1926
  • robotnyk
    #366
    a foci nagyon rossz összehasonlítási alap ebben a témában
  • Gregorius
    #365
    Csak a foci csapatsport, és egy ilyen utasítás éppen a csapatsportot ölné meg. A motorsport pedig egyéni sport, és éppen ezt öli meg egy ilyen utasítás. Szóval fordítva értelmezted, amit mondtam.
  • Laffite
    #364
    +most szapuljuk itt a KTM-et, de ha nincs ez a csapat és nincs ez a szerződés, akkor lehet, hogy Talma még mindíg csak álmodozik egy gazdag gyári szerződésről és most nem is témáznánk a világbajnoki összetett dobogójáról sem... szal én egy kicsit máshogy állok ehhez a KTM dologhoz - és hadd legyen saját véleményem, az meg nem zavar ha valakinek más véleménye van az ügyről.
  • Laffite
    #363
    látod ez pont jó példa, mert a fociban is leszarják ha valaki gólkirály akar lenni és nem mindíg az lövi a 11-est, akinek erre esélye van, hanem akit kijelöltek a meccs előtt... +ha azt mondják álljon be védekezni a csapat, akkor megint leszarják, hogy melyik csatárnak milyen céljai vannak, még le is hozzák a pályáról egy védőért cserébe... szal igenis ott is van csapatutasítás több fronton is, még akkor is ha nem ennyire látványos a dolog...
  • Laffite
    #362
    nem feladatom, hogy bárkinek is elmagyarázzam mi miért van az üzletben és a sportban... nekem se tetszik a helyzet, de valaki vagy megérti, hogy csak így lehet profi szerződéshez jutni - vagy nem... sztem a kolumbiaiakat sem érdekli egy fikarcnyit sem, hogy Kiminek mennyi esélye lett volna még a vb címre, pedig Montoya is küzd összetettbeli helyezésért és győzelmekért, az meg már, hogy mi lett volna ha, na abba nem menjünk bele... Szal sztem meg fullra ez volt a szitu. Ha ez a topic a későbbiekben arról szól, hogy szapuljuk a KTM-et, akkor nem sok értelme van reménykedni abban sem, hogy jövőre maradjon a csapatnál...
  • Istencsászár
    #361
    eddig aztnéztem és Kalionak, Simonnak és Ktm-nek ugyanugy drukkoltam mint Talmának de ezekután senki nevárja el tőlem hogy "megértsem" amit tettek...
  • Gregorius
    #360
    Ha azt nézném, biztos megérteném, de én egy szurkoló vagyok, és teszek a csapat érdekeire, meg a zsebükre. Megérteni mindent meg lehet, csak elfogadni nem.
    Nagyon nem érdekel, hogy ki mit tud megmagyarázni, elfogadjátok, vagy sem? Ez a kérdés.

    Ez kb olyan, mintha a fociban azt mondanák valakinek, hogy ne rúgjál már gólt, mert szeretnénk, ha az a másik lenne a gólkirály a bajnokságban. Hát milyen szarság már ez, meg non-sense. Persze ha mindenki így meg tudja magyarázni, meg elfogadja, akkor előbb-utóbb ide is eljutunk, az biztos.
  • Ramore
    #359
    azért vagy elfogult megítélésem szerint, mert ha a csapat érdekeit néznéd, akkor megértenéd a problémájukat.
  • Istencsászár
    #358
    ésha esetleg Kalio megnyerné a vbt akkor milesz? mer csak mázliból vezeti 2 olyan futamot nyert amit lehet nemőnyert volna HA.. na akkor milesz ellesz felejtve minden amit Talmával műveltek? és jópofiznak
  • Istencsászár
    #357
    elfogult hát de nem talma csinált rosszat hanem a csapat őcsak versenyzett nyert ez nemszégyen talál ennél az okádék csapatnál jobbat remélem
  • Istencsászár
    #356
    nemhát mer okosan csinálták nem látványosan de amit ezek művelnek teljesen más ( bár megjegyzem annyit kapott utánna monty ami raikonenben volt benne igy ha boxban nemengedte volna el akkor pályán gyalázzabe)
  • Laffite
    #355
    így van, a későbbi karrieréhez nagyon fontos lett volna, hogy ne húzza meg ezt a lépést. szegényebbek lettünk volna egy futamgyőzelemmel, de gazdagabbak egy jó szerződéssel és egy gazdag és profi csapattal, amelyik teljes odaadással érte dolgozik majd a jövőben... Talma vb esélyei sajnos nem ezen az 5 ponton múltak, hanem a korábbi peches futamokon... Ha azokon végigmegy, akkor most valszeg ő a kedvezményezett a KTM-nél és nem a finn, és én ezért vagyok elkeseredett igazán, az elmulasztott lehetőségért, de hát ez is benne van a pakliban. Reméljük jól jön ki ebből az egészből és Stefanoval meg tudják menteni ami még menthető.
  • Ramore
    #354
    egyet értek, én is így gondolom, ezzel az egy húzásával akár az egész karrierjét is beárnyékolhatja. az pedig nagyon gyenge kifogás, vélhetően, hogy ő azt hitte van még egy kör hátra a futamból.
  • Ramore
    #353
    elfogultan látod ezt a kérdést.
  • Laffite
    #352
    legyél realista, Te sem szóltál semmit, amikor Montoya olyan boksztaktikát kapott, hogy "véletlenül" el tudjon menni mellette a Raikkonen, mert ezt kívánta a csapatérdek... sajnos a KTM-nél le se szarják, hogy mi magyarok mit akarunk, mint ahogy fordított esetben le se szarnák, hogy a finnek mit akarnak, de ez nem KTM jelenség, ez ott van mindenhol, minden technikai sportban.
  • Laffite
    #351
    jól látod a dolgokat, én is így vagyok vele... egyébként pont ilyesmit írtam közvetlenül a futam után, hogy én is örülök a győzelemnek meg minden, de hosszabb távon egy második hely Kallio mögött kifizetődőbb lett volna, mert a profi sportban a csapatérdeket (leírva és íratlanul is) minden és mindenki fölé helyezik a csapatok, és ez nemcsak a KTM esetében van így, hanem minden technikai számban minden egyes csapatnál... Aki ezt nem hiszi, az hozzon fel akár csak egy ellenpéldát is, de szerintem a közelmúltból senki nem fog találni semmit... így aztán tetszik/nem tetszik, de a managerek többsége ebből a húzásból azt szűrte le, hogy Talmára ilyen helyzetekben nem számíthatnak, vagyis egy esetleges felrúgott jövő évi KTM-es szerződés után egy új csapat keresésénél ez a húzás szintén nem számít jó pontnak - hacsak akkor nem ha rá hegyeznek ki egy gyári csapatot, de azt meg 250-ben nem tudom elképzelni, másokkal eleve, de most már a KTM-mel sem :(

