8246
A.C. Chievo Verona
  • Chievodrukker
    #8246
    Tök utolsóként estünk ki a 2018 / 2019-es szezon végén.
    Azért szép volt az előző 18 évben 17 szezon a Serie A-ban.
  • McFrost
    #8245
    Anyagi gond is lehet, ezt sugalja a -1 pont.
  • Chievodrukker
    #8244
    Sajnos vékony a keret, október közepén elég kilátástalannak tűnik a helyzet. Talán mjad Ventura.
  • IXEMGabeo
    #8243
    es most mi a helyzet?:D most startolt az olasz bajnoksag es a sztar Juveval szoros 3-2-t tolt a csapat
  • Chievodrukker
    #8242
    A 2017 / 2018-as szezonban 13. hely, 10 győzelem, 10 döntetlen, 18 vereség, 36 rúgott, 59 kapott gól.
    A szezon során egyszer, a 35. forduló után állt a csapat kiesésre, de az edzőváltás után, Lorenzo D'Annával 5 ponttal előztük meg a legjobb kiesőt.
  • Chievodrukker
    #8241
    A 2016 / 2017-es szezonban a Chievo a 14. helyen zárt.

    Sokáig még jobban álltunk, 50 százelék közeli mérleggel. Tavasszal, márciustól erősen visszaesett a csapat, de kiesési gondjaink egy pillanatig sem voltak a szezon során.

    A bajnokságban a házi gólkirály Roberto Inglese 10 góllal, a 38. életévét az idény során betöltő Sergio Pellissier 9 találatig jutott. A gólpasszkirály Valter Birsa 9 assziszttal.

    Augusztus 20-án a 16. Serie A szezonját kezdi a klub (2001 óta), ebből sorozatban a 10-et.
  • Chievodrukker
    #8240
    A 2015 / 2016-os szezont - Rolando Maran első teljes évét - a 9. helyen zárta a Chievo. Nagy gratuláció!

    A most futó 2016 / 2017-es idényt is jól kezdte a csapat, 9 forduló után pozitív mérleggel a 7.

    Részletek a G Portálos oldalon.
    Utoljára szerkesztette: Chievodrukker, 2016.10.24. 19:49:47
  • Chievodrukker
    #8239
    Most olvastam Paloschi búcsú interjúját a Chievo honlapján. (Angolul is elérhető.)
    Valamit elárul ez a beszélgetés arról, hogy egy olyan kiscsapat, mint a mienk, hogy tud 14 éven át a Serie A-ban többé-kevésbé stabilan megkapaszkodni.
    Alberto távozását nagyon sajnálom, nagy kedvencem. Reméltem, hogy Sergio örökébe lép, és ő is eléri a 100 gólt sárga-kékben, de meg tudom érteni, hogy 26 évesen megpróbálkozik még a nagyobb karrier építésével. Ha Angliában jó szezont tud futni, a válogatottságra is lehet esélye, mint Pellének, vagy Gaccherininek. Guidolin papa reméljük, vigyáz rá.
  • Chievodrukker
    #8238
    Az őszi szezon végét sikerült újra megnyomni.
    A bajnokság félidejében ötven százalék, 10 . hely.
    7 győzelem, 5 döntetlen, 7 vereség. 25 rúgott, 21 kapott gól.
    Mikor volt utoljára pozitív a gólkülönbség 19 kör után?
  • McFrost
    #8237
    Utóbbi hetek teljesítménye siralmas, edző csere lesz szvsz.
  • Chievodrukker
    #8236
    A bajnokság első három fordulójában:
    Empoli - Chievo 1-3
    Chievo - Lazio 4-0
    Juventus - Chievo 1-1
  • Chievodrukker
    #8235
    Az Olasz Kupából idén is gyorsan kizúgtunk. A II. osztályú Salernitana egy 120. percben szerzett góllal 1-0-ra nyert a Bentegodiban.

    Kicsit aggaszt az öreg hátvédsor. Az Inter által elhappolt Zukanovics helyére igazolt Gobbi nem rossz futballista, csak hát a hátvédsor minden tagja elmúlt harminc.
  • McFrost
    #8234
    Hát, nem gondoltam volna, de nagy Power!
  • McFrost
    #8233
    Hát, nem gondoltam volna, de nagy Power!
  • Chievodrukker
    #8232
    A 2014 - 2015-ös szezont a 14. helyen zárta a Chievo 43 ponttal, a kiesőzónát jócskán lehagytuk.

    A csapatot októberben átvevő Maran jó munkát végzett, a 21 - 35. fordulók közötti teljesítemény kiváló volt!

    Forza Chievo!
  • Chievodrukker
    #8231
    A G-Portálos honlapon át lehet tekinteni a csapat idei eredményeit.
  • Chievodrukker
    #8230
    Az új edző: Rolando Maran.
    Játékosként tíz évett játszott a Chievoban 1986 és 1995 között. Ez alatt a Chievo a negyedik vonalból a másodikba ugrott fel.

    Utoljára szerkesztette: Chievodrukker, 2014.10.26. 14:54:06
  • Chievodrukker
    #8229
    Napoli - Chievo 0-1 a második fordulóban!

