1156
  • hykao #1076
    Eleve leszokhatnának már ezekről a "főszörny" baromságokról...meg úgy egyáltalán a különböző ilyen-olyan mutáns, rovar meg mittudomén milyen kreálmányokról...engem már baromira untatnak ezek...
    Most őszintén! Játékmenet tekintetében mivel nyújt többet egy Doom3 vagy akár ez a játék, mint a 15 évvel ezelőtti Wolf3D? :O
  • RelakS
    #1075
    Nemtom, de nekem nem kellett csalni... Lehet, hogy nem a készítőkben van a hiba?

    (mondjuk attól még az tényleg igen hülye vicc, hogy egy olyan szörnyikével birkózol, amive a fél éléstáradat bele kell diktálni, aztán még van egy helikuffer is, amit géppityóval kell szétkapni... ejnye...)
  • Csibe001
    #1074
    Azért ne túlozz, ennél konkrétabban nem is kell leírni sztem :) (#617 és környéke.)
  • Karez
    #1073
    wid22 nekem elsőre sikerült mind a 2 alkalomal lelőni a helikpotert.
    A válasz pedig akkor kell lőni mikor az oldalát mutatja és a szárny allati részeket kell lőni(mivel ott van a benzin tartáj) ha mind2-őt kilőted maradt a gép eleje és annak a sofőr kinyírása.
    Ha játszotál a hl2-vel akkor tudhatod hogy ott is voltak ilyen helikopteres szörnyikék amiknek ha az oldalát erősen lövöldözted hamar széteset a kicsike (de egy raksi pillanatok allat szétszedte).
  • wid22
    #1072

    tegnap 14:27 | Galéria | Válasz | #1069

    Csak kismilliószor írtuk már le, hogy lőni kell ezerrel, és elöbb-utóbb lepottyan...

    Az egész forumot átnéztem és 1x nem volt konkrétan leirva mitcsináljak a helikopterrel.
    De mondjuk nem gondoltam volna hogy 1 aránylag jó játékot a készitök a végén nagyon elcseszik. Pl már 10 x irtam be az impulse 101 a consolba és még megy a helikopter. Rettentöen izgalmas.Inkább boszantó mint röhejes.
  • Istencsászár
    #1071
    SiN Episodes: Emergence - Past, Present and Future, Part 1
  • RelakS
    #1070
    Kitartás, a raksikat meg csalogasd valami betonnak, ami egy idő után nem fog szétesni.
  • [NST]Cifu
    #1069
    Csak kismilliószor írtuk már le, hogy lőni kell ezerrel, és elöbb-utóbb lepottyan...
  • wid22
    #1068
    Én is a helikopteres résznél vagyok de nem jöttem rá mitkell csinálni. Lövöm 1000 rel mindenfegyverböl de semmi hatása nincs Segitene valaki hogyan kell lelönni?
    Kösz
  • Bence94
    #1067
    hali amit írtam már megoldottam.
  • Bence94
    #1066
    hy újra kéne segítség amikor egy helikopter ezerrel lő meg az elején van egy szörny azt kinyírtam de a géppel mit kel csinálni?
  • RelakS
    #1065
    passz :) Szted számolja valaki? Egyébként meg egy pálya gyakorlatilag több részből áll, szal itt már összemosódnak az ilyen fogalmak. Meg ennek inkább akkor volt értelme, mikor még pl a Duke Nukem-ben be kellett indítani az önmegsemmisítőt :)
  • Adacs
    #1064
    Hány pályás a játék?
  • MerlinW
    #1063
    RelakS hozzászólását megtoldva, az egy dolog hogy téged ez nem érdekel vagy nem zavar, de mások a nagyéletben attól még le fognak bunkózni. Ami megintcsak nem fog zavarni téged egészen addig míg pl. egy hivatalos/üzleti/önéletrajz iromány alapján itélnek meg. Mert megfognak.
    Szabályok meg vannak, ez van.
    Támadást elkerülendő, építő jellegüek vagyunk:)
  • RelakS
    #1062
    Erre két dolgot tudok mondani:
    1: falusi nagyanyám még mindig lj-nek monyja a lyuk-at (ljuk), meg hasonlók :)
    2: igaz, hogy a magyar írásra azt mondják, hogy ahogy ejtük, úgy írjuk, de az ly esetében hagyományőrző az írásunk, mint az angol. Egyet viszont tarts észben: ha nem tanulod meg, hogy mit mivel kell írni, még az érettségiig sem jutsz el (ha meg már túl vagy rajta, akkor meg csókoltatom a magyartanárodat. Anno mi még szabályokat is tanultunk az ly-ra, de már a rák emlékszik rá...)
  • janos666 #1061
    Azért mert hülye faszok nem engedték eltörölni, de nem is honosították meg újra kielytésben is az eredti LY hangot én nem fogok arra ügyelni hogy helyesen írjam, csak ahogy épp jön, amelyik billentyű közelebb van, vagy ahogy a toll könnyebben vezetődik. A LY a király szavunkban ugye kiráLJ lenne kiejtésbe, gyengécske L-el az LJ-t, ahogy hasonlóan a többi szónál is LY kiejtésben LJ kéne hogy legyen, de kihalt, ha kihalt akkor az lenne normális ha a helyesírás is követné ezt ennyi iső után, vagy legalábbis nem kötne bele abba aki nem így írja.
  • RelakS
    #1060
    boLYgózsidó? :D Ez tetszik :D
  • Bence94
    #1059
    kösz már rá jöttem de azért kössz.
  • janos666 #1058
    Lőni, lőni, lőni... Nameg körebekörbe futkosni a pályán mint a bojgózsidó, hogy sértetlenül megúszd.
  • Bence94
    #1057
    hali mit kell csinálni azzal a bazi nagy szörnyel hiába lövök belé ezerrel azt az extra erős
    golyóval egy kicsit le nyugszik mehet tovább mit kell csiálni?
  • _Vegeta_
    #1056
    Tegnap leltem hatha valakinek hasznara lesz.
    Szíkretsz
  • grebber
    #1055
    Már töröltem! Normálom elég volt nekem.Max nehézséggel be is szartam volna pl a legeslegvégén meg a legelső böhöm állatnál.
  • _Vegeta_
    #1054
    Probald ki max nehezseggel mentes nelkul. Eletveszely. No persze nem az eleje. :D
  • grebber
    #1053
    Na végére is értem.Sokat segített az a 1.2MB-os bugfix nemdobált ki és nemlépkedett ki 10 percenként (egyszer sem)