    Tudom, hogy mindez kegyetlenül hangzik, de sajnos ez az egész üzlet, és mindez a valóság, szal nagyon nehéz egy ilyen helyzetből tárgyalópozícióba visszajönni :(
  • Istencsászár
    #350
    az a baj ezzel hogy ez nem csapat, 1 csapat örül ha nyernek nempedig sirnak és fikáznak utánna ahogy csak tudnak és belegondolni is rossz hogy ezek lesznek világbajnokok amit főként is Talmának köszönhetnek a 3 gyözelmével és a csomo jó helyezésivel.......
  • Ramore
    #349
    mondjuk valahol megértem a csapatot, én is a hajamat tépném, ha nem a megbeszéltek szerint cselekedne, ez nem éppen profi mentalitás, de mint szurkoló, tapsikohatok a szép győzelmének!
  • Laffite
    #348
    idényen belül nem fogják lapátra tenni semmiképpen, a tét a jövő évi 250-es szerződés, amire akármikor rámondhatják, hogy "bocs, de meggondoltuk magunkat", mivel egy ekkora gyárnak nem okoz gondot akár peres úton is kivásárolni egy már élő szerződést.
  • Ramore
    #347
    én arra lennék kiváncsi, hogy mondjuk az F1-ben büntetik a csapaton belüli taktikázást, akkor Talma lapátra kerülése esetén nem lehet beperelni a csapatot, mivel itt pontosan ugyanaz történt volna, ha Talma nem előz és nem nyeri meg a futamot. mivel megtette, tehát szabályos versenyzést produkált és nyert és ezért lapátra teszik, akkor az elég necces szerintem
  • DJ Bee18
    #346
    Ott is kell hagyni őket a fenébe, a KTM nagyon undorító amit művel, de az a fó gond, hogy ezt még hangoztatják is. Most miért kellett minden médiát ráuszítani az ügyre? Mert ezzel Talmát nézik most hülyének. Ezt a csapaton belül kellett volna elintézni, nem pedig szétkürtölni. Mert mint tudjuk a média sok mindent félreért (szándékosan is néha), és hülyeségeket beszél.
  • Laffite
    #345
    az a baj, hogy 250-ben a legjobb csapatok mind foglaltak, jó lenne nem úgy járni mint Steve Jenkner, aki annak idején sztárként jött föl a 125-ből és most összvissz 11 pontja van...

    más kérdés, hogy sztem a KTM 250-es motorja jövőre még nem lesz győzelmi esélyes gép, attól még nagyon messze járnak, így nem biztos, hogy Talma olyan nagyon sokat vesztene, ha inkább egy Hondát kapna maga alá például...

