8246
A.C. Chievo Verona
  • McFrost
    #361
    mi a fax van?
  • gabber_saviola
    #360
    :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

    inkább csoki :D
  • szanics
    #359
    Csá Mek! Zsír az új videókártyám, mi?
  • McFrost
    #358
  • McFrost
    #357
    köcsögöm-székem!
  • szanics
    #356
    FORZA ROMA!!!

    Szasz, Kicsi! Megjöttem...
  • McFrost
    #355
    yah, én nem mertem , de erre gondoltam:DD
  • gabber_saviola
    #354
  • gabber_saviola
    #353
    2005-2006? :D
  • McFrost
    #352
  • McFrost
    #351
    2004-2005:
  • McFrost
    #350
    2003-2004:
  • McFrost
    #349
    2002-2003:
  • McFrost
    #348
    2001-2002:
  • McFrost
    #347
  • McFrost
    #346
  • McFrost
    #345
  • McFrost
    #344
    A Chievo gárdája szerződtetni szeretné a magyar válogatott egyelőre csapat nélküli középpályását Lisztes Krisztiánt. Az olasz gárda némi kreativitást szeretne vinni a játékába, miután az elmúlt idényben csupán egy pontnyira végeztek a kiesést jelentő helyektől. A klub egyébiránt nem tartozik a nagy költők közé, Lisztes helyzetét viszont megkönnyíti, hogy ingyen lehetne őt megszerezni, mivel szerződése lejárt a Werdernél.

    Az egykori Ferencváros kedvencet a héten Veronába várják orvosi vizsgálatra.
  • gabber_saviola
    #343


  • Nh Shevits
    #342
    Santos kapuvédője..
  • gabber_saviola
    #341
    Chievo scout Anderlecht's Baseggio
    tribalfootball.com - July 27, 2005

    Chievo Verona had scouts in the stands for Anderlecht's Champions League qualifier with Neftchi.

    The Serie A club were checking on the form of Belgium international Walter Baseggio, who is considering his future at Anderlecht.

    Baseggio rejected a move to English Championship club Stoke City last week and maintains he would jump at the chance to play in the country of his parents.
  • Nh Shevits
    #340
    ki az a Cejas?
  • Nh Shevits
    #339
    egy szó mint száz: Forza Chievo!
  • gabber_saviola
    #338
    Chievo Looking For New Goaltender
    7/8/2005 7:54:00 AM
    Guardalben, Cejas and Taibi are the favourites to take over from Marchegiani.
    With Luca Marchegiani heading towards Roma, the Flying Donkeys are looking for a new goalkeeper for next season.

    According to the latest transfer speculation, the three main candidates to tend the Chievo goalposts are Matteo Guardalben, Massimo Taibi and Sebastian Cejas.

    In other Chievo news, Panathinaikos are close to sign forward Federico Cossato from the Verona-based club.

  • Nh Shevits
    #337
    Infusion (mellesleg Nh Shevits): abszolút a dolgokat poénra fogós, szándékosan nem kötekedős, jelenleg mosolygós és nyugodt
    Szanics: mittomén
  • szanics
    #336
    Infusion: topikszétoffolós, meggondolatlanul cselekvős, bajkeresős, tanácsra gyorsan lenyugvós (?)
    szanics: témalezárós, offbefejezős, topikmegmentős
  • McFrost
    #335
    Na kutsoá van mert , töröltetek!
  • gabber_saviola
    #334
    punyovan
  • Nh Shevits
    #333
    eltiltás miatt mindig vip-páholyban ülős
  • Nh Shevits
    #332
    Totti: meggondolatlanul cselekvős, másokat nyálmintával megajándékozós flegma sztárocskás? majdnem kiesős?
  • szanics
    #331
    Manchester United: lovas-disznós csatárduós, bajnoki címről lemaradós, mocskos sunyi vezetőedzős. [játszhatunk]
  • gabber_saviola
    #330
    jesszus ez már fáj nekem ......
  • Nh Shevits
    #329
    kezelhetetlen sztárokat kordában tartani nem tudós...
  • Nh Shevits
    #328
    Roma: szögletzászlót szérúgós hamar dühbe gurulós?
  • szanics
    #327
    [nem szereti Lisztest, úgyhogy ]
  • Nh Shevits
    #326
    olasz: agyontaktikázós eredményreráülős viszont kicsik meccsén nyíltsisakos sokgóltlövős döntetlen-orientált. nekem bejövős
    spanyol: brazil kölkök csodatrükköznek, az eredmény sokszor másodlagos, nagyon szép gólokat lövős közben védekezésről elfeledkezős, médiasztár-kreálós. és királyi. nem annyira bejövős
    angol: nyíltsisakos dinamikus fizikai darálós. jelszó: kisasszonyok és kalandorok kíméljenek. edzőt-sokáig megtartós, nagy célokat kitűzős. esős. nagyon bejövős. szerintem
    német: furcsa eredményeket szülős - de a végén mindig bajor örömet hozó rakkolós futball. technikát nélkülözős, külföldieket beszippantós, nagy tehetségeket kikiáltós (Podolski, Mintal)! szerintem szar. szerintem.
  • gabber_saviola
    #325
    egy szónak száz a vége: FORZA PALERMO :DDDDDDDDDDDDDD

    [Palermoban nincs szinész]
  • McFrost
    #324
    Gyerekek szurkoljunk hogy Lisztes Itáliába mennyen! Utána ráérünk itt vitázni!
    Akit meg nem motivál , hogy Inter, Milan, Palermo, Juve,Roma stb. ellen kell bizonyítani, az nyalja ki a valagam!!! pont
  • szanics
    #323
    Azért azt ne felejtsük el, hogy egy nb1.hu-n megjelent hírről vitatkozunk, amit Lisztes élből megcáfolt.
    Úgyhogy szvsz ebből semmi nem igaz, és annyi történt, hogy Krisztián menedzsere próbálja életre kelteni valahogy az olasz vonalat, azt meg legjobban a sajtón keresztül lehet...
  • szanics
    #322
    ez látod igaz