123
Az igazi egyéniség!
  • Nashville
    #83
    Seaveed, neked egy fotó, mert ha nem is vagy olyan nagy "fun", de azért a fotókat illetően azonos a hullámhossz!

  • Nashville
    #82
  • Nashville
    #81
    Ja, most látom, azt írtam, hogy az UP! albumból csak kettő van meg. Úgy értettem, hogy eredetiben. A Green-t, a DC- ről szedtem le.
    Így néz ki eredetiben:
  • Nashville
    #80
    Az UP! nekem is csak 2 CD- s verzióban van meg, sajna hiányzik a harmadik, a Green CD. Az a Country- s! Gondolom, neked is a Red és a Blue korong van meg.
    Ha még nem hallottad a Green- t, akkor irány a DC++ és töltsd le! Megéri!

    Az első album nekem nagyon bejön, hiába nem a férje a producere. Ha már a DC- n vagy, akkor azt is érdemes megszerezni és döntsd el te, hogy milyen! Kíváncsi vagyok, hogy te milyennek látod, ha már a Country- s hangzásvilág közel áll hozzád is.
  • Super Mario
    #79
    Nashville, a The Woman In Me, neked eredetiben van meg, mert én már csak a 2000-es 2. kiadást tudtam megszerezni. Hé! A Up! nekem is 2 CD-s verzióban van meg, és igazad van, sokkal jobbak a Country-s számok! Az első album még nincs meg, de írják is, hogy az mérsékelt siker volt, csak a férje, Robert John "Mutt" Lange terelte "jó útra". Egyébként én a Come On Over CD-vel ismertem meg Shania Twaint, mert 1999-ben hallottam a "That Don't Impress Me Much' c. dalt, és egyből belezúgtam, aztán a nővérem 2000. január 7-én, névnapomra megvette a Come On Over CD-t, és csak még jobban megszerettem, és azóta töretlen rajongója vagyok. Ennyire csak a The Corrs-t szeretem.
  • Seaweed
    #78
  • Nashville
    #77
    Seaweed! A "falas" fotósorozatot folytatom, még egy hiányzik!

  • Nashville
    #76
    Gondolom, hogy a "Honey, I'm Home! (Greatest Hits verzió!!!) (2004)" azért írtad így, mert az Amerikai kiadás tetszik jobban.
    Tudtátok, hogy a Come On Over albumon kívül az UP! CD is mejelent Country változatban? Nagyon ajánlom, ha még nem hallottátok! Még több plusz élményt nyújt, legalább is nekem, Country Music rajongónak.
    A Juanita is másképp szól, sőt a Greatest Hits- en lévő "kislányos" UP szám is a Country verzión van rajta, és szerintem jobb is!
    Véleményetek?
    Super Mario, ezek az albumok vannak meg nekem eredetiben Shania- tól:



  • Seaweed
    #75
    nem..anyira azert nem vagyok egy fan...csak tetszik, a hangja (is)es a zeneje(is :P)(nem mind!)
  • Seaweed
    #74
    van
  • PResident Evil
    #73
    van férje ? :O
  • Nashville
    #72
    Ez nem ferdeség, egyébként több szebb fotó készült róla 30 éves korától felfelé, mint előtte. Szerintem is még mindig fantasztikusan néz ki, így negyven felé is (augusztus 28.- án tölti be a negyedik X- et).
    Várom nagyon az új albumát, kíváncsi vagyok milyen új dalokkal rukkol elő, de azt meg kell hagyni, hogy a Greatest Hits egy nagyon jó válogatás!

