35
Avagy IP rejtes szoftverekkel es proxykkal
  • miga
    #35
    Helló!
    Van egy oldal ahová egy ideje nem tudok belépni, kiróbáltam anonimként és sikerült is a kezdőoldalra bejutni, de nem enged tovább (http://bux.to).
    Nem tudnátok segíteni mit kellene csinálnom, vagy merre induljak?
  • vg22
    #34
    Sziasztok, próbálkoztam a secret surferrel de az ie-vel akar működni az meg nem tetszik túlzottan:( erre kipróbáltam az archicryptet, jól is működött egyetlen baj az hogy ezen a codeen hálózaton lévő proxy szervereket használ amik meg csomó helyen nem engednek bejelentkezni valami hülyeségre hivatkozva:( Valami ötlet hogy mit csináljak?
  • szenga
    #33
    Sziasztok

    Találtam egy új magyar anonym webes proxy-t, egész jó, gyorsabb mint sok külföldi, és hál' istennek nincs teleaggatva reklámokkal. (Nem tudom, ti hogy vagytok vele, engem nagyon bosszantanak a milliónyi felugró ablakok)

    kékkéz.hu AnoProxy
  • quack
    #32
    ebben az anonymus web surfing progiban be lehet állítani azt hogy egyszerre több proxyt fűzzön össze?
  • pici
    #31
    Köszi,a kkor talán majd otthon netezek... Legyen szép estéd :)
  • Dj Faustus #30
    Ha a wifi-n netet szolgáltató gép nem használ valamilyen titkosítást (wifi esetén ilyen a WPA, illetve a WEP), és a főnököd ért hozzá hogyan figyelje a kommunikációt, akkor meg van rá az esély.
  • pici
    #29
    Szió. A kérdés az lenne, hogy ha wifi vagy ilyesmi netem van (infravörös) akkor a főnök nyugodtan nézheti azt, hogy én miket látogattam munkaidőben? Esetleg miket töltögettem? Vagy ez rejtett dolog? (A gépről természetesen törölve...) :o)
  • pici
    #28
    Szió. A kérdés az lenne, hogy ha wifi vagy ilyesmi netem van (infravörös) akkor a főnök nyugodtan nézheti azt, hogy én miket látogattam munkaidőben? Esetleg miket töltögettem? Vagy ez rejtett dolog? (A gépről természetesen törölve...) :o)
  • Darth Sith
    #27
    hát végülis elképzelhető, nem tudoma részleteket. Csak úgy mostanság elkezdett foglalkoztatni a téma, az ilyen és hasonló figyelmeztetések miatt.
  • Frank99
    #26
    hát igen.
    a feltöltés végül is tiltott.

    a letöltésnél meg csak a film és zene nem az.
  • laca70
    #25
    Nálam elég jó böngészésben és torrentben is. Le tudod ellenörizni az IP-t a showmyip.com-on vagy a torrent kliensben.
    A haverodnak meg szerintem a szolgáltaja írhatott a nagy forgalom miatt. Azt ezzel sem tudod kikerülni.
  • Darth Sith
    #24
    Ez elég jól eltud rejteni a kiváncsiskodók elől? mert egy haverom az elmúlt hónapokban kapott egy levelet, amelyben arra szólítják fel hogy hagyjon abba a warez tevékenységgekkel. Ugyanis a srác havonta több mint 50Gb-ot töltött fel egy site-ra, meg p2p etc.. Szval kezd érdekelni a téma ezen okokból kifolyólag, és érdekelne, melyik a legbiztonságosabb ezek közül. Pl a lent leírtak alapján a Secret Surfer kifejezetten tetszett, persze DC-n, senkinek a megosztásában nem találtam meg.
  • laca70
    #23
    Próbáld meg a ProxyWay-t. Nekem bejött.
  • Darth Sith
    #22
    Tudna valaki segíteni hogy akkor most melyik progit ajánlott használni? mert végig olvastam itt a topic-ot, de nem sokkal lettem okosabb. Melyik aza progi, amelyet a legjobb arra a célre alkalmazni, hogy elrejtsem a kilétemet, és tartózkodási helyemet az illetéktelen kíváncsiskodóktól? A secret surfer egész jónak tűnik, de nem tudok dönteni melyiket lenne a legjobb választás felrakni. Tudna valaki egy rövid tájékoztatót írni néhányról, és saját véleményeket róluk?
  • Frank99
    #21
    ajánlok egyet én is:

    Anonymous Web Surfing 3.3

    F.O.S.I-tól...
  • [Jakuza]
    #20
    Hat ez nem a warez helye, de annyiban segithetek, hogy az emule ill edonkey halozatokon keresd.
  • awak3n
    #19
    Tudnál adni a programhoz eg ylinket? googleben csak fizetőset találtam, DC++on sincs senkinek:(
  • [Jakuza]
    #18
    Nos megkell mondjam, nem okozott csalodast a program.
    A netezest sebesseget minimalisan lassitja csak le, de nem veszes.
    Blokkolni lehet vele a cookiekat, random IP szamot tud generalni, a bongeszo tipusarol mas tajekoztatast nyujtani, pluginokkal lehet boviteni a tudasat, weboldalakat lehet blokkololni, activeX componens resze van ami blokkolni tudja a trojaiakat, adware es tarcsazo programokat.
    Loggolni tudja a kimeno es bejovo adatokat, fejlec, adattipus, kapcsolasi adatok es sutik szerint is.
    Ugyerzem nagyszeruen valassza ki az anonym proxykat, mert mint mar az elejen leirtam, a bongeszes sebesseget nem lassitja le nagyon.
  • [Jakuza]
    #17
    Most kiprobalom az Archicrypt Stealth 4 programot, hatha ez bevallik es akkor tajekoztot irok.