    én mindenesetre azt mondom, hogy inkább legyen kisebb költségvetésű csapatnál, inkább legyenek kisebb örömeink, de ott ahol versenyez becsüljék meg a munkáját! a KTM csapat nem ilyen, tehát nem fogom siratni őket, ha nem jön össze a következő év...
  • Sheva
    #344
    ezaz Talma nem szabad hagyni magad... GOGOGO
  • Gregorius
    #343
    Azt nem tudom, nem értek az egészhez. Csak Talma miatt néztem a MotoGP-t, ami azt jelenti, hogy eddig láttam 4 futamot, ha jól számolom. De mind a 4 fergeteges volt. A legizgalmasabb talán ez az utolsó volt.
  • JGTC
    #342
    A KTM kétszer is meg fogja gondolni, hogy elengedje e Talmát. De szerintem ha 125/250-ben felülne egy JÓ Hondára akkor is tudná hozni ezt a teljesítményt.
  • Gregorius
    #341
    LOL, vissza a kezdőmezőre. Szerintem Poggiali lesz egyedül a 250-ben, és Talma meg egy másik csapatnál.
  • PetruZ
    #340
    "...a magyar motorkerékpáros szombaton az utolsó kör utolsó méterein megelőzte Mika Kalliót a Katari Nagydíjon, és megnyerte a versenyt. Ezt a KTM mérnökei és vezetői úgy konstatálták, hogy Talmácsi a csapat érdekeivel ellentétesen cselekedett. Nyilvánvaló azonban, hogy kölcsönös bizalomvesztésről van szó, ezért Harald Bartol KTM-főnök és Stefano Favaro, Talmácsi menedzserének jövő heti tárgyalásán szakításra kerülhet sor."
    Teljes cikk

    Az utolsó két bekezdés is érdekes. Ezek szerint Poggiali lesz/lenne Talma társa a 250-ben? Poggiali átmegy a KTM-hez, ráadásul rögtön ő is ugrik egy csoportot? Ez új...
  • modellmaker
    #339
    ok vágom aztán rájöttem hogy hülyeséget írtam :D
  • Gregorius
    #338
    Elvileg így a csapatfenntartás is csökken, kisebb költségvetésre pedig több gyártó is képes. Ezen kívül két csapat nem jelent két gyártót feltétlenül. Csak két felé folyik el a bezsebelt pénz. Kb olyan lenne, mintha Bartol bácsit kivennénk onnan felülről, és a két szerelőgárda vinné el a pénzt, amit külön-külön kapnának meg.
  • modellmaker
    #337
    csak ezzel meg az lehet a baj hogy ne adj isten talán kis hazánk fiát nem vennék fel sehova. ok ez elég érdekes lenn mert jól nyomja de más "kisebb kaliberű" versenyzők meg eltűnnének. lenne x ember a mostani helyett.
  • Gregorius
    #336
    Szerintem sem tiltja. Ezek olyan dolgok, hogy addig nem tiltanak semmi ilyesmit, amíg gusztustalan módon be nem következik. Majd most elkezdenek rajta gondolkodi, hogy kéne-e, de az ebből a szempontból már mindegy lesz, bár én támogatnám az ilyen indítványt a jövőben. De méginkább az 1 versenyző / csapat megoldást, mert minden hülye szabályt ki lehet játszani. Azt, hogy kinek mit súgnak a fülébe lefekvés előtt, azt el lehet titkolni, de azt, hogy hány emberem van kint a pályán, azt nehezebb.
  • Gregorius
    #335
    Igaz. Visszavontam.
    Bár kétlem, hogy fenyegetőznének, szerintem már hatályba lépett a dolog. Ha meg nem, akkor még röhejesebbek.
  • robotnyk
    #334
    FIM van, de annyira engem sem érdekel a motorverseny, ha nézem, akkor csak a 125öst
  • modellmaker
    #333
    ÉS van hozzá hasonló motoros is? Ha van neki mi a véleménye az esetről? A neten megvannak valahol magyar nyelven a szábályok?
  • robotnyk
    #332
    igen, autós szöv.
  • modellmaker
    #331
    aha. lehet hülyeséget kérdezek. az FIA az csak autókkal "foglalkozik"?
  • robotnyk
    #330
    ha lenne, biztos nem reklámoznák
  • modellmaker
    #329
    Én nem vagyok járatos a MotoGp-ben. A szabályok között nincs olyan vagy olyasmi hogy nincs csapatsorrend? Ill. "hagyom" hogy ő nyerjen mert azt mondták nekem? Mert ha lenne vmi olyan szabály hogy nincs csapatutasítás akkor most a KTM szívna mint a torkosborz. Hiszen nyíltan vállalták hogy náluk igenis van sorrend, meghogy "megbeszélték" ki lesz a befutó.
  • PetruZ
    #328
    Milyen "tuti második hely" meghosszabbítása? Jövőre tökegyedül lesz a 250-esek között... (a hosszabbítás erre vonatkozik, és ezzel fenyegetőznek most)
  • Gregorius
    #327
    Nem hiszem, hogy ő szívna. Elmondta, hogy egyszerű ember, és nem szeret második lenni. Gondolod, nagyon sír, hogy nem hosszabbítják meg a tuti második helyét?