123
Az igazi egyéniség!
  • Shaniatribute
    #123
    Pár nap múlva érkezik Amerikából néhány db Shania by Stetson parfüm és testápoló. Akit érdekel, dobjon egy mailt az [email protected] címre
  • Eli14
    #122
    sya
  • Eli14
    #121
    sya
  • Super Mario
    #120
    Hát még én! Annyira jó hangja a van, és az a mosoly, annyira természetes. Látszik, hogy nem azért mosolyog, mert azt mondják neki, hanem őszinte.
  • Jhon Balu
    #119
    imádom ezt a nőt és a zenéjét is !
  • Super Mario
    #118
    Sikerült. Nagyon jó lesz ez, ha beindul.
  • Super Mario
    #117
    Nagyon szívesen, azonnal regisztrálok, de van egy probléma, nem fogadja fel az E-mail címemet :-S
  • TimEja
    #116
    Gyertek ide, ha beszélgetni szeretnétek! Minél többen vagyunk, ánnál jobb a hangulat, annál többen kapcsolódnak be!

    Az új Magyar Shania Twain Fórum

    Mindent lehet, csak regizzni kell! Egyvalami fontos: nem tűrjük a trágár, minősíthetetlen hozzászólásokat!
  • Super Mario
    #115
    Sajnos, így van. Mármint az a sajnos, hogy nem általánois :-) De hihetetlen nagy tehetség, és a kisugárzása is tele van vidámsággal. Csak szeretni lehet őt.
  • trewi
    #114
    Nagyon szép, gondolom nem egy csúf darab! Viszont ama kevesek közé tartozik, aki tehetséges is! Ma ez már nem általános!
  • Super Mario
    #113
    Vettem a múlt hónapban egy Shania Twain lemezt, a címe: The Rhythm Made Me Do It. Valki tud róla infókat mondani, hogy ezek a dalok honnan szárzazmak, milyen időkből, meg hasonlók?
  • Super Mario
    #112
    Azt azért érdemes tudni róla, hogy azért az ő élete sem volt mindig könnyű! 1986-ban egy szörnyű autóbalesetben elvesztette a szüleit, és azóta a kisebb testvéreiről is neki kellett gondoskodni!
    Az már csak az én gondolatmenetem, hogy ezért kezdett el bárokban énekelni, míg valaki olyan tehetségesnek nem találta, hogy 1993-ban már 1. lemeze is lehet!
  • Nashville
    #111
    Super Mario, neked annyit üzenek, hogy ha igazi Shania rajongó vagy, akkor írsz egy privit és elkalauzollak egy olyan helyre ahol megtalálod számításaidat Shania- val kapcsolatban! Vagy, ha érdekel a Country műfaj abban is nagy segítség vagyok ám'!
    A BCDC++ pedig egyáltalán nem bonyolult, de ezzel kapcsolatban is csak priviben válaszolok. Nem zavarsz, nyugodtan jelentkezz!
    Erről ennyit, és még utoljára egy fotó:



    Seaweed, te is jól nyomtad a képeket!
  • Nashville
    #110
    Hello TimEja!
    Gondoltam, hogy leszel olyan ügyes, és felfedezed ezt a topicot. Direkt nem szóltam neked, az un. "kulturlények" miatt. Te tudod, hogy mi fán terem az intelligencia... meg akartalak kímélni de látom, hogy ellátod a bajukat a "rosszembereknek"!
    Gondolom, hogy észrevetted a 41- es hozzászólásomat.
    Tudom ki "rejtőzik" a nicnév mögött!!!

    Azt hiszem, Shania további értékeit nem ebben a topicban fogjuk kitárgyalni, vannak sokkal kifinomultabb helyek ahol áldozhatunk Shania oltárán!
  • maozedong
    #109
    ezek közül melyik ő?
  • Super Mario
    #108
    Szia, Nashville! Bocs, hogy csak most írok, de most jöttem haza Angliai nyaralásomból. Nekem ez a DCBC++ dolog nagyon bonyolultan hangzik. Egyébként internet kávézóból írok, majd augusztustól kötik be hozzánk kábelról a netet, és úgy lesz majd internet elérhetőségünk.
  • TimEja
    #107
  • TimEja
    #106
    Upsz! Az előbbi nem jött össze. Talán majd most.









  • TimEja
    #105
    Istenem! Férfiak! Ha nem lennének, ki kéne őket találni!

    Látom itt is van abból a bizonyos "kulturlény" fajtából, aki szerint a nő csak fekve jó, lehetőség szerint isteni idomokkal és kicsomagolt formában.
    Most viszont nem ehhez a fajtához szólnék, mert úgyse fogná föl a mondandómat az egy témára beállított agyával.

