1926
  • DJ BP
    #886
    óóóóóó, TALMA ŰRIDŐT MENT!!! 7 tizeddel! vezet, 1 mp-et javított eddigi idején
  • DJ BP
    #885
    még nem tudott javítani (de egyszerre 5-en értek célba, tehát feltarthatták), csapattársa Faubel 1 századdal közben bejött elé
  • DJ BP
    #884
    és most jött ki a boxból gyors körre
  • DJ BP
    #883
    az első időmérőn 10 perccel a vége előtt Talma 3 tizeddel lemaradva Pasinitől a második
  • Landren
    #882
    én teljesen biztos vagyok ebben... :)

    szombaton dolgozom, remélem találok valami net tv-t, amin tudom majd élőben nézni, mert ha nem nagyon ideges leszek :)
  • DJ BP
    #881
    ezaz, azt hiszem ez a szezon sok jó pillanatot ígér számunkra :). VB-t meg kell nyerni :)
  • JGTC
    #880
    hehe
  • modellmaker
    #879
    Oks! Keresek majd egy alkalmas kpet és egy szabad percemben megcsinálom.
  • Landren
    #878
    Mindenképpen!
  • modellmaker
    #877
    Csináljak új bannert? A motor miatt?
  • DJ BP
    #876
    hajrá Talma
  • JGTC
    #875

    MotoGP.com news

  • Landren
    #874
    http://www.motogphirek.hu/?cell=news&func=show&mod_news_id=4118&PHPSESSID=48bbfb663d93bab71f736361b5dfc113
  • modellmaker
    #873
    Versenyszimulációban!! Bázmeg! Remélem sokszor fogjuk látni ezt a tengerkék motort az első helyen begördülni, pilótáján pedig a Szent Koronás sisakot! HAJRÁ TALMA!!!
  • Landren
    #872
    http://www.nemzetisport.hu/cikk.php?cikk=135473
  • Landren
    #871
    Wáááááááá, Katar-zis van!!!




    "
    Először írom az időket, amik magukért beszélnek és utána leírom mit mondott Talma:
    1. TALMÁCSI 2.06.450 (megdöntötte délelőtti pályacsúcsát!!!)
    2. Pasini 2.07.198 +0,748
    3. Faubel 2.07.200 +0,750
    4. Gadea 2.07.502 +1,052"


    "...

    A 2:06:450-es idejével a Bancaja Aspar pilótája csaknem 1 mp-el jobb időt ért el, mint tegnap: "Teljesen elégedett vagyok a két napon elvégzett munkával" - mondta Talmácsi. "Az igazság az, h ma nagyon jó volt az idő. Délután egy versenyszimulációt hajtottunk végre és ez alatt(!) értem el a legjobb időmet, ráadásul körről-körre javítva. Kijelenthetem, h tökéletesen felkészülünk a jövőheti versenyre. A következő héten lesz két napunk arra, h javítsunk az első felfüggesztésen."

    ..."
  • Landren
    #870
    Talmácsi Gábor nyerte a katari IRTA teszt második edzésnapját, melyről időközben kiderült, hogy mégiscsak ez volt az első - a pénteken homokvihar miatt kiesett napot ugyanis holnap pótolják a 125 ccm-es kategória versenyzői.

    Ha homokvihar nem is, de az erős szél ma is hátráltatta a pályán köröző pilótákat, a kanyarokban és a pálya hosszú egyeneseiben egyaránt. Így Talmának nem sikerült megdöntenie Alvaro Bautista tavaly felállított 2'07'453-es pályacsúcsát, de ez a tényeken mit sem változtat: Gáborunk több korábbi teszt után az egész mezőny számára kötelező IRTA teszten sem talált legyőzőre!

    A Bancaja Aspar versenyzőjét Lukas Pesek követi a második helyen, míg a harmadik legjobb időeredménynek a csapattárs, Hector Faubel örülhetett a nap végén.

