21
  • linyi
    #21
    Az ImpressCam Ultra Zoom gépről van egy teszt is a következő címen, akit érdekel, olvassa el!

    http://www.impresscam.hu/forum/viewtopic.php?t=46
  • Roli
    #20
    http://www.impresscam.hu/site.php?pe=4&termek_id=52&subcat=1&cat=1&sd=1&PHPSESSID=d629a81606e8a195ebc09d491b3cd5f1

    ezen a címen van a részletes leírása. Sztem ezt a gépet inkább hanyagolom. Tiszta ellentmondás róla minden cikk
  • babajaga
    #19
    "ultrazoom" gépeket (6x felett"

    Nem szőrözni akarok de az ultrazoom legalább 8x-os vagy nagyobb. A 7x-es is nagyzoom.
  • babajaga
    #18
    "meg enm tudom észrevettétek, e az objektiven levo 8x optical zoom feliratot, illetve a szerző, 9-szeres optikai zoomos szovege kozotti éktelenkedő ellentmondást?"

    Viszont nem vetted észre az optika gyújtótávolságát ami 6,6-58,2 -ig terjed ami 8,81-os szorzót jelent.
  • Damon
    #17
    Szerintem az a F3,4 tele állásban igen jó, pláne ennyi pénzért. Más kérdés a képminőség...
    Ha jól látom ebben sincs képstabilizátor. Nem is értem minek adnak ki "ultrazoom" gépeket (6x felett) enélkül?! Végülis mindegy, majd visz az ember magával mindenhova állványt, had erősödjön. :)
    A vakuja viszont nem rossz, ha tényleg 1/1000-es szinkronnal is tud dolgozni. Nyáron jól jöhet.
  • Cat #16
    ha olvasnál is, nem csak irnál, észrevehetnéd hogy azért, mert 8.8x, és nincs olyan matematika, amely szerint az ne lenne inkább 9...
  • Vidam
    #15
    az ezust szinu markolat, rémes! mintha Pirx kapitánytók kölcsönözték volna! :D
  • Vidam
    #14
    ez a gép nagyon gáz! :) olyan gagyi a háza!
    meg enm tudom észrevettétek, e az objektiven levo 8x optical zoom feliratot, illetve a szerző, 9-szeres optikai zoomos szovege kozotti éktelenkedő ellentmondást? :)
  • babajaga
    #13
    "Csak kiírja tán mennyinél tartasz, ha nem akkor csak reklámfogás"

    Egyáltalán nem biztos hogy bármivel is jelzi a zoom állapotát.
  • Roli
    #12
    Csak kiírja tán mennyinél tartasz, ha nem akkor csak reklámfogás
  • babajaga
    #11
    "Csak mikor zoomolnál akkor mégsem jön közelebb a kép "

    Azt nem értem a zoom az elejétől a végéig folyamatos honnan tudod hogy nem annyi.
  • Roli
    #10
    Csak mikor zoomolnál akkor mégsem jön közelebb a kép :D
    rá akartak pirítani a Minoltára designban is
  • babajaga
    #9
    Hát a 8,8-szeres az majdnem kilencszeres.
  • Roli
    #8
    A honalpjukon meg azt írják, hogy majdnem kilencszeres
  • nenad
    #7
    pedig, ha jol emlekszem aki kitalalta anno, kapott is valami dijat! Egyebkent sokmindenben hasznalhato nem csak kepekben. Jo kis technika.
  • babajaga
    #6
    Az interpolálás csodálatos dolog a semmiből csinál egy mégnagyobb semmit.
  • noss
    #5
    fotósoppal interpolálok neked 1000 MP-es képet is...
    csak ugye mi értelme??
  • babajaga
    #4
    De ha megnézed a zoom gyújtótávolság különbségét az több mint 8,8 szeres.
  • Andris
    #3
    "...nevéhez hűen közel 9-szeres nagyítási, közelítési lehetőséggel..."

    akkor miért az van az oldalára írva hogy: 8x zoom optical?
  • Roli
    #2
    Minolta jobban tetszik. A futurisztikus Z10-es. :D
    Tényleg az tud hangot felvenni a videóhoz vagy magában?
  • rgranc
    #1
    A Minolta vajon mit szól ehhez?
    Mert mind az LCD, mind a baloldali módválasztó tárcsa egyértelmű koppintás szerintem.

    Na, megnéztem a honlapjukon a tesztképeket: hát, 64ezer forintért azért találni jobb gépet is...