292
Várostervezgetős játék a Monte Cristo gondozásában
  • Tufa
    #1
    City Life


    Egy újjabb Sim City klón


    But will you be able to make the six cultures of City Life live peacefully together without favoring one of them or will you promote exclusion? How can you get the suits and the scum live together? How can you satisfy both the young fringe element and the riche elite?

    * 300 unique and customizable buildings
    * 45 missions in campaign mode
    * Manage road traffic and congestion
    * 6 urban cultures with unique desires and needs
    * Season and night/day cycles
    * Full real-time 3D with numerous special effects


    Képek:


























    Videó



    Megjelenés időpontjáról még semmit sem tudni.
  • Borg
    #2
    Kár hogy ilyesmire már nincs időm
    Pedig jól néz ki. De biztos időrabló...
  • Garfield
    #3
    Klónnak klón, de a SC4 aprólékosan kidolgozott, részletesen épületeihez, világához képest sehol sincs.
  • Borg
    #4
    Mit is tud az sc4 amit ez nem?
  • PResident Evil
    #5
    fless képek :)
  • Garfield
    #6
    A képek alapján tudom egyelőre megítélni és a SC4-ben sokkal kidolgozottabbak voltak az épületek és közvetlen környezetük.
  • Mihail
    #7
    u.azokat a modelleket használták ezerszer :) érdekesen néz ki. remélhetőleg ez a béta fázisnak betudható. elég nagy fába vágták a fejszéjüket az biztos
  • Serpa
    #8
    hivatalos oldal

    egyelőre csak franciául olvasható.
  • ZsirosKenyer
    #9
    nemszar
  • TIBI
    #10
    Itt egy angol nyelvű honlap címe(a Gamestar Online-on találtam, remélem segít):
    http://www.citylife.gameswelt.de/englisch/
  • TIBI
    #11
    Sorry, most látom, ez ugyanaz, amit Serpa ajánlott, de úgy látszik, azóta több nyelven is olvasható.
  • STREEX
    #12
    Megjelent néhány új vidi
  • Carlos
    #13
    Pár új kép!
  • Gerbill
    #14
    Megjelent a Demo kb 500Mb, Francia nyelvű
  • Gerbill
    #15
    Estére le is töltöm, ha minden jól megy és ha nem okoz túl nagy gondot a Francia nyelv akkor talán még játszani is tudok vele
  • Gerbill
    #16
    A demo, és feltételezhetően a teljes játék gépigénye:

    MINIMUM SYSTEM REQUIREMENTS
    ---------------------------
    Windows ME, 2000 Professional Service Pack 2, XP Professional, or XP Home operating system
    Intel Pentium IV (or compatible) CPU running at 1500Mhz or higher

    64MB DirectX 9 compatible video card (Geforce4Ti or better, ATI Radeon 8500 or better)
    256MB of RAM
    DirectX compatible sound card
    1.5 Gb of HD space

    OPTIMUM SYSTEM REQUIREMENTS
    ---------------------------
    Windows ME, 2000 Professional Service Pack 2, XP Professional, or XP Home operating system
    Intel Pentium IV (or
    compatible) CPU running at 2500Mhz or higher
    128MB+ DirectX 9 compatible video card (GeforceFX or better, ATI Radeon 9800 or better)
    512MB of RAM
    DirectX compatible sound card
    1.5 Gb of HD space
  • ZsirosKenyer
    #17
    vicces hogy már szinte minden játék topikjában FAQ kérdés, de a City Life esetében is jelezze vki plz, ha fut Geforce mx kártyákon

    tudom hogy "64MB DirectX 9 compatible video card (Geforce4Ti or better, ATI Radeon 8500 or better)" a minimum.