    Először is szeretnék köszönni az értelmes embereknek.

    Hello!!!!!!

    És szeretném felszólítani a fórumozókat, hogy kapják össze magukat, mert nem hiszem el, hogy a kedvenc énekesnőmről nem tudnak mit írni.

    Gyerünk! Hajrá, hajrá!


    (Az egy témára beállítottaknak pedig itt van néhány kép, bár nem tudom, hogy pontosan mire buknak, de azért a szídás után nekik is jár egy kis engesztelés. Végülis ha ők nem lennének akkor a korhatáros filmeknek nem lenne sikerük.....)




  • Seaweed
    #104
    Ez hogy jott osze? Vagy miert? Itt az SG-n torvenyszeru hogy egy ilyen topic elhaljon elobb utobb!
  • Nashville
    #103
    Nincs kedvem olyanokat írogatni hogy off topic, meg hasonlók. Egyszerűen csak annyit, hogy Shania- t megtaláljátok a neten. Aki szereti, az úgyis felkutatja a forrásokat (egy párat már amúgy is írtam ide).
    Ciao!
  • Seaweed
    #102
  • Nashville
    #101


  • Nashville
    #100
    Nagyon beültetek! Na majd én adok nektek!

  • Nashville
    #99
    Akor egy kis tanoda: BCDC++
    Ezt a honlapot olvasd át részletesen és töltsd le a progit.
    Ha nem ismered egyáltalán a rendszert, akkor elöljáróban annyit, hogy ez egy P2P fájlcserélő. Meg kell neked is osztanod fájlokat, ahhoz hogy te is tudjál tölteni. A különböző HUB- oknak (társaságok) szabályzataik vannak. Van olyan hely ahol a min. megosztás 1 GB, van olyan ahol 100 GB vagy még több, de az nem az én kompetenciám egyelőre.
    Egy kérdés: milyen Internet kapcsolatod van? ha bármilyen más kérdésen van szívesen segítek. Tudok tuti Country HUB- okat is, majd szólj ha készen állsz!
  • Super Mario
    #98
    Shania Twain vitt közel a Country hangzásvilághoz. Igen, nekem is a Red és a Blue CD van meg az Up!-ból, de megjelent Red és Green ötvözetben is, de úgy tudom, hogy azt csak Amerikában adták ki. Nem tudom a DC honlapját, ha lennél olyan kedves... :-)
  • Seaweed
    #97
  • Seaweed
    #96
    nezem
  • Nashville
    #95
    Nézd meg a postádat!
  • Seaweed
    #94
    kepfeltoltes.hu
    vagy seaweed_at_freemail.hu
  • Nashville
    #93




  • Nashville
    #92
    A kedvenceket eddig nem használtam. Úgy látom van értelme.
    Tudsz olyan helyet ahová fel tudok tölteni úgy anyagot, hogy le tudd tölteni? Már, ha egyáltalán érdekel Shania GIF mozgó kép. Még egy órát vagyok, addig el tudnám küldeni. Ha más nincs, akkor jó E-mail cím is priviben, ha gondolod.
  • Seaweed
    #91
    bent van kedvencekben, es azonnal latom ha jon valasz :)
    jah es surunk jarok sgre..:P
  • Nashville
    #90
    Hogy ezt, hogy csinálod? Nem először történik meg, hogy egy perc és már itt is vagy. Csak nem valami automata válasz...?
    Na, megyek, nézek valami versenyképes fotót...
  • Seaweed
    #89
  • Nashville
    #88
    Köszi, hogy felhívtad a figyelmemet a linkre!
    Ismertem már a website- ot, de a múltkoriban kimaradt a vadászatomból. Most ráeresztettem a képlementő progimat és cirka 1 óra alatt végzett az oldallal, így gazdagabb lettem újabb 112 MB fotóval.
    Legközelebb mutatok egy pár ínyencséget...
  • Seaweed
    #87
    innen vannak:
    http://everythingshania.net/
  • Nashville
    #86
    Hát Seaweed, nagyon kitettél magadért!!!
    Van benne újdonság is!
  • Seaweed
    #85
    Akkor jojjenek a kepek..

    Az ujjabb keletu kepein azert latszanak mar rajta(pedig valogattam a kepeket) is a rancok, bar szerintem minden no (vagy ha nem is mind de a tobbseg!) osszetenne a ketkezet ha negyven evesen, gyerekszules utan igy nezne ki! (Meg asszem en is osszetennem a ket kezem... )


















    sorozathoz:















    ..es ezzel jo8:
  • Seaweed
    #84