1926
  • Amse
    #126
    videó nincs?
    [nemlátta]
  • cyrus #125
    egyértelműen vezetési hiba, mondta is a telefonban, mindegy, tanult belőle a jövőre nézve... :(
  • Viola90s
    #124
    nagyon szomorú vagyok

    Talma simán nyerhetett volna...
  • Szuperkaraj
    #123
    hát sajnos nem ért be... kár, nem kellett volna sietnie, elég lett volna ha az utolsó körben első, de mindegy, szép volt Talma!
  • robotnyk
    #122
    túlvállalta magát sajnos. hiába mondják mindig hogy esőmenő, az előző esős versenyen is bukott. pedig már volt legalább 1 másodperc előnye, nem tudom hova húzta már onnan.
  • bobka
    #121
  • cyrus #120
    basszameg ujrainditják :@
  • gabber_saviola
    #119
    jaj de izgi , HAJRÁ TALMA
  • Szuperkaraj
    #118
    nemsokára kezdődik, remélem most is jó helyen végez majd Talma
  • Viola90s
    #117
    Talma tegnap az időmérőn a 7. helyet szerezte meg. Szerintme ez nem túl sokat számít a futamon.
    Akinek nincs Eurosportja már az m1en is van közvetítés.
  • Viola90s
    #116
    14.00 időmérő 125kcm
  • Viola90s
    #115
    A hétvégén végre futam!!!

    Talmácsi Gábor a negyedik helyet szerezte meg a 125 kcm-es géposztályban a gyorsaságimotoros-vb angliai futamának első időmérő edzésén.

    A Red Bull KTM versenyzője az első szabadedzésén szintén a negyedik helyet szerezte meg.

    Az időmérésen a leggyorsabb Talmácsi csapattársa, a finn Mika Kallio lett.

    Brit nagydíj, 1. időmérő edzés:
    1. Kallio (finn, KTM) 1:37.643 p
    2. Lüthi (svájci, Honda) 1:37.778
    3. Pasini (olasz, Aprilia) 1:37.985
    4. Talmácsi Gábor (magyar, KTM) 1:38.018


  • bobka
    #114
    muszáj mindenhova odapofátlankodni és beszólni valami marha "humorossat"?
  • Laffite
    #113
    Téged mikor láthatunk az Eurosporton? Ha szólsz előre, nyitunk neked is topicot...
  • kiskenus
    #112
    én bicózok naés??
  • gabber_saviola
    #111
  • gabber_saviola
    #110
  • Szuperkaraj
    #109
    na ezt viszont már nem tudtam
  • Pontius #108
    jóltudod
    Csakhogy az Egyesült Államokban nem indul a 125-ös géposztály...
  • Szuperkaraj
    #107
    Én úgy tudom h lesz ma este 11-től
  • Viola90s
    #106
    Jaj ne má', akkor megint csak Forma 1 lesz, ami dög unalom, mindig ugyanaz nyer... Ráadásul mindig az akit utálok!
  • Pontius #105
    nem :)
    24-én lessz britannia
  • Viola90s
    #104
    Lesz a hétvégén futam? Remélem, mert már alig várom!
  • gabber_saviola
    #103
    jaj de zsír
  • JGTC
    #102
    jól néz ki szerintem! Majdnem annyira jól mint a Honda 250-ese!!
  • Pontius #101

    tessék...
  • Joker Hun
    #100
    http://motogp.com/en/motogp/popup_1000/popup_1000_138254.htm
  • Joker Hun
    #99
    Hát itt
  • Jancker
    #98
    Oké köszi!
  • JGTC
    #97
    itt a motorról tudsz meg egy két dolgot
  • Jancker
    #96
    Hol lehet megnézni a képeket a 250-es KTM-ről?
  • JGTC
    #95
    Állítolag a 250es KTM erősebb mint az Aprilia, vagy a Honda köszönhetően a motor elrendezésének, ami más mint a többi márkánál.
    De ez úgy is kiderül nem sokára.
  • JGTC
    #94
    Úgy legyen!!!!!
    Egyébként valahol én is ezt olvastam. Meg azt is hangsúlyozza Talma, hogy Ő csak ütőképes gépre ül rá, tehát ha beválik a 250-es masina akkor biztos felmegy a nagyobb géposztályba.
    ( Valahol már nem tudom hol olyat nyilatkozott a Stefano, hogy most kapál a Bartollnál, hogy Talma egyszer pár kör erelyéig kipróbálhassa a Proton KTM-et.)
  • Nadi
    #93
    Megtaláltam! Az NSO online chates izéjéből:
    Ákos 2005-06-28 19:59:51
    Gratulálok, Talma, ez nagyon nagy volt!!! Csak így tovább! Mit gondolsz, mikor tudsz feljebblépni a 250-esek közé?

    Talmácsi Gábor 2005-06-30 11:10
    Köszi! A 250-es szerződésem a KTM-nél készen van, csak alá kell majd írnom. Hogy mikor írom alá, az még nem publikus. Úgy érzem, van még időm átgondolni, hol folytatom a pályafutásomat.
  • Nadi
    #92
    Én azt olvastam, hogy már kész a 250-es szerződése, csak alá kell írnia
  • Joker Hun
    #91
    Nyugi West-nek is 14 a száma de jövöre ha csapat társak lesznek ????????
  • modellmaker
    #90
    A minap olvastam egy cikket amelyben megkérdezték tőle hogy nem-e vált jövőre 250-re? AZt mondta egyenlőre még ezzel az idénnye foglalkozik, szeretne világbajnok lenni, merthogy akkor ugyebár a tárgyalások is jobban sikerülhetnek.
  • JGTC
    #89
    Láttátok a képeket a 250-es KTMről??
    A Talma rajtszáma van rajta!!! Ez azért több mint bíztató.
  • Laffite
    #88
    tegnap is az Estében megkérdezik szegény Talmát, hogy "a Forma-1-et Magyarországon még mindíg többen nézik mint a motorversenyeket..." mit lehet erre mondani????? a foci vb-t meg majd többen nézik mint a forma-1-et... szal ne hasonlítsunk már össze össze nem illő dolgokat...! erről beszéltem, amikor azt írtam, hogy hozzá nem értő szerkesztők/riporterek baromságokról faggatják...
  • Laffite
    #87
    az m1-en azért mindíg van normális sporthírek minden sportágból és nemcsak a fillérekért szétdobált amerikai és európai promo tudósítások mennek le a Detroit-Dallas kosármeccsről meg a Barcelona-Real Betis spanyol bajnokiról, hanem minden hazai érdekeltségű sportágat bemondanak, csak sajnos nem mindhez van képanyaguk... így volt ez eddig a Moto GP-vel is, de mostmár lesz képanyag bőven!