391
80 Days
  • Qwerty4
    #391
    Most sikerült hamar megszerezni a 7 kelyhet, de tovább nem tudtam jutni.

    "Ha megvan a 7 ereklye, menjünk vissza az archeológushoz, aki elmondja, hogy van egy másik kijárat is. Nosza akkor menjünk le a lépcsőn és menjünk egész a katakombák végéhez, másszunk át a törmeléken, majd használjuk a katakomba kulcsot."

    Ezt írja a végigjátszás, de a katakombák végén nem látok törmeléket...vagy nem olvastam elég figyelmesen mit mondott a kutató ürge.
    A katakombák mindkét végét megnéztem, lezárt bejáratok vannak ott, amit korábban bezártam.
    Most mi a megoldás?Bár lehet hagyom az egészet a francba...

    (időcsalás nincs)
  • Qwerty4
    #390
    Mindenhol csak level kódokat találok...
  • Serpa
    #389
    lehet van vmi cheat hozzá, h ne pörögjön az idő; utána kellene nézni.
  • Qwerty4
    #388
    Én most játszok vele.
    De már az elején, Kairóban abbahagyatta velem a játékot, ahol a 7 kelyhet kell összeszedni, épp meglett a 6. és lejárt az idő, azt írta már nem tudom teljesíteni a 80 napot.
    Engem nem érdekel ez a 80 naposdi, a játék hangulatos és szeretnék vele játszani, nyugodtan tovább...
    De mi a francot lehet ezzel kezdeni, lehet bénáskodtam, rögtön az elején börtönbe kerültem, lehet lassú is vagyok, de játsznani szeretnék tovább.
    valahogy meg lehet bütykölni?
  • arminka
    #387
    szia all nem tudtok egy magyarosítást a 80 days- hez
  • 767123
    #386
    HELP!!!

    Valaki! Nem akar menni a játék mert amikor elindítom akkor csak egy fekete képernyő és csak gondolkozik és semmi még 30 perc mulva sem!

    Ha valaki tud valamit akkor légyszives válaszoljon!

    előre is köszi.
  • zetró
    #385
    az mi hogy hsz egy linket tudsz adni?
  • lepike
    #384
    4 hsz-szel előtted a válasz
  • zetró
    #383
  • zetró
    #382
    ssziasztok nekem egy magyyarositás kéne de honnan szedjek ?
  • trackmaniac
    #381
    Sziasztok! Nem tudom, hogy nézi e még valaki ezt a topikot, de ha igen, segítsetek légyszi! Én is feltettem a magyarosítást, de minden angolul jön be. Mit csináltam rosszul? Ja, az EVM-ről töltöttem le.
  • RUDKO
    #380
    Sziasztok

    Én letöltöttem és kicsomagoltam a magyarositást,de még sem jön be magyarul semmi. Mi lehet a gond?
  • johnny75
    #379
    Köszönöm!
  • hykao #378
    EVM
  • johnny75
    #377
    Sziasztok!

    Magyarítást keresek, de nem találok.
    Tud valaki segíteni?
  • grebber
    #376
    Na csak sikerült megoldanom a problémát.

    Sherlock : Elég volt a régi is hogy bassza meg az annyát ami nem engedett tovább .(
  • hykao #375
    Játssz inkább az új Sherlock játékkal...
  • grebber
    #374
    Na szép pont a vége felé pont a kis gözös hajónál járt le az időm :(
  • Bohochal
    #373
    Sziasztok,
    nekem még csak most sikerült megszereznem a játékot.Igaz már Yokohama felé tartok.Játszik még vele valaki, hogy ha elakadok, tudna segíteni???
    Köszi
  • Frank27
    #372
    Sziasztok!!!

    Ha valakinek megvan a AdventureGames-ról leszedett végigjátszás, elküldhetné nekem, mert az oldalt már jó ideje nem lehet elérni.
    A címem [email protected].
    Előre is köszönöm.
  • grebber
    #371
    Ha végigvittem volna akkor nem kérdeztem volna.
    Sok game jött ki azóta inkább azókat toltam/tolom.
    Csak most kedvem támadt ehhez is megint.
  • Serpa
    #370
    még nem vitted végig?
  • grebber
    #369
    Fel én! :D
  • hykao #368
    A magyarítást felraktad amúgy?
  • grebber
    #367
    Már sikerült megoldanom!

    Most a vonatnál szenvedek az aksikkal :(
  • grebber
    #366
    Hogyan kell kiszabadítani Ravisht a cellájából?
    Egyedül a nála lévő kar nem mozdul a többi mind nyitva már?
  • grebber
    #365
    Ennyire gáz lenne a game ezekszerint?
    Szerintem nagyon jó, és mégis ocscoé van .
  • Serpa
    #364
    sztem nem :)

    néha szenvedés volt a játék.
  • gamerboy91
    #363
    Ezt a gémet is "betették" az EVM sorozatba!!!!

    1DVD-s magyar verzió 1919ft-ért sztem megéri.
    Itt a bizonyiték!!!!!!!!!!!!!!!!
  • zsanet
    #362
    végigjátszás
  • Gerisrac
    #361
    Én Yokohama-ban akadtam el , még pedig mikor be kell menni egy épületbe egy alagúton és úgy kell megszerezni egy iratot, hogy az őrök ne vegyenek észre. Be jutás még könnyű, de ki már nem tudok jönni, mert egy őr álja el az utat, és ha észrevesz bezárnak egy börtönbe. Ha valaki tud segíteni, Írjon privátba HELLP
  • Gerisrac
    #360
    Hali
    Az akumulátorosban tudok segíteni
  • zsanet
    #359
    hogy kell a vonaton az akkumlátorokat átvinni
  • kitamas
    #358
    Igen, ebben a helpben írják az idézett részt, de nem igazán müxik. Valaki nem jutott esetleg ezen a részen már túl? Ha igen, kérem segítsen, hogyan kell az őröket kicselezni.
  • Serpa
    #357
    help
  • kitamas
    #356
    Elakadtam Yokohamaban ott, ahol San Saruto hazat kell megtalalni.
    Az angol leirast ezt irja:
    "Be careful! The guards mustn't locate you stay hidden: Crouch using the X key. Wait for the guard pacing in front of the palace to go the other way and then crouch fast to the 2 boulders by the wall."

    Nem tudom megcsinalni, mert akarmit is teszek, az or ott terem, es elkap. Mar vagy 100-szor probaltam, mindig ugyanaz.

    HELP PLEASE!
  • grande2006
    #355
    Az a problám lenne hogy bombayben a játék egyáltalán nem akar savelni!Nem tud valaki segíteni?
  • grebber
    #354
    Kösz!
  • lepike
    #353
    Van a távcső oldalán egy tekerő. Addig kell tekergetni amíg nem találsz ábrát. (4 vagy 5 db ábra van, amit a fényes csillagoknál találod meg). Minden ábrát ami kirajzolódik meg kell keresni a földön és rá kell állni. (a kiemelkedések körül vannak az ábrák).
  • grebber
    #352
    Bombay-be vagyok egy téren ahol van egy nagy távcsőszerűség és konkrétan fingom nincs mit kéne csinálni itt :(
    Annyit tudtam hogy benéztem a távcsőbe de ottis nagy feketség .
    Itt mitkell csináni?