391
80 Days
  • Istencsászár
    #24
    ami késik nemmúlik :D
  • kirol
    #23
    De ennek már szeptemberben meg kellett volna jelennie nem?
  • grebber
    #22
    Na nem várok elkezdtem keresgélni német oldalakon és hát találtam 1.28GB-osat ami nem jön és egy DVD-set ami kurvalassan jön.
    Még kutatok majd DC-n is hátha fenntvan ott sokaknak.
  • grebber
    #21
    Németek már tolhatják vele , már patch is van hozzá :(
  • Istencsászár
    #20
    Újabb videó érhető el a Forgware gondozásaiban készülő 80 Days című kalandjátékból, melynek köszönhetően még többet ismerhetünk meg a játékból. A film remek zenei aláfestést kínál, valamint több mint egy percnyi tömény élvezetet. A filmekért katt alant. LINK
  • kirol
    #19
    A templomnál a fűszeres részt hogy lehet megcsinálni? Én hiába próbálom a megfelelő színt, nem történik semmi.
  • kirol
    #18
    Hogyan lehet járművet bérelni a demo -ban.
  • Serpa
    #17
    a demoban mi van?
    1 map?
  • grebber
    #16
    80 Days GOLD!!!!!!!!!!!!!!!!!

    November elején kerül a boltokba!

  • Istencsászár
    #15
    Ahogy sejtettem nagyon szép, hangulatos, egyedi, gyönyörű környezet, jó zene nekem bejön:) pár képz:




  • Istencsászár
    #14
    facca ennek is pont ma kellett kijönnie:P
  • grebber
    #13
    DEMO!!!!! (658MB)
  • Istencsászár
    #12
    +5 kép
  • Istencsászár
    #11
    + 4 kép
  • Istencsászár
    #10
    Egy teljes hónapot csúszik az Anaconda Games gondozásában megjelenő 80 Days, mely Verne Gyula híres regényén alapul. A Frogwares fejlesztési nehézségekkel indokolta a csúszást - remélhetőleg nem komoly a baj, a képeket elnézve egész kellemes akció-kalanddal van dolgunk, hol germánus archeológusunk bőrébe bújva az egész földgolyóbis bebarangolhatjuk.
  • Istencsászár
    #9
    Megint rengeteg új kép
  • Istencsászár
    #8
    nagyon vad Új képek
  • Istencsászár
    #7
    Már nagyon várom ezt a gémet lehet nemlesz a legszebb de igy nagyon egyedinek és változatosnak tünik egy demo már jöhetne
    Képek
  • BBird
    #6
    Egy videó manapság édes kevés ahhoz, hogy meggyőzzön. Lehet a videó csak a jó részeket mutatja, vagy csak egy intrót,... Ezt egy játékosnak szerintem tudnia kell. :-)
  • Istencsászár
    #5
    bocs mester:D gondoltam videóbol egyértelmű milyen is
  • BBird
    #4
    "A Frogwares - The silver earring nyomozós és a Journey to the center of the Earth kalandjáték fejlesztője - készíti Jules Verne regényének számítógépes feldolgozását, melynek angol címe: Around The World In The Eighty Days. Bármilyen közlekedési eszközt használhatsz ha találékony vagy. Soha nem látott tájakat fedezhetsz fel. Fogadás ellenére nagy a kísértés, hogy letelepedj a gyönyörű Bahamákon." - forrás: Hardwired

    Hivatalos honlap


    Néha írhatnál is a játékról, ha már topicot nyitsz neki, nem csak ilyeneket, hogy "jónak nézki"...
  • Istencsászár
    #3
    na ujra semmi vélemény?:D tudjátok nemrég volt a film:)
  • Istencsászár
    #2
    Videó
  • Istencsászár
    #1
    Egy 3rd person kalandjáték
    Képz
    ...elég jónak nézki...