110
nokia 6020-ról minden
  • gtpeti
    #110
    Sziasztok!

    kellene egy függetlenítő kód a Nokia 6020-as vodafonos telefonomhoz!
    az azonosíto:356240/00/736750/3
    előre is köszönöm!
  • Harly18
    #109
    Valaki adjon valami tippet mi lehet a baj, mert még mindig nem működik ez a s*ar infra, állandóan errort ír ki a kapcsolódásnál.......
  • zmeor
    #108
    valakinek nincsen sima egyszerű telefoncsengése 6020 ra? mint a rendes telefonoké?
  • zmeor
    #107
    ahammmm
    elküldhetnél egy párat...

    priviben küldök elérhetőséget

    előre is thx
  • Pheaper
    #106
    mid iket? az van jó pár nekem ha kell!
  • zmeor
    #105
    hát én is keresgéltem de nem nayon találtam ami működik is

    általában magamnak csinálok témát?

    amugy nem tud valaki jó kis csengőhangokat rá?
  • McFrost
    #104
    nem tud valaki jó témákat?
  • Pheaper
    #103
    amit kell tudni a azt tudja
  • kfnorbi
    #102
    Most lesz ilyen telóm



    Milyen????
  • McFrost
    #101
    egyik kollégám vett egy blútútot és nem működik neki (nem ilyen telefon) , a másik kollégámnak viszont működik ,gondnélkül: az övé eredeti nokia és 7000 ftban került , előző valami utángyártott és 2500 ftba került....
  • Harly18
    #100
    Elvileg működnie kellene. Mindegy, megint rászánok 2 napot, s egyszer csak sikerül :)
  • McFrost
    #99
    az gáz:(
  • Harly18
    #98
    Infrám van, s a telefont nem érzékeli, állandóan keresést ir ki, meg a kapcsolódás is ezer évig tart és nem csinál semmit, s a végén meg errort ir ki, meg hogy nem található a közelben a telefon...
  • McFrost
    #97
    ha nem így lépsz ki akkor mindig érzékeli a telefont és nem fog működni, ekkor meg kell nyitnod a progit , belépni a akapcsolat kezelésébe és kivenni a pipákat
  • McFrost
    #96
    mikor végeztél , akkor pedig kapcsolat kezelése(itt ahol kék a szöveg) és ott kiveszed a pipákat , majd leveszed a kábelt:
  • McFrost
    #95
    ha adatkábel , akkor rádugod a telefont és itt ahol a kapcsolódás buborék van alul , ott csatlakozol:
  • McFrost
    #94
    mi nem megy?
  • Harly18
    #93
    Gondoltam, mivel én vagyok ilyen peches állandóan :(
  • zmeor
    #92
    nekem kiválóan működik minden
  • Harly18
    #91
    Megint nem működik :(
    Mikor megvettem ,akkor 2 napig szórakoztam vele, mire jó lett. Utána a telefonom halt meg, utána meg a gépre kellett új xp-t tenni, s most megint nem akar működni a program....lassan már önként fogok bevonulni a zártosztályra, mert bele fogok bolondulni....Nem gtudok csatlakozni vagy mi. Nokia Pc Suit programmal szórakozok...
  • juventus02
    #90
    köszi a választ! de amugy már egy progit(Haris Dct4 Calc v2.3) találtam abba benne van ez a telo...
  • zmeor
    #89
    hát jóformán sehogy!
    Ezeket kábellel tudják csak megoldani..
    én is anno kerestem függetlenítőt de csak kábellel lehet megoldani..
    egyébként bemész egy telefonboltba..(nem t-mobile) meg hasonlók. és ott függetlenítik nekekb 4000 ért
  • juventus02
    #88
    Hi All! az lenne a kérdésem hogy hogyan tudnám ki függetleníteni a Pannonos Nokia 6020-as telom kábeles megoldás nélkül?... a választ előre is kösz!!!!
  • zmeor
    #87
    igyekszem keresni hátha valahol meglelem
  • Pheaper
    #86
    ohh :((
  • zmeor
    #85
    én sajnos most nem tudok mert az isb-m tönkre ment

    tölts le valahonnan
  • Pheaper
    #84
    van vki egy küldené nekem az INTRO csengőhangot mid ibe??
  • zmeor
    #83
    névjegyzéket kell ipmortálni. Nokiaq PC-Suite programmal meg tudod tenni
  • paulthomas
    #82
    Hali.Azt akarom megcsinálni h van kábelem dku-5-ös felismeri a telót (6020)És h a 6020-ról h tudnám lementeni gépre csak a telószámokat?És utána rárakni egy 3100-ra???
  • zmeor
    #81
    próbáld ujraindítani a gépet mert ezeket csak néha ujraindítás után ismeri fel.
    amugy próbáld meg fordítva is...
  • paulthomas
    #80
    Hali.Van egy DKU-5 kábelem nokia 6020-hoz és feltettem a pc suite-ot meg drivert is és mégsem ismeri fel a telót.Mi lehet a probléma?
  • zmeor
    #79
    szívás.. tuti megcsinálják, addig meg kapsz egy másikat
  • Harly18
    #78
    Épphogy megvettem az infrát, behalt a telefonom, pedig mindigis vigyáztam rá. A képernyőjével van gond, de hála istennek van még rajta garancia, remélem megcsinálják..........
  • zmeor
    #77
    én küldöm mihelyst megjavul az usb-m

  • Pheaper
    #76
    valaki átküldené nekem az intro csengőhangot??????? [email protected] annak küldők jávákat van 1800 db:P
  • Mike 007
    #75
    nekem t-mobilos
    az alján ott a jel de pannonos vok
  • Mike 007
    #74
    nekem t-mobilos
    az alján ott a jel de pannonos vok
  • zmeor
    #73
    jaja én is az infra mellett döntöttem
  • Harly18
    #72
    Az infra jobb, mert más telefonhoz is használható.....
  • Kabuki
    #71
    szerintetek adatkábelt vagy infrát vegyek a Nokia 6020-hoz???