    de volt már rá példa hogy ettől függetlenül eldöcögött az előbb említett card-on is..
  • Gerbill
    #18
    Én nem tudom megmondani, nekem ati van. A játék nagyon lassan jön, csak attól félek ha leállítom akkor kezdhetem előröl a töltést.
  • PLackó
    #19
    Francia nyelvű demót kiadni?ehh.
  • Gerbill
    #20
    Mivel francia a kiadó így érthető. De ha játszottál a sim cityvel ebben sem fogsz elveszni. Kipróbáltam, nagyon király grafika, teljesen le lehet menni a járókelők nézőszögébe. Szinte minden hasonlít a Sim City 4-re de mégis valahogy jobb. Nekem legalábbis jobban tetszik. A sc4-ben jobbak voltak a zenék. A legnagyobb hátránya a demónak hogy fél órás limit van rajta.
  • Gerbill
    #21
    Április 14-én jelenik meg a teljes, ha jól tudom.
  • Serpa
    #22
    képeket szívesen látnék ...
  • Gerbill
    #23
    Mindjárt rakok be néhány screenshotot
  • Gerbill
    #24
    A képfeltöltés.hu-ról nem lehet feltölteni képet
  • PLackó
    #25
    rakd fel ide
  • Gerbill
    #26
  • Gerbill
    #27



  • Gerbill
    #28
    Az a fél órás időkorlát elég zavaró, semmi különlegeset nem tudok csinálni. Egyébként az első pályán lehet játszani de minden benne van csak a legtöbb épület az elején még lockolva van és egy bizonyos lakosságszám elérése után unlockolódik
  • PLackó
    #29
    tycoon city: new york-nál ahogy elnézem nem jobb a grafikája,de nagyon szeretem s im city4-et majd ha kijön a teljes,és angol nyelvű mindenképp kipróbálom.
  • Gerbill
    #30
    Szerintem jobb a grafikája mint a TCNY-é, meg itt te építed az utat, szóval erre már éppen csak azt nem írták rá hogy Sim City 5. Nekem nagyon tetszik, de mivel nemigazán értem hogy mikor mi a gondjuk, ezért profitáló várost még nem sikerült építenem 30 perc alatt:)
  • PLackó
    #31
    és nem várható hogy kiadnak egy angol nyelvű demót?
  • Gerbill
    #32
    Előfordulhat. De most rájöttem miért nem volt soha profit. Elfelejtettem áramot termelni, és gondolom automatikusan megvette a megfelelő mennyiségű áramot, de ahogy elkezdtem építeni néhány szélmalmot láttam hogy növekszik a profit, aztán raktam néhányat és megoldódott a pénz problémám, már volt 3-as szintű épületem is, de a munkanélküliség még mindig nagy gondot jelentett, de volt egy csomó gyár ahol meg munkaerőhiány volt, úgyhogy még rá kell jönnöm majd hogy ezt hogy oldjam meg. Minél többet játszok vele annál gyorsabban elszáll az a fél óra
  • Serpa
    #33
    ilyen is, olyan is a grafja ...
    gondolom nincs minden highra húzva.
  • Gerbill
    #34
    Nemtudok franciául, szóval nem találtam a grafikai beállításokat, sokkal szebben néz ki mint a képen, csak kicsinyítettem és rontottam a minőségén, mert nem akartam olyan nagy fileokat feltölteni.
  • Gerbill
    #35
    Ezt nem hiszem el. Már éppen eljutottam odáig hogy hotelt is tudok építeni, rákattintok a hotel ikonra, és kilépett.
  • Gerbill
    #36
    Megjelent az angol demo is, már azt is töltöm
  • bbccc
    #37
    Lenne egy gond. Letöltöttem a demót, feltelepítettem, és amikor már majdnem betöltötte a játékot, akkor lefagy a játék. Ez miért van? Pedig elég jó gépem van
  • Gerbill
    #38
    Nekem nem fagy le. Nézd meg a minimum gépigényben, hogy elég e a videókártyád vagy egyáltalán a géped.
  • Gerbill
    #39
    MINIMUM SYSTEM REQUIREMENTS
    ---------------------------
    Windows 2000 Professional Service Pack 2, XP Professional, or XP Home operating system
    Intel Pentium IV (or compatible) CPU running at 1500Mhz or higher

    64MB DirectX 9 compatible video card (Geforce4Ti or better, ATI Radeon 8500 or better)
    256MB of RAM
    DirectX compatible sound card
    1.5 Gb of HD space
  • Gerbill
    #40
    Amikor hotelt akarok építeni hibával leáll a játék. Rákattintok a szálloda ikonra kiválasztom az első épületet és ahogy megpróbálom lerakni megakad a zene és bedob egy hibaüzenetet, hogy hibát észlelt ezért leállt