    Erre a fiatalemberre érdemes odafigyelni:
  • McFrost
    #8228
    Ma megkapjuk az első zakót, aztán a szezon majd méretre igazítja a végére a B-be.
  • McFrost
    #8227
    Megint necces idény lesz, már most készülök a legrosszabbra.
  • Chievodrukker
    #8226
    Az Olasz Kupában:
    Pescara – ChievoVerona 1-0
    Gól: 38’ Maniero.

    Pescara: Fiorillo, Pucino, Cosic Zuparic, Grillo; Bjarnason, Appelt, Lazzari (69’ Sowe); Politano, Maniero (89’ Melchiorri), Caprari (62’ Nielsen).

    ChievoVerona: Bardi, Frey, Dainelli (89’ Bellomo), Cesar, Biraghi; Izco, Mangani, Hetemaj; Birsa (72 Lazarevic); Maxi Lopez, Paloschi (60’ Pellissier).
    Pad: Puggioni, Seculin, Gamberini, Radovanovic, Bentivoglio, Guana, Edimar, Papp.

    Na, erre a sorozatra sincs több gondunk.
  • Chievodrukker
    #8225
    Nagy a mozgás.
    Távozott Dramé, Thereau ... és sajnos Rigoni. Hová máshová, mint a Palermohoz.
    Érkezett Maxi Lopez, Meggiorini, Birsa, Izco.
    Maxi Lopezt a hátam közepe kívánja, a többit majd meglátjuk.
  • Chievodrukker
    #8224
    A Chievo megszerezte Paloschi teljes játékjogát. Remélem, sokáig marad.
    Úgy tűnik, Stoian a következő szezont is nálunk tölti kölcsönben.
    Van még egy fiatal szerzeményünk: Ivan Provedel 20 éves kapus, aki az előző szezonban a Pisa csapatában védett, és állítólag a 3. liga egyik legjobb kapusteljesítményét nyújtotta.
  • Hunor88
    #8223
    Inzaghi nagyon akarja Paloschit aki valószínűleg el is megy Petagnát ajánlja érte a Milan
  • Hunor88
    #8222
    Neki is köszönhetjük a bennmaradást én sajnálom hogy elment
  • Darthmushroom
    #8221
    pedig szinte biztos voltam benne h Marchettit igazoljátok le. úgy is kiszorította már Berisha, szóval el is könyveltem a távozását meg a sok pénzt :D
  • szucsy89
    #8220
    Leigazoltuk Agazzit. Véleményetek róla?
  • Hunor88
    #8219
    ez az év nagyon nehéz volt de sikerült újra - szerencsénk is akadt mert azért a többi kiesőjelölt sem volt erős

  • McFrost
    #8218
    Jövőre is első osztály, ez tényleg csoda kategória!
  • Hunor88
    #8217
    éreztem hogy azok a 90. perces bekapott gólok mennyit fognak számítani ott volt parma, atalanta, sampdoria így kapásból már 3 pont és mindegyik szinte potyagól volt ezekkel a pontokkal hátradőlve nézhetnénk a többi meccset
    ja még a Napoli ellen is
  • Chievodrukker
    #8216
    Amatőr módon buktuk el a Sampdoria és a Torino elleni meccset.

    Közben Fiorentina - Sassuolo 3-4. Szinte biztos voltam benne ...
  • Hunor88
    #8215
    Az Intert megfogjuk Campadelli még mindig jóban van az Inter vezetőivel? Vagy csak Morattival volt? Majd kiderül, egy győzelem elég de szurkoljunk a Cataniának mert már nincs kedvem izgulni. A Cagliari is leadhatna pár pontot
  • McFrost
    #8214
    Kiesünk és meg is érdemli a vezetőség.
  • Hunor88
    #8213
    holnap akár el is dőlhet a bennmaradás, "csak" nyerni kell és a Bolognának vagy a Sassuolonak ki kell kapnia
    Forza Chievo!
  • Chievodrukker
    #8212
    Chievo - Sassuolo 0-1 a 34. fordulóban.

    Megérdemelt vereség, jobb volt az ellenfél.
  • Chievodrukker
    #8211
    A 33. fordulóban kiesési rangadón - Paloschi három góljával és egy gólpasszával - 4-2-re nyert a csapat Livornoban.

    Holnap újabb sorsdöntő kiesési rangadó: Chievo - Sassuolo.
  • Chievodrukker
    #8210
    A Catania - Atalanta - Genoa trió ellen sikerült 6 pontot szerezni. A remény mindenesetre él.
  • McFrost
    #8209
    Ezt a szezon elején megmondtam.....
  • Chievodrukker
    #8208
    Láttam a Lazio (0-2) és az Udinese (0-3) elleni meccset is. Tömören összefoglalva: siralmas.

    A támadójátékunk nulla. Az ellenfél térfelén már a középpályán nem tudunk egymás után két jó passzt adni, a csatárokhoz (már ha van) gyakorlatilag el sem jut a labda.

    Most jön egy Catania - Atalanta - Genoa sorozat. Ha most sem tudunk elindulni felfelé, akkor készülhet a csapat a B osztályra.
  • Chievodrukker
    #8207
    Most olvastam, hogy Acerbinek hererákja van.
    Remélem, nem végzetes.