    Az sem lenne rossz ha megint lenne egy világ körüli turné, mert arra tutira elmennék.
    Ti egyébként voltatok már koncertjén?
  • Seaweed
    #71
    Viszont az UP! klippben az a kislanyos csillogasa megfog nagyon...ez a kedvenc klippem! ;)






  • Seaweed
    #70
    Csak pelda kepp: nekem egyszer volt egy eleg randa nevu betegsegem (megfazasos torokgyulladasbol szovodmenykent), "gegevizenyo" amitol ugy megmelyult a hangom az elotte levohoz kepest hogy az ismerosok/rokonok nem ismertek meg a hangom utana pl a telefonban! Mondta is mindenki hogy teljesen mas hangom lett.....
  • Seaweed
    #69
    Nah megneztem most a Party for Two klippet. Szerintem nem sokat valtozott a hangja, de az is biztos hogy az ido elorehaladtaval megiscsak valtozik az emberek hangja. De 40 evesen biztos mas mint 30 evesen!
    (En meg vagyok olyan ferde hogy ahogy oregszik annal jobban tetszik ..es nem csak a hangja)
  • Nashville
    #68
    Jó a listád, végül is bármit írhattál vola, csak a "Wild and Wicked" és a "Beginnings" albumot ne említsük, az nekem egy fekete bárány tőle.
    Nem is értem mit akart ott alkotni. Neked mi a véleményed?
    Ami ezen kívül a két ominózus albumon kívül esik az mind kedvencem, az egyik legjobb viszont, aminek a klippje is fenomenális, az az "Any Man Of Mine" a The Woman In Me albumról.

    Az albumokra később visszatérünk :)
  • Nashville
    #67
    Seaweed, nagyon jól nyomod a fotókat, köszi!
    Ismerem mindegyiket, van vagy 300 belőlük, de jó másnak az összeállításban is látni.
    Van még egy tuti linkem, csak ide nem akarom betenni, mert van egy pár idétlen ember aki nem jó célra használná fel. Ha kell, írj egy privit.
  • Super Mario
    #66
    Tényleg változik az ember hangja az évek múltával. Hallgasd meg Presser Picit a '60 évekből, meg mából. Óriási a különbség. Tudok arról a DVD-ről, de nem drága? Én az Up! Chicagói DVD-t 6990 ft-ért vettem meg! Leírom a Shania Twain Top 10-emet:
    1. Juanita (Up!, 2002)
    2. (If You're Not In It For Love) I'm Outta Here! (The Woman In Me, 1995)
    3. Ain't No Particular Way (Up!, 2002)
    4. Whose Bed, Have Your Boots Been Under? (The Woman In Me, 1995)
    5. I Won't Leave You Lonely (Come On Over, 1997)
    6. Don't (Greatest Hits, 2004)
    7. I'm Not In The Mood (To Say No)! (Up!, 2002)
    8. Waiter! Bring Me Water! (Up!, 2002)
    9. Honey, I'm Home! (Greatest Hits verzió!!!) (2004)
    10. No One Needs To Know (The Woman In Me, 1995)

    Nashville, megvan neked az első album, a The Woman In Me és a Come On Over CD-k eredeti borítóval?
  • Nashville
    #65
    Mondjuk pont nem az "I Ain't No Quitter"- re gondoltam, de a Party For Two- ban tényleg felfedezhető a változás. Gondolom változik egy kicsit az ember hangja ahogy telnek az évek.
    A lényeg, hogy a feeling azért nagyon ott van, legalábbis engem mindig elvarázsol. (Nem csak a fotók)

    Ha a "The Woman In Me" albumról származó klippekre vágysz akkor feltétlenül ajánlom megvételre a Platinum DVD- t, amit lejjebb ajánlottam! Sajnos sehol sem játszák azokat, talán csak a CMT- n.
    Ott van még megoldásnak a DC++ is, ha anyagilag megterhelő a vásárlás, de szerintem Shania nagyon megér annyit.
    A DVD lista a következő:

