342
  • 9csöves9
    #302
    hmm hát ez szarügy.már most télen megy vagy csak nyáron?

    pedig a konföderációs kupában meg a Villarrealban nyújtott teljesítménye után szárnyakat kap
  • Feck
    #301
    Köszi :)
    Egyébként nem terveztem ilyen hosszúra, improvizáltam, az info-k pedig csak jöttek-jöttek megállás nélkül a fejemből...
    Szurkolói oldalon már gondolkodtam, hogy jó lenne csinálni, de fél évig időm sem igazán engedné :( Jó lenne írni a szakdogámat (2 éves OKJ-s képzésen vagyok), mert sosem leszek vele kész! Egyébként év elején azon agyaltam, hogy a Villarreal CF magyar fan site-ját megalkotom, de féltem belefogni, és az is lehet, hogy nem fogadták volna el, bár fene se tudja
  • hunbasser
    #300
    neked híreket kellene írnod :)
    jól megfogalmaztad mondanivalód,meg szépen összefoglaltad,sztem érdemes lenne csinálnod egy szurkolói oldalt-ha még nincs
  • Feck
    #299
    Fernando Roig Alfonso (klubelnök) azt mondta, hogy Roman mindaddig ne szerepeljen a kezdőben, de még a csapatban sem, amíg nem hajlandó ismét teljes erőbedobással küzdeni! az utóbbi időben unott képpel és motiválatlanul játszott, s úgy vélték a vezetők, hogy ez rossz hatással van a többiek játékára is! Kb egy hónapja volt arról is szó, hogy vissza küldik a Boca-hoz feltöltődni, de erről az ottani vezetőség hallani sem akart, állítólag még ingyen sem kellene nekik...
    Riquelme eddig a bizalomból táplálkozott, melyet mutatott is felé az egylet -ezt a barca-nál nem tapasztalta-, azonban elfogyott a türelem és kikerült egy időre a kezdőből rossz teljesítménye folytán. Eddig a Villarreal 17 gólt lőtt, ebből Riquelme 1-et szerzett 11-esből, és 6 gólpasszt adott! Tavaly ő volt a házi gólkirály a maga (ha jól emlékszem) 12 találatával! Sok minden megváltozott a tavalyi BL-elődöntő óta: a Villarreal az Arsenal-tól idegenben 1:0-ra kikapott, ám itthon 0:0-ra állt a találkozó, és a 90. perc körül José Mari ellen szabálytalankodtak a 16-oson belül, jöhetett a büntető, melyet Roman vállalt el. Mindenki tudta: Ha belövi, jöhet a 2x 15 perc, s lélektani előnybe kerülhet a Villarreal!! Onnan már csak 1 lépés a BL-döntő! Azonban a tündérmesének Lehmann vetett véget, hisz kifogta a 11-est! Innentől romokban hevert a csapat, de főleg Riquelme, aki jópár napig nem tudott aludni "tette" miatt... Azt mondta, ezek után már csak egy jó BL szereplés segíthet! De mint láttuk nem sikerült Argentina-nak maradandót alkotni a németországi VB-n, majd a sok kritikát kapó irányító édesanyja rossz egészségi állapotára hivatkozva lemondta a válogatottságot! (állítólag a fiát ért kritikák végett készült ki). Az Inertoto-kupában Júliusban az NK Maribor ellen elvérzett a Sárga Tengeralattjáró, így nem lehettek ott az UEFA-kupában sem! A csapatnál Gonzalo és Pirés is lesérült szezonkezdet előtt, ráadásul Sorín összeveszett Pellegrini mesterrel, és a HSV-hez távozott. Így nem sok jó volt kilátásban a szezonkezdetkor, s ezt hűen szimbolizálja a jelenlegi 11. hely is, melyet elfoglal a csapat a tabellán!
    Remélhetőleg ezzel kissé sikerült rávilágítanom arra, hogy Riquelme miért is nyújt ilyen gyatra teljesítményt...
    /A Valencia elleni hazai találkozón a nézőtéren ült a kisfiával, szerintem jól tette, hogy eljöttek, még ha nem is nyert a csapat!/
  • 9csöves9
    #298
    na akkor témának asszem tökéletes lesz Riquelme

