesz.
    Shifty, 2008. október 20., 16:13
    Címkék: wow, blizzard, world of warcraft
    Az e-mail címed:
    Üzenet:
    Írd be a képen látható kódot:
    Mike Morhaime, a Blizzard jelenlegi CEO-ja egy interjúban mesélt az egyelőre még bejelentésre váró, ámbár már gőzerővel fejlesztett MMO-ról. Elmondása szerint a csapat nem akar egy World of Warcraft folytatást kreálni, hiszen véleményük szerint mikor az újdonsült produkció elkészül, akkor a WoW még javában virágozni fog. Az új masszívan multiplayer online szerepjátékról egyelőre semmit nem tudni, hivatalos bejelentésre is kell még egy darabig várni, de Morhaime szerint egy teljesen új MMO-élménnyel fogunk gazdagodni.
  • takysoft
    #33
    hát azt kell neki megadni, amilyen hangkártyád van.
    már ugye DOS esetén:D

    ha újabb géped van, akkor biztos emulátort használsz. olyankor meg azt kell megadni, amit az emulátor tud, vagy ha többet is tud, akkor amelyik be van neki állítva.

    Ha ajánlhatom a DosBox nevű emulátort, akkor ott egy config file-ban kell beállítani. (Azért ajánlom, mert a Dosbox megbízható és jó DOS emulátor.)
    Amúgy alapbeállításként a dosboxban asszem Soundblaster 16 van (220, IRQ7, DMA1)

    A Windows 95/98/Me félig DOS alapú, ezekben van beépített dos emulátor is, de azokkal nem működnek rendesen a hangok(Semilyen játékban.)
    Windows XP, 2000, 2003 NT alapúak, azokban van ugyan beépített DOS emuláció, de játékokkal alig-alig működik.
    Windows Vistában már csak parancssoros karakteres DOS programok futnak el, játékok, vagy bármilyen grafika nem.

    DosBox esetén fontos, hogy a legújabbat használd. dosbox.com-ról tölthető és ingyen van. Használhatod Windows, Linux vagy akár Mac alatt is. ha ismered a DOS-t akkor nem lesz vele gond, ha nem ismered, akkor írd be, hogy "intro", vagy keress fel valami dos doksit, mert ezekhez a játékokhoz kelleni fog némi (tényleg kevés) dos alaptudás.
    DosBox emulál: Adlib, Tandy, Pc-speaker, CMS, Disney card, Gravis UltraSound, illetve a Creative SoundBlaster minden fajtája.
    Videónak S3 Trio 64-et emulál, ami a legszebb és legkompatibilisebb Dos-os videokártya, amit valaha készítettek.(nekem eredetiben is olyan volt anno:D) VGA, VESA, meg egy halom régi módot is tud.


    Warcraft-ra rátérve: Ajánlom a CD-s verziót beszerezni (torrenten fellelhető, kb 80 mega). Telepítése Dosboxban egyszerű.
    Magyarítás meg a weblaomon elérhető.
    A fordításért én felelek, a hangokat nem én vettem fel, de tök jók:D

    Kellemes játékot kívánok.
  • viktor1995 2
    #32
    lenne egy kérdésem: Letöltöttem warcraft 1- et és amikor telepíteném akkor kéri a hangkártyának stb.-nek a fajtáját, de ott csak a régi dososokat adja ki, úgyhogy nem tudom telepíteni. Ti hogy oldottátok meg?
  • SPZ2
    #31
    nincs senkinek?
  • SPZ2
    #30
    tom, hogy a forum nem "bolhapiac" (de a warcraft nem is bolha ) de valakinek nincs eladó???
  • SPZ2
    #29
    Warcarft - Orcs & Humans -t vennék eredetiben.
    A fent említett játékot venném meg eredetiben attól akinek megvan. Én egy hatalmas Warcarft fanatikus vagyok de ez még nincs meg eredetiben.

