120
Huxley
  • BoneDragon
    #120
    Most láttam fent torrenten, lehet a végén tényleg megjelenik?!
  • Vass Gábor
    #119
    Ez mi volt édes fiam?XDXD
  • readswift
    #118
  • Lazarus
    #117
  • Vass Gábor
    #116
    Na ennek annyi ez a büdös életbe nem fog megjelenni.
  • Vass Gábor
    #115
    Most néztem meg a játékot az egyik game oldalon és az van kiírva megjelenési dátumnak hogy szilveszter-kor fog jönni az az 2010.12.31-én, de ez szerintem csak egy megjósolás, elég vicces lenne ha ekkor jönne meg.
  • Vass Gábor
    #114
    Hát az E3.-at sem éri meg megint, már ez is szánalmas ami körülötte megy.
  • SZilaJMaGGoT
    #113
    Egyik sem garancia arra, hogy meg is jelenik... A százalékkal kapcs meg azt mondanak amit akarnak, szvsz. ha eddig nem lett belőle semmi ezután sem lesz, ha netán egyszer ki is jön, akkorra meg már nem fog érdekelni senkit...
  • Vass Gábor
    #112
    Az oldala meg működik.
  • Vass Gábor
    #111
    De a 2008.-as pc guruban már volt róla infó és 75%-ka kész volt akkor.
  • SZilaJMaGGoT
    #110
    Mivel valszeg lófasz se lesz belőle...
  • Vass Gábor
    #109
    Nem is lesz kint a játék az E3-on.
  • Vass Gábor
    #108
    Ja aha, de meddig tart már ez a bétateszt már elég régóta tart.
  • SZilaJMaGGoT
    #107
    Sztem arra gondolt a srác, hogy jelentkezett bétára, kapott kulcsot->meghívták.
  • Vass Gábor
    #106
    De hallottam már, de azt nem, hogy oda is csak meghívóval lehet menni.
  • SZilaJMaGGoT
    #105
    Bétáról nem hallottál még?
  • Vass Gábor
    #104
    hát meghívó az az iwiw-nél van meg a myvipnél.
  • SZilaJMaGGoT
    #103
    Az iq-d, az pl. nem lehet túl sok, ha nem tudsz értelmezni egy ilyen egyszerű mondatot... :)
  • Vass Gábor
    #102
    mi a nem sok?
  • Cat 02 #101
    Nem sokat, volt elvileg meghívóm, de nagyon este volt :D
  • Vass Gábor
    #100
    Tud valaki valamit a játékról?
  • Vass Gábor
    #99
    Valami új?
  • Vass Gábor
    #98
    http://huxley.hu/bevezetes/
  • Vass Gábor
    #97
    Most láttam meg, hogy valahol, hogy open béta hamarosan, ezt január 16.-án írták meg.
  • Vass Gábor
    #96
    Valami infó van már?
  • Vass Gábor
    #95
    Azta az tök jó, és mikor jön már ki?
  • Vamp17
    #94
    Elkezdődött a végső teszt a nyílt béta előtt. Egyelőre nem tudom mi változott az előző béta óta, ha sikerül valamit megtudni, írok egy 2. "Élménybeszámolót" :D
  • Vass Gábor
    #93
    Mi van ezzel?
  • Vass Gábor
    #92
    Na ebből is 2010-es megjelenés lesz.
  • Vass Gábor
    #91
    Mi van a játékkal mert semmi infót nem kapunk?
  • Phoenix007
    #90
    Hát akkor neked megy rendesen ... jó neked ... Nálam azt csinálja, hogy már a szerverválasztó képernyőn elkezd nagyon durván akadozni. Mondjuk fél másodpercig megy, utána öt másodpercre megakad. Gyakorlatilag egy gombot nem tudok eltalálni, kilépni is csak resettel.
  • Vamp17
    #89
    itt egy leiras, amit az mmocentral forumra irtam:

    Na játszottam a Zárt bétával. Jöjjön egy kis "élménybeszámoló".

    A játék letöltése igen lassan ment, valószínű azért, mert amerikai szerverről jön, (kb 200-350 kbit/sec) maga a kliens mérete 3.8 giga. (telepítve 7.82 giga)

    A letöltéshez kellett egy segédprogram, ezt előtte telepítette, utána indult a töltés. Mikor végzett, install, majd a játék indítása szintén a honlapon keresztül.

    Ekkor még patchel egy kicsit, majd a Start gombra katt és indul......na ha nem akkor vettem volna eszre hogy sajnos a szerverek még nem mennek, mivel csak magyar idő szerint 23:00 és 7:00 között működnek egyenlőre. (Az időeltolódás miatt esik nekünk így) Na mondom mindegy, akkor majd holnap. Este aztán indult is egyből 23:00-kor.

    Választhatunk Európai szervert is, viszont akkor nem értem hogy miért rakták olyan lehetetlen időpontba a tesztet az európai játékosoknak.... Na mindegy.

