342
  • JonasSandor
    #342
    Volt most egy meccs ahol a félidőbe 6.0 volt a másodikba is lőttek 1 et, és 7.0 lett a vége.
  • 100pole
    #341
    Grat!
  • Rudee
    #340
    Forlán-é az Európai Aranycipő.
  • Feck
    #339
    Írnék én szívesen, de egyedül maradnék! :) Máshova szoktam...

    Meg is van a 2. hely! :) Még hátra van 1 Depor - Villarreal összecsapás. Ha nyerünk, több pontunk lesz, mint a tavalyi bajnoknak! :)
    Utolsó 5 meccsből 5-öt nyertünk, 9 gólt lőttünk, és 0-át kaptunk, ez igen szép teljesítmény...

    Capdevila, Marcos Senna és Santi Cazorla tagjai a 23 fős EB-re utazó spanyol keretnek!
  • GBR1221
    #338
    Na, úgylátom elég régóta nem írtak ide ... Ideje lenne nem gondoljátok? Már 2. a Villarreal és még a bajnoki címre is esélyes! A Real meg már azt sem tudja hogy tartsa meg a azt a 6 pontot! Pár hét és jön az El Classico ...reménykedjünk egy X-ben.
  • Japep
    #337
    1. Real Madrid - 29 meccs/62 pont - utolsó 6 meccs : 5-1-0
    2. Villarreal - 30 meccs/59 pont - utolsó 6 meccs : 2-0-4
    3. Barcelona - 30 meccs/58 pont - utolsó 6 meccs : 2-1-3

    Az utolsó 6 meccs alapján is és az egész évben nyújtott teljesítmény alapján is megérdemelnétek a bajnoki címet...valahol kicsit szánalmas, amit a Real és a Barca mostanában művel...és még így is vezeti a bajnokságot.
    Egyedül még nektek van esélyetek, mert már az A.Madrid is majdnem 10 pontos hátrányban van...remélem minimum másodikok lesztek...megérdemlitek. HAJRÁ! :D
  • Gunnersboy
    #336
    Barcelona [1 - 2] Villarreal

    31'[0 - 1]M. Senna (pen.)

    67'[1 - 1]X. Hernandez

    81'[1 - 2]J.D. Tomasson
  • Feck
    #335
    * küzdünk
  • Feck
    #334
    Uhh basszius, ide sem mostanában írtam... :D
    Sok minden változott azóta, mostmár BL-es helyekért küdünk...
  • Feck
    #333
    thx :)
    Végre szépen és eredményesen játszottunk, talán elkezdődik valami, remélem pozitív irányban haladunk tovább! Azért egész jó, hogy a legutóbbi 3 bajnokin nem kaptunk gólt, pedig igen neves ellenfeleink voltak! A Recre ellen hozni kell a meccset még idegenben is, s így meglesz minimum a 8. hely a forduló végére, pontszámban így is csak egy köpésre vagyunk az UEFA-Cup indulást jelentő 6. helytől...
  • hunbasser
    #332
    grat,jobbak voltatok,megérdemelt volt a győzelem! (sajnos...)
  • Feck
    #331
    " ...akinek kishíján... " akinek = aki
  • Feck
    #330
    Sikerült!! :):)
    VILLARREAL 1:0 Real Madrid
    Helyszín: Estadio El Madrigal (Vila-Real)
    Gól: Garcia Marcos 68'
    Nézőszám: 22080
    Játékvezető: Carlos Clos Gomez

