68
Minden róluk ;)
  • Teppik Amon
    #68
    Ideje elővenni a Winter Carols albumot igaz?
  • Teppik Amon
    #67
    "nem úgy volt, hanem a legjobb barátjával voltak, azt akkor...Néz rá Candice, aztán: Beszél!!"
  • McGrady
    #66
    Fú, hát elég sokat játszottak, de sosem unatkoztam :)
    Az új album dalával (Locked within the crystal ball) kezdtek, nagyon nagy volt, főleg azután hogy az előzenekar elég gyengusz volt...már az első hangnál elkapott a hamisítatlan izgalom, ráadásul tényleg úgy szólt, mintha otthon beraknám az albumot. Candice jó sokat poénkodott, mondta hogy összeházasodtak :D A közönség nagyon jó volt, az első sorokban ülők táncoltak is, meg vettek mindent, úgyhogy nagyon közvetlen volt az egész buli! Jó volt, az egyik szám előtt mondta Candice hogy ez a dal mittudomén hogy íródott, erre odamegy Ritchie, aztán mondta, hogy nem, az nem úgy volt, hanem a legjobb barátjával voltak, azt akkor...Néz rá Candice, aztán: Beszél!!
    Remélem érthető :-)
    Úgyhogy király volt!
  • Teppik Amon
    #65
    nah fájdítsad még a szívünket kicsit!
  • McGrady
    #64
    Én voltam a koncerten, felejthetetlen volt! Gyönyörűt zenéltek, és olyan hangulat volt...a hangzás is remek volt, mintha CD-t hallgattam volna! Szuper volt :-)
  • gyuri12
    #63
    Úgyis jönnek még, ahol vannak középkori várak/várromok oda úgyis menni fognak.
  • Teppik Amon
    #62
    háde' akkor is. Most jódarabig tuti nemjönnek :( Lemaradtunk róla :\
  • gyuri12
    #61
    Ehh...:(
    Bár Blackmore mondta,hogy nem szeretne túl nagy felhajtást,szal megértem.
  • Teppik Amon
    #60
    Erről éppenhogy lemaradtál! Most februárban játszottak BP-en. Amúgy nagyon nem volt reklámozva, nemtudom miért. Pár nappal előtte tudtam meg énis, így nem tudtam elmenni :(((((((
  • gyuri12
    #59
    Én is szeressem őket. Candicenek szép hangja(meg ő maga is szép...) Blackmorenak pedig még mindig jól áll a gitár. Mo-ra mikor jönnek,nem tudjátok?
  • Teppik Amon
    #58
    Tegnap estig nemis halottam a BN-ról. Reggel 4re lejött pár albumuk, azóta nembírom abbahagyni! Jézusom ez mennyire jó! Ajánlom mindenkinek! meglehet hallgatni pl idekatt
  • szabo robert
    #57
    helloka probalom csak a dolgot.valamire jo ez itt?
  • zakika
    #56
    Tegnap belekukkantottam a California jam DVDbe. Hat jol nyomjak. Cverdale nem az esetem, Hughesnek szerintem jobb hangja volt ott es elvezte amit csinal. Blackmore meg sorba verte szet a gitarokat a vegen
  • zakika
    #55
    Harom lesz nemsokara. Ma Abbat neztunk... Egyik ismersom takonypoca Ozzyt akar mindig :)
  • McGrady
    #54
    nekem jobban tetszik kicsit a BN-es változat
    viszont a Street of dreams az egyértelműen BN :D
  • Caravan
    #53
    Szerintem a Child i.t. eredetije(a stúdiófelvételre gondolok) az igazi, és egyetlen. Nekem még a koncert előadások sem jöttek be. Persze ez egyéni felfogás...
  • Caravan
    #52
    Takonypoc:))) Most hány éves? A jó zene az jó zene....
    Én most várom első gyermekem, kislányom. Még 3-4 hét.
  • zakika
    #51
    nekem vegre lejott a Uriah Heep - Magician bithday video es a Yes - Yesyears. mikor belehalgattam a Uriahh Heepbe jott a kis takonypoc ez aszonyhaogy: Ez az en enekem... Masfel eves se volt amikor vadult a return to fantasyra es meg emlekszik ra
  • McGrady
    #50
    hehe, jó sokminden :)
    ja, hanem populáris a cucc, akkor könnyen lehet, hogy elfog tartani egy ideig
    minden attól függ, mennyi a seeder-leecher(seeder: az aki tölti fel az egész adatot, leecher: aki tölt le is meg fel is) arány
  • Caravan
    #49
    Rainbow:Rising, Ritchie Blackmore's Rainbow, Blackmore's Night - Village Lanterne, Deep Purple - Fireball, Blackmore's Night-Ghost of a rose.
    Egyelőre ennyit, majd még lesz több is, csak az a baj, hogy iszonytatóan lassú a letöltés.
  • McGrady
    #48
    semmisemmi :)
    mit szedtél ?
  • Caravan
    #47
    Nagyszerű! Sikerült...Még egyszer köszönöm a sgítséget:)
  • Caravan
    #46
    Köszönöm, megpróbálom:)
  • McGrady
    #45
    nem nehéz dolog, először is le kell tölteni egy bittorent klienst
    én a utorrentet ajánlom, azt mondják az a legjobb kliens nekem is bejövős, www.utorrent.com -ról tudsz szedni, ingyenes.
    ha ez kész, menj fel pl. a www.torrent-finder.com oldalra, keress vmit ami kell neked, és a talált torrentet megnyitod, a kliens magától hozzá fogja adni, beírogatod hogy hova szeretnéd letölteni legyen-e korlátozás stb. aztán tölti.
    könnyen átlátható :)
  • Caravan
    #44
    Hali!
    Ne legyetek rám mérgesek, szóval láma vagyok az ilyen letöltések terén. Hogyan kell ezt végigcsinálni? Próbálkoztam, de nem megy.
    Segítenétek??
  • Khamwasss
    #43
    ez isten! kösz a linket =)
  • McGrady
    #42
    kira :)
  • Caravan
    #41
    Jaaaaa...........Közben már én is rátaláltam, megrendeltem:)
  • McGrady
    #40
    én torrentről szedtem :)
    www.torrent-finder.com itt biztos lesz
  • Caravan
    #39
    Hol lehet beszerezni?
  • McGrady
    #38
    megvan valakinek az új lemez?(Villa Lanterne) sztem nagyon jól sikerült, a Child in time feldolgozás is király
  • McGrady
    #37
    jah az nekem is megvan
    meg még a ghost of a rose és a fires at midnight CDk