    min veszett össze a vezetőkkel?
  • Feck
    #297
    Értem... Csak fura, hogy egyszercsak mindenki eltünt :)
    Rajtam ne múljon, Szeptember óta próbálom beindítani a topicot, talán lassan sikerülni fog!
  • hunbasser
    #296
    nem hiszem h töröltek volna hszeket.
    Aradebil2-vel lendítsétek fel a topikot,a házigazda már egy ideje nincs a fórumon
  • Feck
    #295
    Csak azt nem értem, hogy közel fél évig miért nem írt ide senki?? Vagy törölve lettek a hozzászólások?
  • hunbasser
    #294
    jó látni,h sheván kívül is vannak itt villareal drukkerek!
  • Feck
    #293
    Jól kikaptunk, szépen kezdődik az Új év...
    De legalább Matías jól tolta!
    VILLARREAL 0:1 Valencia
  • Aradebil2
    #292
    Új év,új remények. 21:00 SportKlub Villarreal-Valencia derbi.

    VILLAREAL!
  • Feck
    #291
    Hát ez maga a gyönyör...
    Nem elég, hogy hétvégén az Osasuna lemosott minket hazai pályán 1:4-re, most a változatosság kedvéért kikapunk a kiesés ellen küzdő Racing-től 2:1-re!
    Komolyan mondom, ez már nevetséges ami itt folyik!
    Egyetlen vigasz számomra, hogy a Real besült otthon, és Cannavaro béna volt, a Recre 3-at vágott nekik... Bár ez sovány vigasz... De ők legalább ott lesznek a BL-ben, mi meg örüljünk, ha nem esünk ki, most kilátástalan a helyzet, de évvégén jó lenne legalább az első 10-ben benne lenni!
    Viva Submarino Amarilla!!
  • Feck
    #290
    Yeah! Nyertünk 2:0-ra a Nástic ellenében! A gólt Fuentes és Franco szerezte!
    Így 3 ponttal megelőztük a rivális Valencia-t!!
  • Feck
    #289
    Az azért kiakasztó, hogy szinte sehol nem tudják leírni a csapat nevét helyesen, mely így nézne ki: VILLARREAL
    2 db 'r' betű van benne! Tudom, hogy ezt a topicot felejtősre vette mindenki egy ideje, de ez akkor is idegesítőőő
    Ráadásul az újságok, net oldalak legnagyobb többségben rosszul írják, komolyan mondom, akkor csodálkozom, ha jól van írva! Ez azért valamilyen szinten igénytelenség...
    Hajrá Villarreal! Várjuk szeretettel a Nástic-ot!
  • Feck
    #288
    Barcelona-Villarreal (4:0)
    Gólok:
    (penalty) Ronaldinho 33'
    Gudjohnsen 53'
    Iniesta 71'
    Ronaldinho 86'
    Nagy zakóba szaladt a gárda, de nagyon gyengén is muzsikáltunk... Cygan és Gudjohnsen csatázott a 16-oson belül, a bíró befújta a 11-est, hozzáteszem igencsak vitatható volt! Majd jött egy lesgyanús gól, ismét Gudjohnsen keze volt a dologban, sajnos betalált! A következő 2 gól már csak a barca szórakoztatását szolgálta, eszméletlen csalódott vagyok, nagyon meglép így a barca, ráadásul Forlán kapufát is lőtt.
    A Nástic-ot verni kell itthon! HAJRÁ!
  • Feck
    #287
    Villarreal-Getafe (1:0)
    gól: Abbondanzieri '50 (öngól) Arruabarrena fejese után saját kapujába kotorta a labdát, ezzel a győzelemmel feljöttünk a 9. helyre, pontegyenlőség áll fenn a Valencia-val. 25-én Barca elleni meccs idegenben, hm... húzós lesz, de jó lenne legalább 1 pontot elhozni a Nou Camp-ból!
  • Feck
    #286
    Atlético Madrid 3 : 1 Villarreal
    Gol Zé Castro 36'
    Gol penalty F. Torres 45'
    Gol Kun Agüero 63'
    Gol Fuentes 13'

