161
Új GTA klón
  • Hassan B
    #161
    Senki nem tolja már multiban? :/

    Én most megint előszedtem, feltettem, és nagy szomorúan tapasztaltam, hogy az online szerverket leállították. Pedig milyen jó is volt annó...

    Ha valaikinek még esetleg van kedve hozzá azt várjuk hamachi szerveren:
    server: 25tl3
    pass: 25tl3
  • matti12
    #160
    vki nemtudna online csiteket irni nekem
  • Hassan B
    #159
    Jah, de nem olyan mint pl a SA...
  • attila117
    #158
    ennek a játék nak vann lényege is kapok külde tést is meg videók is vannak meg ijes mi?
  • attila117
    #157
    csa all
  • Palinko
    #156
    jaja mondjuk én a gta sa tól sem csináltam hátraszaltót,hiába a sok mod,egyszer végignyomom és nincs értelme,nem látom értelmét tovább,hogy megnyissam egyáltalán.mikro végignyomta,utánna 1 hetet max szórakzotam az ejtőernyőzgetéssel meg jobbra balra,de azért oida is jobbat igértek.nekem még mindég a MAFIA a kedvenc játékom és mondhattok amit akartok,hogy régi szar,meg minden.de én egyik gta sorozatban sem éreztem a valóságot,mintha egy rajzfilmet játszanék.a mafia meg mintha én lennék a batya és elő a colt ot.a keresztapa meg mindjárt nem tetszett mikor kinyittam,mert egy rossz volt a crackem,de utánna láttam a barom irányítgatást a kocsik egyszerűen szarok voltak.és amiért ebbe a tpicba írtam,emrt tit vetted fel a dolgot és mert most töltöm a 25 to lifet. és keresek valmi hasonló gamet,ami hez nem kell atomerőmű meg ilyenek,elég a lazább gép is... mondjuk van ilywen far cry gta keverék de már a nevét is elfeljtettem 300km2 a pályák. 7 giga a játék.kár hogy az nem street niggás rap musiccal :D de az is kira biztos,de nem hiszme,hogy letöltöm,inkább vártoma az ajánlásokat :D
  • 12346
    #155
    meg tudom érteni. ultra gyp kategória-.-
  • Gerisone
    #154
    fú köszi! má egy jó ideje ezen agyalok h mit jelenthet!
  • Gerbill
    #153
    Ez azt jelenti hogy 25-től életfogytig(büntetésre értve). Amerikában az emberölésért ennyit lehet kapni. Nemrég volt egy "Life" című film amit szintén úgy fordítottak hogy "Életfogytig"
  • Gerisone
    #152
    halli valaki! ki tuggya mit jelent az h 25 to life? magyarul!
  • Csuhai G
    #151
    Az én gépemen 5 percig nem húzta ki! :D
  • ricky
    #150
    Ez a hiba nálam is. Nincs rá vmi megoldás?
  • Balumann
    #149
    Rámegyek a multira, search-ig eljutok, és mikor behozza a szervereket 3 másodperc után hibajelentés küldése...
    Single-je tényleg nem valami jó, multiban kipróbáltam volna pedig ... :(
  • Gerbill
    #148
    Én kipróbáltam, és ha nem tekintjük az ígéreteket hogy ezt meg azt lehet benne csinálni akkor elmegy. Szar az egész ahogy van de azért egykis tartalommentes lövöldözés soha nem árt:)
  • SD456
    #147
    Szevasztok!

    Valaki multizott már neten? Ha igen akkor mondja már el!


