1926
  • JGTC
    #86
    na mostmár megnéttem a tegnapi adást, reggel halgattam a rádiót úgyhogy ott vagyok ám
  • szanics
    #85
    Miért? Hol van ilyen manapság? Melyik magyar csatornán? Mert már az m1-en sincs.
  • JGTC
    #84
    Teljesen egyetértek veled, dehát az ember megpróbál elérni minden hírt vagy műsort, mert kiváncsi hogy mit nyilatkozik magyarul assen után TALMA.
    Ha nem lenne ez a marhanagy szarakodás és egy kicsit túl látnának a focin, meg a Zsoltikánk 879.helyén akkor talán észrevennék, hogy van nekünk is a Gp-n egy két emberünk akikre időt kéne szakítani a műsoridőben!!!!!
    Amíg viszont ez az állapot marad addig próbálnak a Talma fanok kapaszkodni minden friss kis riportba, infóba.
    Aztán vigyázat mert jövőre közvetíteni fog az Mtv1 is. (Asszem én a Euro Sportos magyar változatnál maradok akkor is.) Úgyhogy lényegi változásra nem igen számítok!

    Joker Hun: Köszi a linket megnézem!
  • Joker Hun
    #83
    Hi itt olvashatod-láthatod Grande Gábort.http://www.tv2.hu/cikk.php?cikk=100000104356
  • Laffite
    #82
    szándékosan nem néztem meg... ki nem állhatom, amikor hozzá nem értő emberek baromságokat kérdeznek, a lényegre meg nem is kíváncsiak, mert fogalmuk nincs róla mi a lényeg - és ezzel nem a Henriket akarom bántani, de én például sokkal jobban örülnék egy normális sporthíreknek a tv2-őn (is), ahol korrekt módon bemondják a Moto GP eredményeket - kezdetnek mondjuk nem volna rossz.
  • JGTC
    #81
    Igen külön azért fel is kelek korábban, reggel nem látta vele valaki az interjút a mokkában?? Henrik biztos kérdezett okosakat!
  • szanics
    #80
    Azt hiszem, holnap reggel a rádió 1-en Talma lesz a vendég
  • gabber_saviola
    #79
    basszus mekkora futam volt ......nagy vagy Talma!

    "I'm very optimistic in the future" nah igazi sportember! Grat Talma!
  • gabber_saviola
    #78
    bazz hogy rajtolt már el Talma
  • gabber_saviola
    #77
    nah akkor nézem a futamot
  • gabber_saviola
    #76
    én ezt tölöm most:#63 Assen_RAC_125.wmv
  • JGTC
    #75
    az ám megfingatná a pumuklit
    nem tudom hogy a #67-es linkben benne van-e, de látta egyáltalá nm ár valaki a verseny utáni magyar riportját a Talmának???


    gabber_saviola: tied a #74-es a Daijiro Kato száma, Ő volt a kedvencem!!
    De nem baj itt a régi új kedvenc is a TALMA!!!!!!
  • gabber_saviola
    #74
    nagyon nagy versenyző a Talma, emelem kalapom előtte!
    mikor lesz már Talma vs. Rossi? :D
  • JGTC
    #73
    Hú de jó van ilyen topik!

    Mekkora meccs volt úristen, már vagy 4éve nem láttam ekkora menetet a 125-ben!!
    Nagyon szépet ment a Talma!!4
    Valaki nem volt a vasárnap Ferihegyen amikor hazaért a "Gáborino"?

  • báttyó02
    #72
    ezkiez? :| .dd
  • gabber_saviola
    #71
    nem gyengén nyomja Talma!
  • cyrus #70
    nagyon nagyot ment talma a hétvégén.....

    kurvául izgultam a futam alatt .o
  • gabber_saviola
    #69
  • Laffite
    #68
    örök hála a linkekért és feltöltésekért Mindenkinek!
  • robotnyk
    #67
    szerintem itt hamarosan fent lesz a futam egészben
  • modellmaker
    #66
  • flashX
    #65
    Annyi, hogy egyesek mindenre azthiszik amit az ember mond hogy kamu.
  • PResident Evil
    #64
    yeah
  • MrTressy
    #63
    Itt az utolsó körök, érdemes megnézni hatalmasat ment
  • Viola90s
    #62
    az akkor csak nagyon pici összefoglaló lesz :((((
  • Laffite
    #61
    félórás összefoglaló lesz a hétvégi autó és motorsport versenyeiről a holnapi wtcc futamok után este tízkor, más semmi :(
    télleg senki se vette fel a versenyt...???
  • Viola90s
    #60
    Nem tudja valaki, hogy lesz-e összefoglaló a Eurosporton? Bár ha az interjút sem adták le... akkor mit várjak. Az M1-en lesz holnap, remélem hosszab mint a múltkor.

    A Tottit amúgy sem volt nehéz kitalálni, mert ha láttad ott volt a meze a Pasini kezében a dobogón.
  • szanics
    #59
    Neked meg a Tonin, csak annyi a különbség, hogy a Totti tud focizni :DDDDD
    Na ne offoljunk, különben meg jövő nyáron úgyis együtt fogunk szurkolni értük a pályán...
  • szanics
    #58
    Grét, király vagy! :DDD
  • gabber_saviola
    #57
    mindig a Tottin jár az agya ......
  • Viola90s
    #56
    Totti
  • modellmaker
    #55
    Neeee!!! NE folytassátok! Csak akkor írjatok amikor a torrent linket nyomjátok!!!
  • Viola90s
    #54
    Én is fel akartam venni, csak addig hezitáltam, hogy addigra már vége volt a futamnak. Pedig TALMA nagyon nagyot motorozott!!!! Csak így tovább!
  • szanics
    #53
    Feladány: A világ legjobb labdarúgója.
    Útmutató: a táblázatban 3. sor, 6. oszlop, 1. szó :DDDDDD
  • gabber_saviola
    #52
  • gabber_saviola
    #51
  • Laffite
    #50
    Hülye fejjel én sem vettem fel, nem is értem miért nem indítottam el legalább a videót, ez is egy tanulság... Ha valaki tud egy ftp-t vagy torrent file-t a futamról, azt én is nagyon megköszönném!!!
  • Pontius #49
    Én most beszélek azzal a gyerekkel aki a barátjával a magyar zászlót tartották díjátadón.
    Neki megvan a teljes futam Mpeg2-ben :)
  • modellmaker
    #48
    NA erről a mai versenyről sikerült lemaradnom. :(((( Esetleg nem vette fel vki?
  • Pontius #47
    és akkor mivan?