    Minden jól indult, jött a már jól megszokott Riquelme szabadrugás, melyet Fuentes juttatott fejjel a hálóba. Ezután minden elromlott, pontatlan és rossz játékot produkáltak a vendégek, pedig meg lehetett volna fogni a fővárosiakat, hisz ritka pocsékul játszottak ők is. A vereség talán legnagyobb ludasa Cygan (miért is ne??!!), aki páros lábbal csúszott oda Torresnek, melyet büntető követett, s ezt a sértett értékesítette! :smile7:
    Továbbra is nagyon gyengén muzsikál a Sárga Tengeralattjáró, nem tudom sikerül-e kilábalni a gödörből, mert ha így haladnak még UEFA-helyezés sem lesz belőle! 19-én fogadjuk a Getafe-t, 26-án megyünk a barca-hoz, szóval nem lesz egyszerű, nagyon meg kell nyerni a Getafe elleni meccset, Barcelona-ban pedig minimum x-elni kéne, hogy ne szakadjunk le! Ezzel a vereséggel 9.helyre csúszott a gárda 15 pontal, de még csak 2 mérkőzés zajlott le (a másik: Valencia-Bilbao 1:1), Sevilla 21 pontos, barca 20, zara 19...
    Pont amikor végre feljöhettünk volna az élmezőnybe, jön ez a buta vereség! áhh
  • Feck
    #285
    Nagyszerű volt a Betis elleni meccs, 3:2 lett a vége! :D
    Naa! Írjon már valaki ide is! :)
  • Feck
    #284
    Hali! Be kéne indítani újra a topicot ;)
  • bigfoot
    #283
    jó meccs volt,kicsit több szerencse
  • R10
    #282
    e van ilyen topic is :S
  • koska 7
    #281

    jhfg57ffffffffffffffffffffffffzhhhhhhhhhhhhhiiiiiiiihhhmmmmmmmmmmmmm
  • koska 7
    #280
    a lényeg az 1 pont volt..
    mostjöna depor nemtudom mitérnek majd el a fiúk forlán és román nélkül(ismét)..
  • Sheva
    #279
    0:0 ---> elég gyenge meccs volt nem tudom lőttünk-e kapura egyáltalán
  • bmffm856
    #278
    Forca Villarreal! Remélem elkenitek a Manchestert, és vele együtt rooney nagy arcát...:D:D:D
  • Sheva
    #277
    5. a csapat ha így folytatják simán ott lehetünk mint tavaly
  • koska 7
    #276
    királyság vertül lucho góljával a valenciát
  • Quicksilver
    #275
    Miattam mehet Forlán,de akkor Henry meg jön hozzánk
  • Quicksilver
    #274
    Forlán 92. percben egyenlített
  • koska 7
    #273
    tényleg? :D
  • Rudee
    #272
    1-1 lett.
  • koska 7
    #271
    atleticó - villarreal 1-0
  • koska 7
    #270
    Forlánt akarja a SZarsenál
  • koska 7
    #269
    :)
  • Quicksilver
    #268
    Végre valami
  • Rudee
    #267
    A vége meg 2-3 lett.
  • koska 7
    #266
    már 1-1..
  • Rudee
    #265
    José Mari góljával 10 perc után Betis-Villarreal 0-1.
  • koska 7
    #264
    kezd formábajönni a gárda...
  • Quicksilver
    #263
    Okt 23. 17:00 Villareal-Mallorca
    Illene nyerni,a Mallorca kupameccsen 4-1-re kikapott a harmadosztályú Ayocano-tól