  • McGrady
    #36
    eddig nem nagyon hallgattam, de most rákaptam :)
    nagyon király páros, kibaszott jó hangja van a csajszinak

  • zakika
    #35
    past time with good company - dupla koncert CD
    es meg egypas bootleg
  • Luiprima
    #34
    Ezen kivül nekem van még
    1997 Shadow of the Moon
    1999 Under a Violet Moon
    2003 Ghost of Rose
    2004 Night-Beyond the Sunset
  • maozedong
    #33
    Hány cédéjük jelent meg ?
    2001 es Fires van meg vagy 17 számmal :9
  • Gál Gergő
    #32
    Nem úty van az ám!!
    Nekem van tőled amúgy, csak a kazettás cuccost jobban szeretem.Under a violent moon. A másikat meg nem találom, úgyhogy a család meg az asszony elő lesz véve, hogy vajjon hová is lett?
    Mp3-ban csak a Firesről van meg pár szám.
  • maozedong
    #31
    nemá még nekem is van mp3 ban talán tőled :o
  • Takezó
    #30
    end szingin in dö réjn
  • Gál Gergő
    #29
    Imádom énis, már jópár éve! Hopp, gyorsan elő is túrom a kazettáimat (merthogy csak azon van), oszt jöhet a denszing in the múnlájt!
    Ideális borozáshoz, pihenéshez, táncikáláshoz, gyönyörködéshez, nőzéshet, stb...
    Csak ajánlani tudom!

    Viszont a mögötte lévő embőcökről fogalmam sincs. Meg a névmemőriám is csökött, úgyhogy nekem tökmindegy, ki az a Ritchie, akinek az arcától a mások nem férnek el a repülőben.

    Hát ennyi, megyek túrni a dobozban.