    Karaktergeneráláskor két Frakció közül választhatunk. A "kékek" a Sapiens, ők úgymond a jófiúk, míg a "pirosak" az Alternative akik mutálódtak és inkább a rossz oldalt képviselik.

    A két frakción belül két alfaj van, eltérő tulajdonságokkal.

    Sims-szerű részletességgel beállíthatjuk a karakterünk kinézetét, bár ez csak a fejre vonatkozik. Én hiányoltam a test többi részének a testre szabhatóságát.

    Ezután egy tréning misszió veszi kezdetét, ahol az alap mozgásokat, fegyverkezelést megtanulhatjuk. Már itt kiderül hogy három fő fegyvertípus van a játékban, a közeli illetve több célpontokra, a közepesen távoli és a messzi célpontokra specializálódott fegyverek. Ezek a típusok a kasztokat is lefedik, a tréning után választhatunk is a nekünk tetszőt.

    Alapesetben egy közös helyen vagyunk, ez először a tréning tábor később a frakciónk városa, ahol a többi, adott frakcióba tartozó játékossal is érintkezve küldetéseket vehetünk föl, fejleszthetjük fegyverünket, páncélunkat... tehát amit egy MMORPG ben a városokban megtehetünk. A küldetések viszont mindig elkülönített "instákban" vannak. Ezek lehetnek egyszemélyes, vagy csapatban teljesítendő missziók is.

    A küldetések általában a single player FPS-ekben megszokott stílusúak, vagyis végig kell menni a pályán, kinyírni aki szembe jön, a pálya végén meg van valami főmuksó aki keményebb dió. Esetleg meg kell szerezni valamit, ilyesmi. Természetesen itt a több szereplős dolgok az érdekesebbek, ahová többed magaddal mehetsz be. (ilyenbe még nem voltam, csak fél órát játszottam a játékkal)

    Természetesen lehet mindent fejleszteni, skilleket tanulni, mint más MMO-kban, járműveket vezetni stb... de ilyen mélységig még nem jutottam el.

    Van egy úgymond "Skirmish" mód is, ahol mindenféle játékmódok vannak, ahogy néztem még csak a deathmatch és a team deathmatch működik.

    A frakciók összecsapása még sajnos nem tudom milyen formában történik, de ha rájövök, írni fogok róla!

    Amiről még nem beszéltem az a grafika, hangok, zenék.

    A grafika természetesen remek, az Unreal3 engine felelős a megjelenítésért. Nekem egy MSI GX600 as laptopom van, azon kifogástalanul ment maximális beállítással, csak a HQ effectekből (pl: dinamikus árnyék) kellett párat kikapcsolni.

    A zene és hangok átlagos, olyan mint más, sima FPS-eknél.

    Összefoglalva, szerintem kellemes játék, de senki ne számítson egy ilyen "összefüggő világ" szerű MMO-ra, ez sokkal inkább egy FPS, egy kis közösségi résszel (város), Fejlődéssel és jól szabályozott PvP-vel. (ugye a két frakció csatájáról szól az egész)

    Az látszik a játékon hogy nem a F2P piacra szánták eredetileg, roppant igényes a kialakítása, hogy miért itt landolt, azt nem tudom Mosolyog

    A micro paymentről még nem tudok nyilatkozni, szerintem a zárt bétában még benne sincs.

    Ha mélyebbre jutok a játék rejtelmeibe, folytatni fogom a leírást!
  • Vamp17
    #88
    Kék lesz, de igen :) persze csak annak, akit kivalasztottak a CB2-re.
  • Cat 02 #87
    Hm, akkor 11 után a Play Now az nem szürke lesz hanem nari ?
  • Vamp17
    #86
    En jatszom vele, igen F2P lesz, micro tranzakciós elven.

    Megy rendesen, lehet vele jatszani, 23:00-tol 7:00-ig. Van EU szerver, en azon vagyok. Allitolag a skirmish jatekmodok nagyon laggzanak, de a kuldik azok jok.
  • Munszu
    #85
    Amúgy az igaz hogy F2P lessz?
    Én minden honlapon azt olvastam hogy micro tranzakciós lessz, fura is lenne ha nem az lenne,mert az ijji adja ki,nekik meg nincs fizetős játékuk^^:).
    Meg az idei E3-mon is azt nyilatkozták hogy Micro tranzakciós lessz. :)
  • Phoenix007
    #84
    7/30/09-8/12/09-ig van a CBT2, ne kavarjatok. Megy valakinek rendesen, tudtok játszani?
  • Cat 02 #83
    CBT2.
  • Cat 02 #82
    Nem most vasárnap lesz vége ? =\
  • ReTeK
    #81
    Múlt hétvégén lezárult a CBT1 a Test-2 jövő hónap közepétől indul ha jól tudom. CBT2-ben majd járműveket is lehet használni