  • [Jakuza]
    #16
    Az ugyan ugy mukodik, hogy adott free proxy szerverre csatlakozik, csak tovabbi funkciokkal egeszitti ki a nevtelen netezes lehetosegeit.
    Ilyen pl a random valtakozo proxy szervercim. Tehat neked kell itt is kivalasztani a listabol a legmegfelelobb szervert (persze ezt a program is eltudja vegezni)
    Sajnos csak shareware verziot talaltam es a 20 fontot kicsit huzosnak erzem evente.
  • burkusdió
    #15
    hát nekem nem jött be ez a proxy, nem müxik valami miatt... :)

    esetleg a SecretSurferrol tudnál bővebb leírást adni?
    Tapasztalatok, stb? engem ugyanis nagyon érdekelnének ezek a fajta megoldások...
  • [Jakuza]
    #14
    Igen ez a dolog egyik hatulutoje, mert az anonym proxy utvonalaval (rout) megno a hozzad erkezo packetek ideje.
    Ezert kell minnel gyorsabb valaszideju proxykat keresni.
    Itt van pl egy Nemet ami kb 70-es ping koruli response time-l rendelkezik.
    62.141.42.22:80 (High Anonymous)
  • burkusdió
    #13
    hm
    esetleg aki használ ilyesfajta programokat, mint pl Jakuza, akkor az írhatna egy rövid összegzést a tapasztalatairól, használatukról, stb.

    még nno használtam anonym proxit, nagyon hasznos is volt, nem jött egyetlen üzenet sem a tűzfaltól,hogy partscan, stb. fenyeget (mikor kikapcsoltam a proxyt, rögtön elárasztottak mindenféle prtscannel meg hasonlóklkal), csak nekem az volt az anonym proxyval a bajom,hogy nagyon lassú volt, sokkal lassabb mintha nélküle neteztem volna... :(
  • awak3n
    #12
    Hmm..felkeltette érdeklődésemet ez a topik,de amit írtatok a programokról,számomra nem tette világossa,hogy mire is jó ez?
    előre is thx
  • Geeryy
    #11
    nem flémelni akatrtam, ha ugy tunt sry.
  • [Jakuza]
    #10
    Nem veletlenul nem irtam oda, sokkal magasabb szintu programok vannak a szimpla anonym proxyknal.
    Pl a Secret Surfer, kikapcsolja a scriptezest, activ-X-et, anonym emailezest biztosit.
    A nyomokat torli pl, cookies , internet temp konyvtarak stb.
    Blokkolni tudja a reklamokat es a szemelyes informaciokat.Titkositani tudja a fajljaidat 256bites kodolassal es meg sok mast.
    Tehat nem egeszen oda valo.


  • Geeryy
    #9
    szerintem itt is elfert volna na jo lehet nem mind1.
    PROXY lists
  • Geeryy
    #8
    dereng mintha nem is olyan reg nyilt volna egy topic nagyon hasonlo cimmel.... lehet en vagyok a hulye nemtudom.
  • [Jakuza]
    #7
    En ezzel tisztaban is vagyok, de a kivancsi szemek elol, pl oldalak szamara kiepithetsz proxykkal utvonalat, ami meggatolja azt, hogy direkt lassak az IPdet.
    Minnel tobb proxy annal hosszabb idobe kerul a visszafejtes.
    Vagy lehet random valtogatni is a proxykat, igy a kis kullancsok szamara sokkal nehezebb kart okozni benned.
  • Admiral
    #6
    Az IP-det nem tudod elrejteni, hiszen az benne van a TCP csomag fejlécében...
    A korrekt IP-d nélkül a routerek nem tudnák eljutattni neked a feléd küldött csomagokat (már a SYNC / ACK csomagokat sem), ami miatt komoly nehézségekbe ütköznél, ha netezni akarnál :)
  • [Jakuza]
    #5
    Arra meg nem gondoltal, hogy nem hackerkedes miatt erdemes elrejteni IP-t, hanem pl. azert, hogy ha lehet inkabb a proxyt portscaneljek, vagy esetleg azt buzeraljak a kezdo hacker palantak ?
  • Montanosz
    #4
    nem elbújni kell hanem hogy ne találjanak nálad semmit, én már a dvd-ket is titkosítva írom ki, efféle...
  • Taranov
    #3
    Mi az az anonymitás?
  • Csirke4
    #2
    1. Tök faxa ha elrejtem az IP-et!!!
    Mert akkor nemtud elkapni az FBI ha feltöröm a honlapjukat mUhahahaha
    Vagy igen...? :D:D:D:D
    Mér jó ha elrejted az IP-et? Úgyis megtalálnak és beraknak a gázkamrába a sok barackbefőtt mellé.
  • [Jakuza]
    #1
    Adott a kerdes, hogy ki es milyen fajta anonymitast nyujto programot hasznal az internethez.
    Mint pl WinSweep, Secret Surfer, Anonymizer stb.
    Esetleg , milyen gyors es megbizhato ingyenes anonymitast nyujto proxyt.
    Minden megoldas ebben a kerdesben erdekel, hogy biztonsagosan internetezhessek ill. internetezhessunk.