    1)What Made You Say That
    2)Dance with the One That Brought You
    3)You Lay a Whole Lot of Love on Me
    4)Whose Bed Have Your Boots Been Under
    5)Any Man of Mine
    6)The Woman in Me (Needs the Man in You)
    7)(If You're Not in It for Love) I'm Outta Here!
    8)You Win My Love
    9)No One Needs to Know
    10)Home Ain't Where His Heart Is (Anymore)
    11)God Bless the Child
    12)Love Gets Me Every Time
    13)Don't Be Stupid (You Know I Love You)
    14)You're Still the One
    15)Honey, I'm Home (live)
    16)From This Moment On
    17)That Don't Impress Me Much
    18)Man! I Feel Like a Woman!
    19)You've Got a Way
    20)Come on Over (live)
    21)Rock This Country (live)

    Semmi vélemény a fotókról és a linkekről?
  • Super Mario
    #64
    Nemcsak at I Ain't No Quitterben lett más a hangja, hanem a Party For Two, és Don't című dalokban hallgasd csak figyelmesebben őket! Valaki meg tudja mondani, hol lehet még látni a The Woman In Me Albumon szereplő dalokból csinált videoklipeket. Mert se a VH1-en, se az MTV nem játssza már azokat.
  • Seaweed
    #63
  • Seaweed
    #62






  • Nashville
    #61

  • Seaweed
    #60
  • Nashville
    #59
    Még egy utolsó kép, mert úgy látom nincs itt senki sem!
  • Nashville
    #58
    Erről csak az a véleményem, hogy IQ nuku! Röviden, nagy az Isten állatkertje!
    Csak rá kell kattintani a logódra (ha tudod mi az) és meglátod hogy mit érsz!
    Idézet:
    "Büntetőpontok

    Dátum: 2005.06.16. 07:42 Adta: Punker
    Te tényleg egy bunkó állat vagy.

    Dátum: 2005.06.16. 06:57 Adta: Punker
    Ne nyiss gumi topic-okat az általánosba! "

    Ha Punkerwork ilyen jellemzést ír valakiről annak már tényleg van alapja!
    El tudlak képzelni a PC előtt hogy nyomogatod a pattanásaidat és közben röhögsz, mint egy fakutya a saját bunkóságodon!
  • nacsag
    #57
    punit kértem nem szöveget kusé
  • Seaweed
    #56
    Ujreg, de az sg-szleng mar raragad...mint a kosz
  • nacsag
    #55
    puniakot nyomjatok geciek
  • Seaweed
    #54
    En viszont must tuzok el aludni..

    hmmmmmm...


  • Seaweed
    #53
  • Seaweed
    #52
    Nah jo 8
  • Nashville
    #51
    Na, én mára ezzel a képpel búcsúzok. Üdv!

  • Seaweed
    #50
    Koszi a linkeket!
  • Seaweed
    #49
    Ha valaki nem erti mirol hablatyolok, az nezze meg ennek a szamnak a klipjet: "That Don't Impress Me Much"...persze senkit nem akarok megteriteni, se meggyozni...de aki nem meleg (nem akarom oket se bantani!), az egybol felfogja mirol beszelek!
  • Nashville
    #48
    Hát, kár lett volna kihagynod a topicot!
  • Seaweed
    #47
    Faszikrol? :D (amugy nem tehetem...nem is ertem hogy miert erdekel...csak peldanak hoztam fel hogy AZT nem lehet megtanulni!)
  • OPM
    #46
    "de olyan faszikat csavar az ujja kore hogy azt nem is gondolnak rola"

    képet!!
  • Seaweed
    #45
    Man! I Feel Like A Woman! ettol a klipptol mai napig padlot fogok! De eleve minden "megmozdulasaban" (pl.:klippek) tobb sexualitas van mint azt a legtobb no valaha is szeretne/van/el tud kepzelni! Ezt nem lehet megtanulni..erre szuletni kell!
    (van egy ismerosom/baratom (lany), aki nem is a legszebb, nem is a legcsinosabb, szegenykem alacsony is..ferfi szemmel "melle sincs"...de olyan faszikat csavar az ujja kore hogy azt nem is gondolnak rola!)
  • gabber_saviola
    #44
    akkor TE IS MEGDUGNÁD! :D