    Nincs erőm "beszámolót" írni, már megtettem egy másik fórumon, azt meg azért csak nem másolom át ide, mert nemtom, olyan hülyén venné ki magát :)
    Lényeg, hogy szerintem egész évben most először mutatott a Sárga Tenderalattjáró elfogadható, jó teljesítményt, mellyel sikerült felűlmúlni a Real Madrid gárdáját!! Canna semmit nem csinált egész meccsen (szokásához híven), de azért odalépett Marcos-nak, akinek kishíján komoly sérülést is szenvedhetett volna! Szerencsére nem lett semmi baj, és bezsebeltük a jól megérdemelt 3 pontot!
  • Feck
    #329
    Inkább Riquelme-t kéne visszatenni a kezdőbe, nincs irányítónk basszus...
    Ő legalább néha adott gólpasszokat, mégha rosszul is játszott! Forlán-ban bízom és Matías-ban is! Cani is hozzá szokott tenni a támadójátékhoz, csak állandóan besárgul reklamálás miatt!
  • Aradebil2
    #328
    Tomasson kezdő lesz valsz,remélem nem lesz belőle baj
  • Feck
    #327
    Reszkess Real! Ha ilyen gyenge játékot hoznak az El Madrigal-ba a srácok, mint a Mallorca ellen, komoly sanszunk van egy győzelemre!! Igazából nem értem ezt a helyzetet: Nem tudom ezelőtt milyen színvonalat hoztak a spanyol bajnokik, én kb fél éve tudom figyelemmel kisérni többekközt a Primera Division-t, de egyszerűen nézhetetlenül gyengék a találkozók, tisztelet annak a nagyon kevés kivételnek... A gól is kevés, folyamatos szabálytalanságok és pontatlan labdák jellemeznek 1-1 mérkőzést, tiszta anti-foci! A nagyobb csapatok sem teszik oda magukat, beállnak biztosnsági focira, szinte csak kontrákra épít mindenki, vagy egy esetleges gól után csakis a védekezés, mert elég az egygólos előny...
    Nem is kívánom tovább taglalni, még ilyen játék alapján is, számomra csak a győzelem az elfogadható eredmény! Miért is ne? Egy kis szerencse, és a jó védelem sokat segíthet, hisz az ellenfél csapatában is hús-vér emberek játszanak, ugyanúgy verhetők, mint bárki más! A másik, hogy el kéne csípni minimum egy 6. helyet szezon végén, mert gyalázat, hogy nemzetközi porondon nem szerepel a csapat egy BL-elődöntő után...
  • Aradebil2
    #326
    ha év elején 0-0-t hoztunk(Madridban),most simán behúzzuk a 3-at:)
  • Feck
    #325
    Nah jön még a Real Madrid Vila-Real -ba, nem is oly soká... :)
    Addig azért lehet örülni ;) De a meccs után huhh! Nem lennék Real szurkoló helyében :D
    Nyerünk :)
  • DJ BP
    #324
    köszönjük nektek :)
  • Feck
    #323
    Leixeltünk a Sevilla-val, a találkozó gól nélküli döntetlent hozott, s gyenge játékot...
  • Feck
    #322
    Ez katasztrófa... 0:1
  • Feck
    #321
    Hm... Kéne valahonnan 3 gól
  • DJ BP
    #320
    Ki ne essetek, nem kívánom azért
  • Feck
    #319
    Szívunk 1000-el, Félidőben 1:0 oda! Oh hogy b..sza meg!
  • Feck
    #318
    Neem lesz az 20 pont :D
    Holnap kupa-visszavágó a Valladolid ellen, Riquelme most sem fog játszani... Kicsit tartalékosak leszünk, biztos Pellegrini mester pihenteti a fiúkat a Real elleni összecsapásra! :) /Arruabarrena és Marcos Senna a padon/
    2-3 gólt berámolunk, és benn vagyunk a negyed-döntőben! Ennyi :)
  • DJ BP
    #317
    hát épülés elején 10 pont különbség, tavasz végére min. 20 lesz :DDD
    Meg azért Zara, Valencia köztünk van nehezítésnek :DD

