8246
A.C. Chievo Verona
  • Sheva
    #281
    nekem milanos kéne :DDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • gabber_saviola
    #280
    1.
    2.
    3.
    4.
    5.
    6.
  • robotnyk
    #279
    majd addig vár egy szuper ajánlatra, amíg a végén a kutyának sem fog kelleni, aztán jöhet alibizni nb1be
  • gabber_saviola
    #278
    :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Sheva
    #277
    hozzád honlapkereséssel is lehet fordulni? :D
  • gabber_saviola
    #276
    bazz aggyak ?
  • McFrost
    #275
    hírzárlat van!:DDD
    az a baj hogy csak egy oldalt ismerek itáliaban...
  • gabber_saviola
    #274
    nah most mi lesz? egyik Chievos sem tól vmi képeket vagy híreket? :DDD
  • gabber_saviola
    #273
    :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • McFrost
    #272
    nem mondom el megint, tegnap már megtettem, rábólintott...megértette....
  • gabber_saviola
    #271
    nah merre vagy apa ? mondd el hogy mit vársz Chievos testvéredtöl :DDDDDDDDDDD
  • Nh Shevits
    #270
    te mégis mit vársz tőlem?
    nem böngészgetek mostanában semmi focival kapcsolatos dolgot, hétfőn meg csütörtökön elolvasom a nemzeti sportot azt ennyi... jelenleg ennyire köt le.
  • Sheva
    #269
    Lisztes: nem megyek a Chievóhoz

    NSO, 2005-08-01 16:32


    Hétfő délután az angol SkySports internetes újság azt kürtölte világgá, hogy Lisztes Krisztián, a magyar válogatott jelenleg klub nélküli középpályása kedden az olasz Chievóhoz utazik és néhány napos próbajátékon vesz részt. Érdeklődésünkre a 29 éves labdarúgó tagadta az információt.

    - Szervusz Krisztián. Most olvastuk, hogy a Chievóhoz mész próbajátékra. Igaz a hír?
    - Szia! Dehogyis! Szó sincs róla, nem igaz.
    - Akkor jön a következő fontos kérdés: a magyar sajtó megszellőztette, hogy az sem kizárt, hogy egykori csapatod, a Ferencváros ősi riválisához, az Újpesthez szerződhetsz.
    - Ebben a formában ez sem teljesen igaz. A múlt heti jótékonysági mérkőzésen (a Forma-1-es pilóták ellen - a szerk.) váltottam néhány szót Mészöly Gézával, az újpestiek vezetőedzőjével, aki azt mondta, szívesen látna együttesében.
    - Mi volt erre a te válaszod?
    - Az hogy, nem lehetetlen, nem zárkózok el semmitől és minden ajánlatot meghallgatok. Erre azért igazából kevés az esély, a célom továbbra is az, hogy Európa valamelyik élbajnokságában folytassam a pályafutásomat.
    - Sokáig azt nyilatkoztad, hogy nagyon szeretnél Spanyolországban futballozni. Van még erre reális esélyed?
    - Hát, nehéz eset, de még nem adtam fel. Folyamatosan akadnak kérők, remélem, hogy augusztus közepén, de legkésőbb 31-éig meg lesz az új csapatom.

    Lisztes 2001 nyarán szerződött a Werder Bremenhez a VfB Stuttgart együttesétől és a Weser-partiakkal 2004-ben bajnokságot és kupát nyert. Tavalyi keresztszalag-szakadása után nem sikerült visszakerülnie a gárdába és Thomas Schaaf vezetőedző tulajdonképpen rábólinott a távozására, mivel egyébként is lejárt a klubbal a kontraktusa. A középpályás 199 Bundesliga mérkőzésen 20 gólt szerzett.

  • Sheva
    #268
    Liszti a csiévóba? :DDDDDDDDDDDDDD
    [örülne neki]
  • McFrost
    #267
    Addná az ég!
  • McFrost
    #266
    Lisztes Krisztián a Brémától való végleges szakításának utolsó simításait végzi, majd hazatérése után utazhat Olaszországba, ahol részt vesz a Chievo edzőtáborának foglalkozásain.
    Az olasz első osztályú gárda kitartóan ostromolja a magyar válogatott középpályását, persze kérdéses, hogy honfitársunk enged-e a spanyol ligához való ragaszkodásából. Azért meg kell jegyezzük, hogy vélhetően a Serie A is előkelő helyen szerepel a 29 éves játékos prioritási listáján.
    A tárgyalások még váratnak magukra, de ami biztos: az olaszok ugyancsak elszántnak tűnnek.
  • McFrost
    #265
    az bizony!
  • Rudee
    #264
    Nem tudom, azért kérdeztem. Nb1.hugy írta.
  • gabber_saviola
    #263
    jáj de zsír lenne már
  • McFrost
    #262
    hát de nem?:DDD
  • McFrost
    #261
    Chievoba? Komoly?
  • gabber_saviola
    #260
    mé mennyi lenne? :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • gabber_saviola
    #259
    nem mondod??? az fasza lenne
  • Rudee
    #258
    Lisztes télleg megy az edzőtáborba?
  • McFrost
    #257
    ennyi?:((
  • Nh Shevits
    #256
  • McFrost
    #255
  • McFrost
    #254
  • McFrost
    #253
  • McFrost
    #252
  • szanics
    #251
    de miért nem vagy az? :PPPP
  • McFrost
    #250
    Egyszer legyek házigazda: kirúgatlak a cégtől!:D
  • szanics
    #249
    Ezek lófaszok, a Roma-topikban sokkal jobbak vannak, sőt, még a Palermósban is... :PPP
  • McFrost
    #248
  • McFrost
    #247
  • McFrost
    #246
  • McFrost
    #245
    Szerintem is yáóak!
  • Sheva
    #244
    jók a képek Frost :)
  • McFrost
    #243
  • McFrost
    #242