8246
A.C. Chievo Verona
  • szanics
    #321
    Na jó, kissé elbeszélünk egymás mellett...
  • McFrost
    #320
    Olasz: itt jáccik a legtöbb Oscar díjas színész!
  • Rudee
    #319
    Rosszul értelemzted, biztos az lenne a dolga és pont ezért nem tudna kibontakozni.
  • McFrost
    #318
    a pontok száma számít a végén!
    De ha Lisztes nemet mond akkor sosem tudjuk meg bevállna-e?
  • szanics
    #317
    az én olvasatomban ez azt jelenti, hogy Krisztiánnak nem lenne szerinted dolga a védekezés. Szerintem igen.
  • szanics
    #316
    Én sem szeretem, és szerintem szar. :)))))
    Hogy is mondjam?
    Legegyszerűbb egy gyors lista:

    spanyol - nem szeretem, mert NEM VÉDEKEZNEK, szeresse az, aki csak hobbiból néz focit
    német - nem szeretem, mert egyrészt nem csipálom a fritzeket, másrészt utálom a rakkolást, ami ott megy
    olasz - imádom, mert hangulata van és a legtaktikusabb bajnokság a világon
    angol - szeretem, mert a leggyorsabb, leglendületesebb foci itt van. Nem áll a játék, keményen mennek, hajtanak, mint a barmok
  • Nh Shevits
    #315
    én szeretem az olasz focit. nemtudom Lisztes hogy játszana és feküdne-e neki a Seria A. elég diplomatikus?
    viszont hadd ne soroljam fel a Milan 1-0 ás eredményeit pl csak tavalyról - ilyen játékosokkal hogy Shevchenko, Kaká, Inzaghi, stb...
  • Rudee
    #314
    A mondat első fele nem is arról szól.
  • gabber_saviola
    #313
    bocsi, hogy belegugatok

    Nem szeretem a német focit , de szerintem nem szar.
    Lehet, hogy védekeznek, de amióta megjelentek a Dél-Amerikai játékosok Németországban, azóta mindent lehet mondani, de hogy nem lett teknikás nah azt nem SZVSZ


    jah és FORZA PALERMO :)
  • McFrost
    #312
    azt nem mondtam hogy nincs igazatok!

    ma 16:56 | Privát | Galéria | Válasz | #292

    Gyerekek, kár ezen vitázni, kell-nem , ha most min. egy Chievo szintű csapathoz nem megy el, ezt most úgy értem ,hogy ahol a foci az első nem a lóvé, mert anyagi gondjai soha nem lesznek neki, akkor a karrierjének annyi....
    Itt jól jáccik, elviszik, toppon lesz megen!




    Soccer jesus : EUGINIO CORINI
    FORZA CHIEVO!!!!!!!

    ma 17:42 | Privát | Galéria | Válasz | #303

    német foci sem teknikás, mégis jó volt ott Krisztián, rengeteget dolgozott védekezett, mert sok gólt nem lőtt, meg Micoud mellett kell ám védekezni...
    szal sztem ide illik...





