402
2D sidescrolling MMORPG
  • ronhaven
    #42
    en akarmit csinalok stabil 0k-val jon
  • QuippeR
    #41
    most akkor mindenki a másik szerveren nyomja? :(
  • Tufa
    #40
    és mi vagy?
  • Mr. Perfect
    #39
    ftp site-ról lehet leszedni. A website-on is ezt ajánlja fel, de nekem csak ftp klienssel sikerült letölteni. ftp://download.nexon.co.kr/pub/nexon/maple/maple_gl/download/FullVersion/MSSetup.exe
  • ronhaven
    #38
    honnan tudom leszedni..? -_-
  • Goth
    #37
    megvan a level 13 :D
  • Pepper
    #36
    köszi, de segített valaki aki kivezetett onnan :)
    játszatok vele, nagyon frankó kis game :P

  • Goth
    #35
    a kezdő szigetre soha többet nem lehet visszamenni ha már elmentél onnan, de azért a nagy szigeten is van pár low level vadászterület. bár ha nem tudsz kijutni a dungeonból... indíts új karaktert.
  • Pepper
    #34
    Segítsen valaki..
    Elég gyengus még a karakterem, és sajna eltaxiztam vele a Dungeonokig..
    és onnan sehogy sem tudok kijönni..visszatudok menni valahogy a kezdő pályára?
    vagy cseszhetem?
  • ronhaven
    #33
    ja még regisztralni se birok, az is erroros :\
  • ronhaven
    #32
    es honnan lehet leszedni, mert nekem a fooldalrol 0-1k val jon
  • tigeroo
    #31
    csak vicceltem:D
    nem tolom a gámát, egy ideig elleszek nélküle majd kipróbálom:D
  • Tufa
    #30
    szint, kaszt? :)
  • QuippeR
    #29
    lol, na ez egy ütős név :D
  • tigeroo
    #28
    bozótbaszó
    :D
  • Tufa
    #27
    Ki milyen néven jáccik?
  • Tufa
    #26
    Ez iszonyat komoly játék!! Nagyon bejön :D Én is az első serveren vagyok, második csatorna!
  • Goth
    #25
    nah a Bera-n nem ment a karaktergenerálás, másikon tudtam végre csinálni egyet... nagyon faca :DD
  • Mr. Perfect
    #24
    Sikerült belépnem, szerintem mindent ugyanúgy csináltam mint tegnap, most mégis sikerült bemenni.Melyik szerverre is kell menni? Ja és csak akkor látjuk egymást, ha ugyanazt a csatornát választjuk vagy az nem számít csak a szerver?
  • Lacc
    #23
    Hát ezt meg kell néznem.
  • dragster
    #22
    Jópofa játék. Én elvittem 20ig 1 lovagot de utánna már baromi uncsi volt a folyamatos grind :/
  • QuippeR
    #21
    akkor egész biztosan az új karakterekkel van valami bibi
  • Goth
    #20
    Nekem még most sem megy :C
  • Mr. Perfect
    #19
    Azt írják a weblapon, hogy mindíg ingyenes lesz, csak ha kijön a végleges verzió plusz pénzért extra dolgokat lehet majd venni a játékban. Egyébként tegnap este nekem sem indult el a mások által már említett hiba jött elő, csak nem volt már erőm próbálkozni vele. Ha valaki tud megoldást akkor jelezze...
  • tigeroo
    #18
    ááh inkább inkább ROSE online:))
    de lehet meglesem, + kedvencekbe ment
  • QuippeR
    #17
    szerintem free marad (attól függetlenül, hogy milyen aranyos, szerintem a mai világban nem sokan fizetnének egy ilyen programért havidíjat)
  • QuippeR
    #16
    nem tudom, nem értem pontosan, hogy a csatornák mire szolgálnak. az elsőt szoktam kiválasztani.
  • Istencsászár
    #15
    szedem nagyon cúúl lehet, ez free lesz mindig vagy csak egy ideig?
  • Goth
    #14
    te hanya csatorán játszol? vagy az mindegy hogy melyikre megyek?
  • Grusi
    #13
    Ez naggggyon jónak néz ki, majd kipóbálom. Köszi az infót :)
  • Goth
    #12
    Nekem is pont ez a bajom. Azt mondja: "failed due to unknown reasons, please try again later" Áh pedig nagyon tetszik, szívesen játszanék vele =)
  • Mr. Perfect
    #11
    QuippeR, köszi az infót erről a játékról már megyek is és próbálom. Nekem baromira bejön ez a stílus. Mondjuk egy kicsit lehet, hogy gyerekes a grafika de nagyon jól néz ki. Szép szines és hangulatos.
  • QuippeR
    #10
    hát ez érdekes (vagyis inkább sajnálatos), pedig én most is bent vagyok
  • Dichter
    #9
    Nem tudok csatlakozni most sem. Kiválasztom a worldot, legyen az a Bera, vagy a Scania, azon belül a ch-t, aztán kreálok egy karaktart, name check minden megvan, és az ok-ra kattintva error.....
  • Banyapapa
    #8
    N ja.
    Tényleg van olyan quest ( nem is 1 majd) amiben "mariosan" platform ugrabugra lesz.
    Kegyetlen:)
  • QuippeR
    #7
    nekem tetszik a warrior város is, jó kis indián stílus.

    és a pofavágás tényleg nagyon jó :DD
  • QuippeR
    #6
    nekem pedig megy most
  • Banyapapa
    #5
    Tavaly nyomtam, el is mentem harmincakármennyi szintig,de van egy bibi.
    Sztm jobb egyedül mint partyban, mármint ha köll az XP:P
    De übercuki, és valoban,ha lemegy a HP kis "böngészés" máshol, pihike és ugymond felgyogyul a kari (persze függ a kaszttol, én warrior-utána fighter voltam,és ott volt egy skill amivel több HP-t kaptam pihinél,még akkor is ha létrán pihentem:).
    És a legszebb város benne sztm a varázsloké,állati klassz az a erdöke benne:o

    Van sok quest, és van amit csak partyban lehet megcsinálni (ilyenekröl van külföldi honlap amolyan fanoldal amin leirják 1-2 party küldit hogy kell megcsinálni, képekkel illusztrálva).

    És amit még imádtam az a "pofavágás":P
  • Dichter
    #4
    Nem tudok kapcsolódni. Azt írja, unknown error miatt, és próbálkozzak később. Mindkét szerveren megpróbáltam :(
  • Dichter
    #3
    leszedem, kipróbálom :)