    A teszt tehát holnap folytatódik, reméljük, hasonló sikerrel!

    Birgit

    Katar, IRTA teszt, hivatalos köridők
    1. Talmácsi Gábor 2.07.540
    2. Lukas Pesek 2'07.684
    3. Hector Faubel 2'08.304
    4. Mike di Meglio 2'08.605
    5. Rafaël de Rosa 2'08.890
    6. Esteve Rabat 2'08.890
    7. Mattia Pasini 2'08.943
    8. Pablo Nieto 2'08.954
    9. Simone Corsi 2'08.972
    10. Sergio Gadea 2'09.020

  • Landren
    #869
    jah, sajna :(
    remélhetőleg ma fognak, de ha netán nem, sztem akkor sem lesz gond a versenyen.
  • vikuci
    #868
    hallottátok, h Talmáék tegnap nem tudtak tesztelni a rossz idő miatt.remélem ma már jó idejük lesz, hisz ez az utsó teszt, jövő 7en verseny!!!
  • Miguel125
    #867
    Régen láttalak arrafelé.
    Nemrég találtam ezt a kis Talma topicot, de terjesszétek csak az igét itt is.
  • Joker Hun
    #866
    Igen!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • JGTC
    #865
    Fizetett szabin volt ma! :D
  • JGTC
    #864
    Hétvégén Superbike, aztán meg már jön a GP végre végre végre
  • Landren
    #863
    "Ma Talma szempontjából a következő történt:
    Talma és a csapat közösen úgy döntöttek, hogy ma felesleges köröznie, kockáztatnia, mert az ő esős beállítása már megvannak, hiszen múltkor nagyon jól beállították az Apriliát. A csapattársaknak még volt mit dolgozniuk, így ők ki is mentek a pályára, de Talma már korábban végrehajtotta ezt a munkát.
    Több bukás is történt ma, de mivel Talmáék korábbról kipipálhatták a jó esős beállítások teljesítését, így ő ma pihent és nem kellett kockáztatnia.
    Legközelebb Qatarban lesz teszt márc. 2-3-án!"
  • Landren
    #862
    ez lemaradt:

    Talmácsi 53 kört ment és 1.47.803-as idejével mindössze 0,076-tal maradt le az olasz Mattia Pasini mögött az első helyről.
  • Landren
    #861
    "Na akkor kezdjük: Talma a következőket mondta:
    Sajnos elég rosszul telt az éjszakája, mert legyőzte az influenza, nem tudott igazán pihenni és a torka is elkezdtett fájni.
    Az időjárás elég becsapós volt, mert úgy tűnt, mintha minden oké, sütött a nap, de közben pont olyan idő volt, ami nem volt megfelelő ahhoz, hogy gyors köröket menjenek a versenyzők. Ez azonban nemcsak Talmának nehezítette meg a dolgát, hanem mindenkinek a mezőnyben.
    Már délelőtt sikerült jó köröket mennie, délben elment egy infúzióra a mobilklinikára, amitől jobban érezte magát, így délután folytatták a munkát. Több beállítást is kipróbáltak és nagyon elégedett a motorral Talma. A futómű beállításait is sikerült majdnem tökéletesre állítani.
    Nem volt valami jó a pálya tapadása, elöl kemény, hátul médium gumit használt.
    Talma azt mondta, hogy szinte biztos, hogy az utolsó körében sikerült volna még jobb időt futnia, ha nem intik le, mert addigra járatta be az új gumikat, melyet az utolsó boxkiállása után tettek fel.
    A csapaton belüli munka továbbra is remek és nagyon összehangolt.
    Reméli, hogy holnapra jobban érzi magát és ott folytathatja, ahol ma abbahagyta..."




  • Miguel125
    #860
    Jónapot mindenkinek !!!
    Joker gondolom te a Talma fórumos Joker vagy.
  • Joker Hun
    #859
    De elöbb 1 kis teszt!!!!!!!!!!!!

