8245
A.C. Chievo Verona
  • McFrost #8245
    Anyagi gond is lehet, ezt sugalja a -1 pont.
  • Chievodrukker #8244
    Sajnos vékony a keret, október közepén elég kilátástalannak tűnik a helyzet. Talán mjad Ventura.
  • IXEMGabeo #8243
    es most mi a helyzet?:D most startolt az olasz bajnoksag es a sztar Juveval szoros 3-2-t tolt a csapat
  • Chievodrukker #8242
    A 2017 / 2018-as szezonban 13. hely, 10 győzelem, 10 döntetlen, 18 vereség, 36 rúgott, 59 kapott gól.
    A szezon során egyszer, a 35. forduló után állt a csapat kiesésre, de az edzőváltás után, Lorenzo D'Annával 5 ponttal előztük meg a legjobb kiesőt.
  • Chievodrukker #8241
    A 2016 / 2017-es szezonban a Chievo a 14. helyen zárt.

Sokáig még jobban álltunk, 50 százelék közeli mérleggel. Tavasszal, márciustól erősen visszaesett a csapat, de kiesési gondjaink egy pillanatig sem voltak a szezon során.

A bajnokságban a házi gólkirály Roberto Inglese 10 góllal, a 38. életévét az idény során betöltő Sergio Pellissier 9 találatig jutott. A gólpasszkirály Valter Birsa 9 assziszttal.

Augusztus 20-án a 16. Serie A szezonját kezdi a klub (2001 óta), ebből sorozatban a 10-et.
  • Chievodrukker #8240
    A 2015 / 2016-os szezont - Rolando Maran első teljes évét - a 9. helyen zárta a Chievo. Nagy gratuláció!

A most futó 2016 / 2017-es idényt is jól kezdte a csapat, 9 forduló után pozitív mérleggel a 7.

Részletek a G Portálos oldalon.
    Utoljára szerkesztette: Chievodrukker, 2016.10.24. 19:49:47
  • Chievodrukker #8239
    Most olvastam Paloschi búcsú interjúját a Chievo honlapján. (Angolul is elérhető.)
    Valamit elárul ez a beszélgetés arról, hogy egy olyan kiscsapat, mint a mienk, hogy tud 14 éven át a Serie A-ban többé-kevésbé stabilan megkapaszkodni.
    Alberto távozását nagyon sajnálom, nagy kedvencem. Reméltem, hogy Sergio örökébe lép, és ő is eléri a 100 gólt sárga-kékben, de meg tudom érteni, hogy 26 évesen megpróbálkozik még a nagyobb karrier építésével. Ha Angliában jó szezont tud futni, a válogatottságra is lehet esélye, mint Pellének, vagy Gaccherininek. Guidolin papa reméljük, vigyáz rá.
  • Chievodrukker #8238
    Az őszi szezon végét sikerült újra megnyomni.
    A bajnokság félidejében ötven százalék, 10 . hely.
    7 győzelem, 5 döntetlen, 7 vereség. 25 rúgott, 21 kapott gól.
    Mikor volt utoljára pozitív a gólkülönbség 19 kör után?
  • McFrost #8237
    Utóbbi hetek teljesítménye siralmas, edző csere lesz szvsz.
  • Chievodrukker #8236
    A bajnokság első három fordulójában:
    Empoli - Chievo 1-3
    Chievo - Lazio 4-0
    Juventus - Chievo 1-1
  • Chievodrukker #8235
    Az Olasz Kupából idén is gyorsan kizúgtunk. A II. osztályú Salernitana egy 120. percben szerzett góllal 1-0-ra nyert a Bentegodiban.

Kicsit aggaszt az öreg hátvédsor. Az Inter által elhappolt Zukanovics helyére igazolt Gobbi nem rossz futballista, csak hát a hátvédsor minden tagja elmúlt harminc.
  • McFrost #8234
    Hát, nem gondoltam volna, de nagy Power!
  • McFrost #8233
    Hát, nem gondoltam volna, de nagy Power!
  • Chievodrukker #8232
    A 2014 - 2015-ös szezont a 14. helyen zárta a Chievo 43 ponttal, a kiesőzónát jócskán lehagytuk.

A csapatot októberben átvevő Maran jó munkát végzett, a 21 - 35. fordulók közötti teljesítemény kiváló volt!

Forza Chievo!
  • Chievodrukker #8231
    A G-Portálos honlapon át lehet tekinteni a csapat idei eredményeit.
  • Chievodrukker #8230
    Az új edző: Rolando Maran.
    Játékosként tíz évett játszott a Chievoban 1986 és 1995 között. Ez alatt a Chievo a negyedik vonalból a másodikba ugrott fel.

Utoljára szerkesztette: Chievodrukker, 2014.10.26. 14:54:06
  • Chievodrukker #8229
    Napoli - Chievo 0-1 a második fordulóban!

Erre a fiatalemberre érdemes odafigyelni:
  • McFrost #8228
    Ma megkapjuk az első zakót, aztán a szezon majd méretre igazítja a végére a B-be.
  • McFrost #8227
    Megint necces idény lesz, már most készülök a legrosszabbra.
  • Chievodrukker #8226
    Az Olasz Kupában:
    Pescara – ChievoVerona 1-0
    Gól: 38’ Maniero.

