54
  • bobka
    #14
    diszkóba szellőzőn beengedni
  • Looserke
    #13
    Nyomatnék a parlamentbe pár köbméternyit...
  • fie
    #12
    Nagy előrelépés béketárgyalásokon. Egyszerűen a légtérbe vegyítve mehetnek a tárgyalások.
    Bush bácsi vajon hány tonnát rendel?
  • Drawain
    #11
    Lakás-, vagy egyéb értékekkel csaló emberek kaphatnak egy óriási eszközt...
  • IoIa
    #10
    Ez is nagyon kamunak tűnik
  • Csirke4
    #9
    És akkor még nem is beszéltünk róla hogy milyen hatalmas nagy katasztrófa lenne ha terroristák kezébe kerülne!
  • LowEnd
    #8
    Az oxitocin beindítja a szülést, valamint epilepsziás rohamot is előidézhet.
    Hááát.
    nem tom mennyire tuti.

    Mindenesetre jogi pályámon komoly gondot okozhat, ha magukat ilyennel fújó sztárügyvédek (vagy más szélhámosok) elkezdenek érvényesülni

  • mrzed001
    #7
    Ja, eddig csak a nyakkendőtűt kellett levenni (mert lehallgató, kamera lehet benne), mostmár kávéból is csak a hozottat lehet majd iszogatni
    Termoszgyár: a jövő nagy befektetése :))
  • irkab1rka
    #6
    Én megbízok a tudósokban, akik kifejlesztették ezt a csodálatos szert. És azokban is, akik használják.
  • Ginoo
    #5
    Mostantól nem fogadhatsz el még egy kávét sem nyugodtan egy üzketi tárgyaláson. Ha belegondoltok z a szer megváltoztathatja a történelmet. Biztos vissza fognak élni vele itt ott. Nekem is kell ilyen:) (nem lennének többet anyagi gondjaim)
  • irkab1rka
    #4
    emléxem pár scifire, ahol a kémiailag irányított társadalmat vázolták fel.
  • mrzed001
    #3
    Néha a némító, meg a két lépés jobbra is elég lenne (no meg a SEX gomb :)) )
  • immovable
    #2
    E kisérlet helyett én inkább támogatnám "A szereljünk a nőkre egy OFF gombot!" című projektet...
  • mrzed001
    #1
    Az NWO, új fegyvert kapott :p