    [csak alaptalanul feltételez :D]
  • Aradebil2
    #316
    ha az alap emberek(Arruabarrena,Fernandez,Riquelme(ugyse fog..),Forlán) jáccani fognak,örülhet a madrid egy békés 1-1-nek.
  • Feck
    #315
    Mégsem egyezek bele, mert "csak" 10 pont van köztünk, és akár még be is foghatunk titeket! Ráadásul év elején fogadtam egy osztálytársammal, hogy a Sárga Tengeralattjáró a Real Madrid előtt végez a szezon végén! Én azt vettem alapul, hogy a Villarreal-nak egységes csapata van, a Real épp akkor épülgetett Capello érkeztével, s így reális esélyként tartottam számon egy esetleges bajnoki címet, mivel csak a bajnokságra kellettt koncentrálnunk, a Real-nak pedig több porondon is helyt kell állnia.
    Tévedtem, hisz szétestünk már aszezon elején, elég csak a Recre elleni otthon elszenvedett vereséget alapul venni, majd a Depor elleni szégyent... Az első 3 fordulóban gólt sem lőttünk...
    De még bármi lehet, sok múlik az elkövetkezendő 2 meccsen! :):)
  • Mor3llo
    #314
    pfff
  • hunbasser
    #313
    akkor Capelloval egyeztetek msnen -.-
  • Feck
    #312
    Hát nem is tudom... Ezt az ajánlatot még meggondolom! ;)
  • hunbasser
    #311
    nekünk több szükségünk van a pontokra -.-
    cserébe megverjük az előttetek lévőket,és mi így ezzel mennyit segítünk már! :D
  • Feck
    #310
    Ááá ez így azért nem teljesen jó!
    A Sevilla-t verjük, a Real ellen kiélezett meccsen 1-1-et játszunk! A Bernabeu-ban is x-re hoztuk a meccset, nehogy már itthon kapjunk ki!
    Először legyen meg a Sevilla, aztán meglátjuk mit hoz a sors...
  • hunbasser
    #309
    Sevillát lenyomhatjátok felőlem 5-0-ra is,mi meg egyezzünk ki egy egygólos Real Madrid meccsben,ahol azért a Villareal is jól fog játszani -.-
    és mindketten jól járunk,Villarealnak egyáltalán nem szégyen egy góllal kikapni a Realtól
  • Feck
    #308
    Köszi
    Nagyon kellett ez a győzelem, mivel hétvégén jön a Sevilla, majd 1 hét múlva a Real Madrid! elég húzós lesz, egyiket jó lenne legalább legyőzni...
    A Bilbao-ban aratott siker engem személy szerint nagyon meglepett, főleg, mert mióta Mané átvette a csapatot, brillíroznak!
  • kispiricsi
    #307
    Fogadjatok egy gratulációt egy vérző szívű Bilbaó drukkertől.
  • Feck
    #306
    A védelem? Gonzalo kiesése óta maga a katasztrófa! Főleg ez a Cygan, akiért kidobtunk az ablakon 2 millió eurót... de minek!
    Bennem felmerült annak lehetősége is, hogy 1 hónapon belül a kieső zóna közelébe esik vissza a csapat! Néhány hete írtam (másik oldalon), hogy ha nem hozzuk a tuti meccseket, nagyon nagy szívás lesz a Január! Sajnos minden a lehető legrosszabbul alakul, gyalázatos teljesítmény, félek, hogy a Cpoa del Rey-ben a negyed-döntőig sem jutunk el...
    Itthon táncsak nyerünk!! A Bilbao megint más tészta: semmi jóra nem számítok a San Mamés-ben :(
  • Aradebil2
    #305
    egyébként egyre inkább kezdem elveszteni a hitem:(
    még Pires felépülésétől várok vmit,de már nem merek nagyon bizakodni,ugyis csak seggreesés lesz a vége:( már nihat-forlán páros kezdezz beindulni,erre lesérül.védelem tele van mozgássértültekkel(már elnézést)
  • Aradebil2
    #304
    Real Valladolid - Villarreal 2 - 1
    nc -.-

    én nagyon örülnék egy Villarreal oldalnak,de nem hiszem h lenne rá "kereslet":( ráadásul még épkézláb angol nyelvű oldal sincs,hivatalos oldalon még mindig a christmas greetings van kint...
  • Feck
    #303
    A mai kupa-mérkőzés első fordulójából is kimarad Riquelme, bár szerintem nem megy el télen a csapattól, vagyis remélem!

    10/01/2007 - 20:00 h
    Estadio Jose Zorrilla
    Ma esti várható kezdőcsapatok: (Spanyol kupa nyolcad-döntő)
    Valladolid:
    1 Jacobo, 10 Óscar Sánchez, 14 Chema, 15 Rafa, 8 Baraja, 20 Gonzalo Vicente, 27 Asier, 6 Borja, 4 Mario Suárez, 9 Llorente, 19 Álvaro
    cserék: 13 Alberto (kapus), 22 García Calvo, 5 Iván Hernández, 12 Losada, 21 Víctor
    Vezetőedző: Jose Luis Mendilibar

    VILLARREAL:
    25 Barbosa, 24 Josemi, 20 Fuentes, 16 Quique Álvarez, 3 Arruabarrena, 19 Senna, 14 Tacchinardi, 27 Marcos, 23 José Mari, 21 Matías Fernández, 5 Forlán
    cserék: 1 Viera, 12 Cygan, 4 José Enrique, 28 Bruno Soriano, 18 Somoza, 9 Guille Franco
    Vezetőedző: Manuel Pellegrini

    Illene nyernünk! :)