12
  • Caro
    #12
    A windows vs. linux örök vita...
    Mindig azzal érvelnek, hogy nekik ilyen stabil meg olyan jó a windows...
    Akkor megkérdezem egy másik szemszögből:
    miben jobb?
    ???
  • dez
    #11
    Az a "csavó" egy 13 éves kiskamasz(ocska), aki még hisz a MS szép szavainak. :)

    (És büszke, hogy némileg ismeri a Windowst. [13 évesen én már asm-ben programoztam.])
  • mechorg
    #10
    Gratulálunk! Az ön hozzászólása elnyerte a hónap hozzászólása díjat. Nyereménye egy nagy tehéntüdő, melyet szíveskedjen a szemébe szúrni. Köszönjük.


    [by drusi]
  • Benoke
    #9
    A köcsög MS.
    Nem tudták ügyvédek hadával sem megtörni, és gondolom lefizetni sem sikerült, hát kirugatják.
  • NEXUS6
    #8
    Remélem egy sokkal szívózóbb bírót kap a M$.
    Nem azt kéne eröltetni, hogy vegyen ki mindent szart a telepítőből (médiapléjer ugye), hanem hogy áruljon egész disztribúciót, ingyenes offisz meg mindenféle júzer progikkal, játékokkal, úgy ahogy mások is teszik.
    Ennek több dolog lenne az eredménye:
    1. Ugrana az offisz üzlet, mindenki a telepítőn levő ingyenes offiszt használná.
    2. Kiderülne, hogy azzal szemben amíg pl egy használható Linux gépet összehozol, progikkal OS-el, mindennel együtt kb 3X annyit követel a WIN + júzer progik felrakása. Rencergazdák végre elgondolkodnának.
    3. Az hagyján hogy a win bugos, mint a cigányputri, de az is kiderülne, hogy olyan mértékben, hogy egy Linuxhoz hasonló összetettségű "disztribúció" teljes feltelepítése után egy folyton összeakadó romhalmazt kapunk.

    Szal nagy szopás lenne az biztos.
  • immovable
    #7
    xp-s csávónak kell egy kis ellentábor...

    microfos
  • irkab1rka
    #6
    a marketinges xp csavoval nem kell torodni.
  • [HUN]PAStheLoD
    #5
    /. feeling-e ? :))

    [amúgy mirő szól, én se olvastam el :]] RTFA, talán .. :]
  • smv
    #4
    Az M$nek voltak már (nem is kivésszer) igen piszkos ügyei. Én személyszerint, ha emiatt flamelő noob is leszek, nem hinném, hogy tényleg semmi közük nincs hozzá...
  • arschsg
    #3
    Remélem is... CSAK kár, hogy ennek semmi köze az MSnek. Ha elolvasnátok ezt a kiba**ott cikket is.. Vagy alapból vagytok ilyen flamelő noobok?

    Microsoft
  • Kis-Bob
    #2
    Mindent kitalálnak, csak hogy megnyerje a MS a pert.
  • ZaJanga
    #1
    ki hitte volna....
    ismét nyer a m$....
    pff ezt a...