54
Rakott hernyó szöcskechips
  • Lacc
    Pedig az első linknél pont azt mondja mennyire izlett neki.
  • Garfield
    Azt hiszem, Thaiföld azért kapcsolódott össze a szexturizmussal, hogy valahogy kompenzálják a nyugati turisták felé EZT.

Gyomorpanaszok esetére bármely korosztálynak ajánljuk.
  • cyrus #12
    én ugy vagyok vele hogy amíg nem szorulok rá hogy ilyeneket egyek addig tartom magam az évezredes szokásokhoz (csirke, marha, stb.)
  • haxoror
    Menj a Lehelen a kínai büfébe, akármit kérsz megvan rá az esély hogy lesz benne vmi "extra"

Komolyan rájuk küldöm a KÖJÁLt :P
  • Taranov
    Be nem ereszteném magamba őket!
  • Goth
    Én még a cseresznyét sem eszem meg mert kukacos :DDDD nemhogy egy rovart ááááááááhh
  • Lacc
    Látom nem sokan nyitottak az ilyesmire pedig nem lehet rossz szvsz.
  • Goth
    fogok én neked szöcskét kibelezem, megsütöm, 5000 forint / 10 darab !
  • cyrus #6
    sztem iet szupermarketekben SEM nagyon találsz....
  • franco
    jéé szia :D
  • franco
    bélpoklos :D
  • cyrus #3
    a legnagyobb topikok nyílnak meg ma :D
  • Goth
    fájn
  • Lacc
    Anno láttam még, hogy egyes országokban mindenféle rovarokat is zabálnak. Hogy hol arra már nem emlékszem, de ahogy mutogatták egyes rovarok elég jól néztek ki, megkóstoltam volna néhányat. Már nem emlékszem milyen országok voltak ezek, de lehet hogy ott is csak inyencekről volt szó.

Pl. ettek szöcskét kisütve, kibelezve, jó ropogósan :) Az nagyon tetszett, azt mondták olyan mint a csirke
    Tud valaki kishazánkban valami étteremről, vagy helyről esetleg ahol lehet kapni igy ilyesmit, vagy menjek ki a rétre hálóval? :D Nekem komolyan felkeltette ez az érdeklődésem.