  • szanics
    #311
    Most nem arról beszélgetünk, hogy ki szereti az olasz focit meg ki nem.
    Olaszországban igenis legalább 8 ember védekezik is, ez nem menne neki sajnos.
  • Nh Shevits
    #310
    akkor fejtsd ki most te az álláspontod. eddig itt 3unknak nincs igaza...
  • McFrost
    #309
    Egy a lényeg Menjen Chievoba!
  • Rudee
    #308
    Védekezzen az akinek az a dolga, de ne 9 ember.
  • McFrost
    #307
    sajnos most nem értek Veled egyet!:)
  • Rudee
    #306
    A Bundesliga nem tehnikás, de nem is ultra-deffenzív.
  • szanics
    #305
    Ja, magyarul VÉDEKEZNI KELL, ami Krisztiánunknak nem erőssége (finoman szólva).
    A másik pedig, hogy ott úgy megennék 5 perc alatt ezt a balerinát, hogy nem marad belőle semmi...
  • Nh Shevits
    #304
    a német foci nem technikás hanem SZAR!
    éppen ezért én nem is foglalkozok vele hogy ott mit csinált.
    látod milyen kegyetlen ez a mai világ: egy német bajnok játékos nem kell senkinek. mármint nevesebb klubboknak. pedig ő volt ott a karmester...
  • McFrost
    #303
    német foci sem teknikás, mégis jó volt ott Krisztián, rengeteget dolgozott védekezett, mert sok gólt nem lőtt, meg Micoud mellett kell ám védekezni...
    szal sztem ide illik...
  • Rudee
    #302
    Lehetne még sorolni :D
  • Rudee
    #301
    Nem írok le mindent mer az hosszú lenne, de ott van hogy vezetéskor a csapatok fele ráül az eredményre, még a középpályások is visszamennek védekezni. Meg az egész defenzív játék is olyan, ami nem Lisztesnek való.
  • Nh Shevits
    #300
    védekezős..., nem annyira technikás mint a spanyol, nem annyira erő-focis - gólratörő mint az angol, nem annyira szar mint a német :)
  • McFrost
    #299
    olasz stílus?? fejcsd ki lécci!
  • Rudee
    #298
    Olasz stílus szerintem nem is feküdne neki.
  • Nh Shevits
    #297
    spanyolnáthás barom!
    Örülhetne hogy ha a Chievo le szeretné szerződtetni, de látom nem fogja fel hogy ez neki előrelépés lenne...
    majd kiköt valami Pontevedránál vagy Interwetten-nél aztán pislog majd mint a gipsznyúl!
  • McFrost
    #296
    aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
  • szanics
    #295
    Lisztes egy hülye pöcs, majd addig vár, amíg szépen itthon marad. Az a játékos, aki nem megy el egy angol élvonalbeli csapatba másfél éves kihagyás után, az...
    a., nem normális
    b., nem bízik már magában
  • McFrost
    #294
    Akkor inkább elmegy Újpestre, az előre lépés.
    Nem értem vazze, ha jól megy a játék akkor mindegy mivan! Lásd Gera! Ha kiesnek szted marad?
  • szanics
    #293
    Chievóba biztos nem megy. Azért nem ment egy angol élvonalba most felkerült csapatba sem, mert azt mondta, hogy nem akar egy kiesés ellen küzdő csapatban játszni... :PPPP
  • McFrost
    #292
    Gyerekek, kár ezen vitázni, kell-nem , ha most min. egy Chievo szintű csapathoz nem megy el, ezt most úgy értem ,hogy ahol a foci az első nem a lóvé, mert anyagi gondjai soha nem lesznek neki, akkor a karrierjének annyi....
    Itt jól jáccik, elviszik, toppon lesz megen!
  • Csesza
    #291
    a sérülése után mondták ki hogy nem kell, nekem se kellett volna akkor ilyen súlyos sérüléssel
  • McFrost
    #290
    Most kell Lisztes! Ha nem jön annyi a karrierjének...
  • szanics
    #289
    Nem azért nem vették meg pár éve, mert nem lett volna ingyen. Hozzáteszem, tavaly, mikor nem akarta meghosszabbítani a szerződését Brémában, szintén ingyen lett volna. Akkor sem kellett...
  • Sheva
    #288
    szerintem úgyse fog menni a csiévóba pedig jó lenne én örülnék neki ha lenne egy magyar a seria a-ban
  • gabber_saviola
    #287
    ott a pont
  • Csesza
    #286
    de most ingyé van :DDDDD
  • szanics
    #285
    áh, kacsa... szegény Lisztest már évekkel ezelőtt is el akarták adni a Chievónak...
  • gabber_saviola
    #284
  • Csesza
    #283
    Lisztes a Chievo edzőtáborában

    Verona, augusztus 1., 16.25 Brémából hazatérve ismét utazhat a középpályás.
    Hirdetés

    Lisztes Krisztián a Brémától való végleges szakításának utolsó simításait végzi, majd hazatérése után utazhat Olaszországba, ahol részt vesz a Chievo edzőtáborának foglalkozásain.
    Az olasz első osztályú gárda kitartóan ostromolja a magyar válogatott középpályását, persze kérdéses, hogy honfitársunk enged-e a spanyol ligához való ragaszkodásából. Azért meg kell jegyezzük, hogy vélhetően a Serie A is előkelő helyen szerepel a 29 éves játékos prioritási listáján.
    A tárgyalások még váratnak magukra, de ami biztos: az olaszok ugyancsak elszántnak tűnnek.

    nb1.hu
  • McFrost
    #282
    thánx!