    Jó volt a game és a vége is frankó.
    Jó lesz a következő rész ahogy az uccsó videokat elnéztem!Várom ezerrel!
  • _Vegeta_
    #1052
    Levelord az nagy tag. :D
  • grebber
    #1051
  • grebber
    #1050
    Már megnéztem vagy 20x.
  • RelakS
    #1049
    Eredetiben minden megy, mint az olajozott istennyila :P
  • FLeK0
    #1048
    nincs benne, a FAQ-ot nezzed mar meg.
  • grebber
    #1047
    Hát semmi sem történik na mindegy ilyen hibát fasz kivan vele!
    Remélem a boltiba is benne van ez a hiba mert akkor ezt fejleszzék inkább ne x részt.
  • grebber
    #1046
    Semmiféle beszédet nem folytatnak.
    Azt az ajtót nem néztem még csak mikor bejöttem ebbe a részbe de akkor zárva volt majd megcsekkolom.
    Amugy nekem nem ez az ajtó nyilt hanem ahol bentvannak 3-an hátul.
    No majdcsak lesz valahogy.
  • FLeK0
    #1045
    Miutan befejeztek a beszedet, kimesz ahol jottel (ha nem megy, FAQ), es a lenti kepeden jobbra lent levo kishazban bemesz a 'kinyilo' ajton.
  • grebber
    #1044
    Bazz it kevertem szóval ha felmegyek a lépcsőn van ugye az a terem amibe van két őr + az öltönyös csávó nomármost itt nemtudok semerre sem menni mert mögöttem az a pajzs lezárta az utat viszont szemben hátul jobboldalon kinyilt egy ajtó de azt a szar platformot nem lehet ide hozni hogy betudjak menni az ajtón :(
  • FLeK0
    #1043
    ha mar megvolt az ember beszede, akkor jobbra le menj, ha nem akkor meg toled balra az ajto fele.
  • grebber
    #1042
    Hehe én nam baszakodtam azzal a szarral hanem a leszakadt lépcső alá vittem a dobozokat azt felugrotam.
  • Axl Rose
    #1041
    A bal oldali fenti kabinból kell a platformot olyan helyre mozgatni, hogy át tudjál ugorni a jobb oldalra.

    Ha kicsit továbbmentél a pályán a következő kérdésedre a választ a FAQ-ban megtalálod.
  • grebber
    #1040
    Na megvan első elakadásom :(

    ITT TARTOK és fogalmam sincs mit kéne csinálni.
  • RelakS
    #1039
    Később az
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    épület tetején ravaszabb lesz, mert zavarásnak még legalább egy helikuffer is van
  • jocika
    #1038
    Okés
  • [NST]Cifu
    #1037
    Lőni kell, sokáig, mindennel, ami a kezed ügyében van. Ennyi.
    A trükk az, hogy folyamatosan körözz és mozogj, ne állj meg soha.