    Előre is köszönöm!
  • Curesz
    #146
    Extra szar játék, nekem 30perc után uninstall volt, semmi élményt nem nyújt
  • steweee
    #145
    sajnos azt kell hogy mondjam hogy ultramocsok egy játék. a total overdose után azt gondoltam hgoy lehet alkotni még jót a gta-n kívül, de ez minden várakozást alulmúl. nehogy vki letöltse vagy netán megvegye. katasztrófális, pedig épp tegnap mondtam tesómnak akinek egy kollégája már próbálta hgoy bárki bármit mond sztem ez jó kis játék lesz az előzetesek meg a képek alapján. graf elmenne, célkeresz katasztrófa, játékélmény siralmas. élt egy pályát és uninstall
  • kanu21
    #144
    Sziasztok van a játékhoz nodvd crack ha valakinek kell letöltheti innen:http://www.gameburnworld.com/gp/gamefixes/25tolife.shtml
  • Kicsizoli
    #143
    Szia
    Daemon 4.00 HE Használtok. Fel tettem magamnak és átvittem a haverhoz winyón ott ment, nálam nem kicsit dühítő nem de?
  • Bandy11
    #142
    Hi srácok elkezdtem most akkor nem lehet választani a gangek és a zsaruk között?
  • Csuhai G
    #141
    Fel kell tenni a cracket, oszt jóvan!
  • #140
    Passz :(
    Asszem ez nem olyan játék ahol le kell cibálni a kábelokat.Nekem ment anélkül is.
    Daemon 4-est használsz?
  • Kicsizoli
    #139
    PLS Valaki Segítsen PLS!!#136
  • Sheke
    #138
    mi a hiba
  • ZsakosFrodo
    #137
    Nekem az a gondom , hogy elindítom a játékot,és miután bemutatta hogy ki csinálta és lenyomta a kisfilmet kiír egy hibát és kilép ... Mi a fene ez? help pls
  • Kicsizoli
    #136
    Sziasztok
    Nem rég kaptam meg ezt a játékot, de mikor indítanám ezt irja ki:

    Emulator detected!
    Please deactivate virtual drive and emulation software.

    Ilyen kor mi van?
    Köszi
  • #135
    Nekem is az volt,de csak a menűben.A játékban minden oké volt.
    Viszont minden újraindításnál elfelejtette a billentyűzet kiosztásom.
  • Barack
    #134
    Hello lenne 1 problémám, megvan a 25 to life-ot, el is indul azzal nincs probléma, de igen érdekes már az 1. perctől Tiszta pixel az egész. És már az elejétől, az intróban is, és friss a videó kártya driverom, újra is raktam, a monitor drivert is, és még a direct-x-et is, és az a fura, h ha print screen-elek, akkor ott nem látszik a hiba. Ja és más játéknál nincs ilyen problémám. Légyszi ha vki tud segítsen! (Fx 5600-asom van 256 megás)
  • rezty5
    #133
    Másik kérdésem.Tesóm gépén elindult, de hogy a fracba kell multiba játszani?Mer ha rámagyek h ready akkor csak másokat tudok nézni ahogy játszik de én nemtok.
    Help
  • 50cent
    #132
    nekem a hangokkal van gondom jön a hang vagy zene és blablát hallok tekei a zenét
  • rezty5
    #131
    Gondom van a játékkal.Lemegy az intro meg minden de amikor bejönne a főmenü valami hibát ír ki: Assertion failed!.Ha valakinek volt ilyen gondja és megoldotta az írjon plíz! KÖsz Písz
  • #130
    tizenvalamennyi.3 óra alatt végig lehet tolni!
  • Sland
    #129
    jány chapter volt?
  • #128
    Ez nem volt épp egy hosszú játék:)
    Már végig is toltam.
  • #127
    Hány chapter van?
  • Sheke
    #126
    nekem is az kéne
  • xrm
    #125
    Szerintem rossz az alcím. Úgy több igazságtartalom lenne benne ha az lenne: Új ELB*SZOTT GTA klón Na ilyenkor vetne szét az ideg ,ha kiadnék játékra pénzt úgy,hogy nem próbálom ki,és a reklámok után egy ilyen fost kapnék a kezembe mondjuk 10k-ért.
  • Sland
    #124
    a játék zenéit honnan lehetne megszerezni?
  • mila69en
    #123
    de lehet én próbáltam:)
  • Gerbill
    #122
    Azért a kaszinós résznél már kezd megtetszeni. Hogyha eltekintünk attól amiket ígértek egész jó. Egyébként szerintem ennek a multiplayer részén van a hangsúly. Mert például a bónuszok teljesítésével a multi-hoz kapunk cuccokat. Csak az a baj hogy szerintem tört verzióval nem lehet neten játszani. Valaki próbálta már?