    Aki tudna rajtam segíteni az írjon kérem a következőd e-mail címre:
    [email protected]

    vagy bővebb infoért látogasson el a www.warcraftotvennek.uw.hu
  • takysoft
    #28
    namost a fordítás a pályák előszövegeit foglalja magába.(90%-ban), amihez igenis kell angoltudán, nem is kevés.(te ezeket biztosan átlépkedted, ahogy régen én is, és jól elveszett a játék története, hisz az is van neki.)
    ha meg már ennyit foglalkoztam vele, akkor csak lefordítottam minden mást is:)
  • sbob
    #27
    Kár, hogy nem vettem észre ezt előbb...
    No mind1! Gratula azér a magyarításhoz...
    Bár szerintem ez nem az a játék, amihez komoly angol tudás kell.
  • sbob
    #26
    jahh születésed előtt...
  • Bal1
    #25
    Már letöltöttem és tetszik. Gratula
  • takysoft
    #24
    ebben en sajna nem tudok segiteni, de a kész magyarítás letölthető a portálról
    www.magyaritasok.hu
  • Bal1
    #23
    Hi. Szerettünk volna haverral játszani warcraft 1-et multiban lan-on feltettük az ipx-protokolt és mikor multi játékservert akarok csinálni a halozati résznél nem modem és nem is soros akkor kérdez egy számot az mi? Mit kell beírni? Ha beírok egy számot csak úgy network driver not found load ipx for network play.
    Valaki segítsen pls. nagyon szeretnénk játszani vele a jó kis nosztalgia lenne.
  • takysoft
    #22
    ha valaki segíteni szeretne a warcraft 1 fordításában, akkor küldök neki szöveget.
    a pályák bevezető szövegei. érdekel valakit?
  • takysoft
    #21
    csak megemlítem, hogy azóta rájöttem, hogy a patch nem nyúl hozzá a data.war file-hoz, vagyis verziószámfüggetlenül lehet fordítani.
    egy WarDraft nevü cucc ki/be csomagolja a filet, az alfileok meg már szerkeszthetők Hexa-ban is. azt még nem néztem, hogy kibírja-e a hexa-beszúrást, vagy maradni kell a sorhosszusággal(ami haxaban néha előfordul....)
  • takysoft
    #20
    bocs az a 10-es válaszra volt válasz
  • OPM
    #19
    micsodát? én nem írtam semmiről h meglenne...
  • MrTressy
    #18
    sztm igen mert az nekem is megvan :)
  • Rage47
    #17
    :DDD
  • PiR8
    #16
    Vannak még fanok, látod.. :P
  • PResident Evil
    #15
    minek fordítod le ? :D
    senki sem tolja már !
  • takysoft
    #14
    az nem a war2bne volt?
  • akyyy
    #13
    Gamestarba volt anno teljes játék.... 500 ft-ért ha meg lehet venni......nemtom szét kell znéni a forumán régebbi számok után.. és legalább eredetibe lesz meg:D
  • takysoft
    #12
    ha kölcsön tudod adni, akkor a scannelést talán meg tudom oldani, bár beletellhet 2-3 hétbe. visszaadom, komolyan!
    hétfőig nem leszek, szal utána olvasok csak üziket.
    thx
  • Istencsászár
    #11
  • phalanx
    #10
    nekem megvan az eredeti, még kézikönyv is van hozzá... csak az a baj hogy összesen nincs 70 oldalas, így nehéz bescannelni a 145. oldalt
  • OPM
    #9
    leknagyob!! bár a 2vel többet gémeltem, ahhoz volt pályaszerkesztő is :)
  • Rage47
    #8
    huu emléxem nagyon tetszett!!
  • Istencsászár
    #7
    minadták ki ezt még anno kislemezen?:D
  • Pyx #6
    nekem nincs :)
  • Stotoo
    #5
    lol
  • Istencsászár
    #4
    _ ez nagyon kellett?:D