    Talmácsi Gábor nyilatkozata:


    "Együtt mentünk az öcsémmel a reptérre, de onnét külön válnak útjaink. Adtam neki néhány jó tanácsot, hogy mire figyeljen, de tud ő motorozni, nem hinném, hogy gondja lenne. Előttem 2 napos IRTA teszt áll és erre koncentrálok, de szombaton én is a tv elé ülök és szorítok Gergőnek. Sajnos a hétvégén összeszedtem valami vírust, és nem vagyok 100%-os formában, de remélem, hogy holnapra minden rendben lesz."

  • Joker Hun
    #858
    De elöbb 1 kis teszt!!!!!!!!!!!!

    Talmácsi Gábor nyilatkozata:


    "Együtt mentünk az öcsémmel a reptérre, de onnét külön válnak útjaink. Adtam neki néhány jó tanácsot, hogy mire figyeljen, de tud ő motorozni, nem hinném, hogy gondja lenne. Előttem 2 napos IRTA teszt áll és erre koncentrálok, de szombaton én is a tv elé ülök és szorítok Gergőnek. Sajnos a hétvégén összeszedtem valami vírust, és nem vagyok 100%-os formában, de remélem, hogy holnapra minden rendben lesz."

  • Landren
    #857
    Már csak 18 nap van hátra...
  • Joker Hun
    #856
    Szeva! Köszi a segitségedet itthon nem jön be de a meloban igen.Chello van mindkétt helyen fórumon irnak a problémárol csak csellosok nak van gondjuk a weborange-al.

    GO TALMA GO.
  • Landren
    #855
    nem értem miért nem jön be neketek. így sem jön be?

    nem hinném, hogy újat csinálnának
  • cox
    #854
    Sziasztok! A Talma.hu nekem is bejön,de a fórum nem,és a weblapot sem frissítik pl.a hivatalos motorbemutató.Remélem azért nem megy mert újat csinálnak.
  • Joker Hun
    #853
    Köszi!
  • Landren
    #852
    nekem bejön a fórum is rendesen
  • Joker Hun
    #851
    Igen ara gondoltam az oldal bejön de a fórum már nem.
  • Landren
    #850
    nekem bejön, ha a talma.hu -ra gondolsz
  • Joker Hun
    #849
    Sziasztok! Nemtudjátok mi van a Talma oldalával nem jön be 1pár napja.Köszi.
  • Landren
    #848
    2. tesztnap beszámoló:
    Nagyon-nagyon sok új alkatrészt kapott és próbált ki Talma, talán sokat is, mint amire lett volna elegendő idő. Legfőként az első futómű beállítására törekedtek, de az a teszt első felében lévő aszfalton, ami se vizes, se száraz nem volt, nem hozott igazi áttörést. Ment-ment Talma, de inkább csak körözött, mert nem érezte a motor elejét. Majd a rövid ebédszünet után kisütött a nap és felkerültek a motorra a száraz gumik. Az első futómű mellett az új karburátor tesztelése is folyt rendületlenül, ami szintén nagyon sok időt vett el és mire megtalálták a jó beállításokat nem maradt idő élesben kipróbálni. Talma azt mondta, hogy gond egy szál se, mert tudják, hogy mi volt a bibi és a telemetria is őket igazolja.
    Talma ma 1.52.0-t ment és ezt az időt folyamatosan hozta, Gadea egy kör erejéig futott egy 1.51.6-os kört, Faubel legjobbja pedig 1.52.2 volt ma.
    Talma teljesen pozitívan értékelte ezt a két napos tesztet is és már alig várja a következőt.
  • Landren
    #847
    Talán ma jobb lesz az (idő)

    Webkam,(10mp-s frissítés) bár az időjáráson kívül túl sok mindent nem látni.

    http://www.circuitcat.com/webcam1/index.htm
    http://www.circuitcat.com/webcam2/index.htm