Pescara: Fiorillo, Pucino, Cosic Zuparic, Grillo; Bjarnason, Appelt, Lazzari (69’ Sowe); Politano, Maniero (89’ Melchiorri), Caprari (62’ Nielsen).

ChievoVerona: Bardi, Frey, Dainelli (89’ Bellomo), Cesar, Biraghi; Izco, Mangani, Hetemaj; Birsa (72 Lazarevic); Maxi Lopez, Paloschi (60’ Pellissier).
    Pad: Puggioni, Seculin, Gamberini, Radovanovic, Bentivoglio, Guana, Edimar, Papp.

Na, erre a sorozatra sincs több gondunk.
  • Chievodrukker #8225
    Nagy a mozgás.
    Távozott Dramé, Thereau ... és sajnos Rigoni. Hová máshová, mint a Palermohoz.
    Érkezett Maxi Lopez, Meggiorini, Birsa, Izco.
    Maxi Lopezt a hátam közepe kívánja, a többit majd meglátjuk.
  • Chievodrukker #8224
    A Chievo megszerezte Paloschi teljes játékjogát. Remélem, sokáig marad.
    Úgy tűnik, Stoian a következő szezont is nálunk tölti kölcsönben.
    Van még egy fiatal szerzeményünk: Ivan Provedel 20 éves kapus, aki az előző szezonban a Pisa csapatában védett, és állítólag a 3. liga egyik legjobb kapusteljesítményét nyújtotta.
  • Hunor88 #8223
    Inzaghi nagyon akarja Paloschit aki valószínűleg el is megy Petagnát ajánlja érte a Milan
  • Hunor88 #8222
    Neki is köszönhetjük a bennmaradást én sajnálom hogy elment
  • Darthmushroom #8221
    pedig szinte biztos voltam benne h Marchettit igazoljátok le. úgy is kiszorította már Berisha, szóval el is könyveltem a távozását meg a sok pénzt :D
  • szucsy89 #8220
    Leigazoltuk Agazzit. Véleményetek róla?
  • Hunor88 #8219
    ez az év nagyon nehéz volt de sikerült újra - szerencsénk is akadt mert azért a többi kiesőjelölt sem volt erős

• McFrost #8218
    Jövőre is első osztály, ez tényleg csoda kategória!
  • Hunor88 #8217
    éreztem hogy azok a 90. perces bekapott gólok mennyit fognak számítani ott volt parma, atalanta, sampdoria így kapásból már 3 pont és mindegyik szinte potyagól volt ezekkel a pontokkal hátradőlve nézhetnénk a többi meccset
    ja még a Napoli ellen is
  • Chievodrukker #8216
    Amatőr módon buktuk el a Sampdoria és a Torino elleni meccset.

Közben Fiorentina - Sassuolo 3-4. Szinte biztos voltam benne ...
  • Hunor88 #8215
    Az Intert megfogjuk Campadelli még mindig jóban van az Inter vezetőivel? Vagy csak Morattival volt? Majd kiderül, egy győzelem elég de szurkoljunk a Cataniának mert már nincs kedvem izgulni. A Cagliari is leadhatna pár pontot
  • McFrost #8214
    Kiesünk és meg is érdemli a vezetőség.
  • Hunor88 #8213
    holnap akár el is dőlhet a bennmaradás, "csak" nyerni kell és a Bolognának vagy a Sassuolonak ki kell kapnia
    Forza Chievo!
  • Chievodrukker #8212
    Chievo - Sassuolo 0-1 a 34. fordulóban.

Megérdemelt vereség, jobb volt az ellenfél.
  • Chievodrukker #8211
    A 33. fordulóban kiesési rangadón - Paloschi három góljával és egy gólpasszával - 4-2-re nyert a csapat Livornoban.

Holnap újabb sorsdöntő kiesési rangadó: Chievo - Sassuolo.
  • Chievodrukker #8210
    A Catania - Atalanta - Genoa trió ellen sikerült 6 pontot szerezni. A remény mindenesetre él.
  • McFrost #8209
    Ezt a szezon elején megmondtam.....
  • Chievodrukker #8208
    Láttam a Lazio (0-2) és az Udinese (0-3) elleni meccset is. Tömören összefoglalva: siralmas.

A támadójátékunk nulla. Az ellenfél térfelén már a középpályán nem tudunk egymás után két jó passzt adni, a csatárokhoz (már ha van) gyakorlatilag el sem jut a labda.

Most jön egy Catania - Atalanta - Genoa sorozat. Ha most sem tudunk elindulni felfelé, akkor készülhet a csapat a B osztályra.
  • Chievodrukker #8207
    Most olvastam, hogy Acerbinek hererákja van.
    Remélem, nem végzetes.
  • Hunor88 #8206
    Legalább most már a bajnokságra tudunk koncentrálni teljesen
    Viszont elég aggasztó hír, hogy már a 10. csatár sem akar idejönni, vagyis akarna, de pénz is kellene nekik, az meg nekünk... van, csak nem adunk
    16 pontunk van, az Interrel játszunk legközelebb. Ott jó lenne egy góllal kikapni, de ha megerőltetnénk magunknat talán egy 0-0 kihozható.