27
NTFS partíció formázása
  • stp4trick
    #27
    Öreg átmegyek és letépem a fejed, hogy belesz@rhassak a testedbe!
    Nem mutagattam, és nem is szidtalak, csak vicceltem 1 picit, bocs ha megsértődtél, de nem kell mindjárt felkapni a vizet.
    Ha meg nem bootol semmire, akkor biztos hogy nem bootcd, kár erőlködni meg elb@szni 3 napot a kérdezősködésre. Használd a fejed és szerezz másikat!
  • stratoman
    #26
    Nincs egy másik cd amivel ki tudod próbálni?
    Mér?
    Ha nem bootolható a cd arról az életben nem fogsz bootolni.
  • RaPad
    #25
    Az se jött be..... Lehetséges hogy nem lehet bootolni a CDmről!mér?
  • stp4trick
    #24
    TENYERELJ RÁ!
  • RaPad
    #23
    Van benne vmi.

    tod meik az a gomb ameik biztos?
  • stp4trick
    #22
    azért nem veszi a billentyű a boot-nál se a leütést, mert itt is hiányzik vagy 6-8 betű, lehet mindig azokat nyomja amik rosszak
  • 12346
    #21
    ecsém. Tuvoknál a pont. partíció töröl, aztán megkérdi milyenre formázza. no para má.

    RaPad, veled meg mi történt?:D írsz, de nem tom mit:D
  • [HUN]FaTaL
    #20
    lol berakod xp cd-t bebootol nem törölsz hanem entert ütsz és ott válogatsz hogy gyorsformat stb.
  • RaPad
    #19
    Hogy formatáljam a Winyót? egy merevlemezem van azon van a Winfos.
  • RaPad
    #18
    Hi all!

    Mior ugye meg éne nyoni egy gombot a bootolásnál neke kirja hogy boot from CD_
    _

    és nyoo a gobot de ne csinál seit. Mi lehet a gond? több ször nyoja meg? csak bizonyos gobokat lehet? Hosszan nyomjam? Entert is utána vagy MI?!!!!!!!
  • JohnPetrucci
    #17
    kalapáccsal gyerekek.....
  • flashX
    #16
    Partition magic..ennyi
  • takysoft
    #15
    XP cedetol is fugg.
    inkabb csinald floppyrol, ha lehet olyat xp-be, vagy vmi linux live cd-rol
    vagy masik vinyorol inditod a gepet, azt ugy partition magic.
  • norbre
    #14
    köszi a segítséget, ezekután valszeg meg fogom tudni oldani :D
  • Tuvok #13
    Nem tévedsz, partíció törlése, utána megkérdi, hogy milyen legyen a partíció, és le is formázza .
  • David01
    #12
    A formázásnál alul ott van hogy rendszerindito lemez letrehozása. Nem olyan bonyolult. :)
  • norbre
    #11
    na ez a másik amit 98-ban megtaláltam hol kell csinálni, de az xp-ben nem :)
  • David01
    #10
    Vagy van egy egyszerűbb modszer is. Csinálsz egy rendszerlemezt. Rámásolod a format.exe-t. Az biztos segít :))
  • David01
    #9
    Talán már telepítésnél felajánja de lehet hogy tévedek.
  • norbre
    #8
    ahaaa
    köszi :D
  • David01
    #7
    Először tedd fel xp-re és onnan inditsd el. Van benne olyan funkcio hogy csinál pár bootlemezt. Azzal betudsz bootolni és ott vannak az altalanos dolgok. Pl.: formazas.
  • norbre
    #6
    azt viszont csak az xp-ből tudom elindítani (gondolom) és nem próbáltam még, de engedi formázni a vinyót miközben fut az xp?
  • norbre
    #5
    vagyis nem pont ezt írtam először, de a lényeg h már többször végignéztem és sehol nem találtam olyat h formázni lehetne
  • David01
    #4
    Probald meg a Particion Magic-el. Az is jó ilyen dolgok elvégzésére.
  • norbre
    #3
    épp ezt mondom h nem ajánlja fel a format lehetőségét
  • David01
    #2
    Beálítod hogy cdről bootoljon a gép. Berakod a xp cd-t. lindul és pár lépés után kiirja a particiokat. Itt tudsz törölni, formatalni, újat létrehozni. Van NTFS gyorsformat és teljes format is.
  • norbre
    #1
    Üdv!

    Van egy vinyóm aminek van egy elsődleges NTFS partíciója (C:\), és XP van rá telepítve.
    Mivel, vagy hogyan tudom leformázni (a partíciót nem szeretném törölni)? Namost az XP telepítő CD-jén már régebben is kerestem, de nem találtam hogy hol lehet formázni.

    köszi