40680
x7qm6o4e7cb4rxmcadpj.jpg:


Egy Remek Évtized Fantasztikus Zenéi !!!




  • pazo
    #1924
    DJ Bobo - t a népnek.....

    DJ Bobo - It's My Life 1997 b+b remix 4:20 256 bakelit
  • pazo
    #1923
    Nem, tuti nem én voltam, de van pesti régi-régi dj, studiós cimbim majd rákérdezek, hogy tud e valamit ebben a tárgykörben.....
  • Chris 2000
    #1922
    "Nem te raktál fel"
  • Chris 2000
    #1921
    Pazo! Nem raktál fel a bakelit csodádról képet fel a 80's fórumban?

    Azt mondta egy haverom, hogy állítólag Pesten írnak (gyártanak) bakelit lemezt! Valaki meg tudja ezt erősíteni?
  • Chris 2000
    #1920
    Ha már ismét visszakanyarodtunk a hazai zenékhez, valakinek nincs meg esetleg a Mont Te Carlo-tól az Itt van a nyár c. szám?

    Igencsak két számot ismerek ettől a csapattól, a másik tán valami ilyesmi, hogy Velünk táncolnak az emberek...

    De az Itt van a nyár, az tényleg jó szám.

    Ha valakinek megvan, és megosztja velünk, azt nagyon megköszönöm!
  • pazo
    #1919
    DJ Bobo - t a népnek.....

    DJ Bobo - Pray 1996 b+b remix 5:50 256 bakelit
  • adriika
    #1918
    Ja és ha már szóba került a Soho Party, Dilis a lány
    itt: http://www.speedyshare.com/224298166.html
  • pazo
    #1917
    Nem sokat. Kb fél éve hallottam hogy elköltözött bp-röl, egy vidéki kis városba, vagy talán faluba és eléggé visszahuzodottan él, és biztos hallgatja faxa minöségben a jó kis italo - euro muzsikszokat.
    A 90es évek vége felé volt ha jól emlékszem egy rádiós próbálkozása, a sok éves tapasztalatát szerette volna kamatoztatni a helyi, vidéki kisebb rádióknál amolyan hakni-show jelleggel - utazgatott volna körbekörbe és élöbe nyomta volna - de az akkori rádiók kompetens személyei valószinüleg azt sem tudták ki kopogtat az ajtón. Szomorú.

    aki még tud róla valamit irja már meg nekünk!!!
  • adriika
    #1916
    Na és erre emlékszik valaki?
    Cut'N'Move - I'm Alive
    http://www.speedyshare.com/915179137.html
  • 80XBoy
    #1915
    Egy mondatba - HOVÁ TÜNT A HAZAI ITALO NAGYKÖVETE?
  • 80XBoy
    #1914
    Pazo! Te mit tudsz Haluskáról? Mi van vele mostanság? Annak idejébe TDK SA-X re meg SONY UX-re rendelgettem a privát slágerlistájáról a válogatás kazikat? Vajon mi lehet vele? Van vkinek infója? Ha igen ossza meg velem!
  • pazo
    #1913
    Egyesekben biztosan!!....folyt köv....
  • Phil Stanley
    #1912
    Ezek alapján egyesekben biztosan Pécs neve merülne fel ...
  • pazo
    #1911
    csak mert a #1905 ben leirt cucc ugye ismerös nekem, van még talán jópár ilyen kaziboritom.....
    "gondolkodjunk béláim" : szükitsük a kört kicsit :
    Haluskától - (ugye aki járt nála az pesten járt abban idöben amiröl szó van) attól 200 km-re dél, délnyugat.....????
  • fine2006
    #1910
    Bejön még valakinek a www.di.fm rádió???? Szerintem a világon az egyik legjobb rádió. (New York)
    Most is a 90-es évek legjobb zenéi mennek. Ski mix3. Aki ráhangol, hallhatja amit most én is!
    (ice mc, mr. President……..)
  • Phil Stanley
    #1909
    háát ... a 200 km-es kör legalábbis nem zárja ki
    de valószínűbb, hogy van közös ismerősünk
  • pazo
    #1908
    Ismerjük mi egymást esetleg...???!!!
  • Chris 2000
    #1907
    "az akkoriban divatos zenék, mint az eurodance"

    Jav: az akkoriban divatos zenék, vagyis az eurodance zenék

    így érthetőbb...
  • Chris 2000
    #1906
    Hogyne emlékeznénk? Cool...

    Annak idején nem voltak annyira elterjedve a kisebb kereskedelmi rádiók, ráadásul amik voltak egy egy nagyobb városban azok gyakorlatilag 20-30 Km távolságból voltak igazán jól foghatók. Ja és azokban sokkalta inkább mentek az akkoriban divatos zenék, mint az eurodance, muzsikák...

    Emlékszem, ezek a kis rádiók kb. 2-3 hétig éjjel nappal nyomták a műsort, majd utána nemtom mi okból megszűntek, és két hét múlva megjelent egy teljesen más nevű rádió az éterben...

    Sosem felejtem el, azt, hogy hogyan próbálkoztam azzal, hogy befogjam ezeket a rádiókat:

    áthangoltattam a kis kétkazettás international-magnómat, kivezettem egy vezetéket az antennarészéből, amit a űTV antennára rányomattam, és az volt a kedvenc időtöltésem, hogy keresgettem, milyen új rádiók tűnnek fel...

    Én Hajdúböszörményi vagyok, itt a Debreceni kisrádiókat akkor még nagyon gyengén lehetett fogni. Nem is nagyon ismerték sokan, az akkor induló city, universum, rádio top, liceum rádiót...stb.

    Miskolcról jött a nonstop, ami erősebb volt mindnél, mert ugye 80 Km-ről jött, mégis tiszta időben akár Stereo-ban hallgathattam...

    Az délelőtt 10-től asszem este 10-ig szólt, este 10-től meg már nem emlékszem volt egy másik nevű miskolci rádió (tán party rádió?) amit idővel a T-Rádió követett...

    Aki a környéken lakik, az tudja, hogy a T-top 20 volt az etalon műsor...

    96 környékén, húúúú de jó volt...

    Elkapott a nosztalgia-hullám...

    Üdv, Chris




  • Phil Stanley
    #1905
    Euro Club ? :)
  • d jani
    #1904
    Na erre emlékszik-e még valaki ?

    2 Eivissa - Move Your Body (Radio Mix)

    Rengetegszer és nagyon nagyon hangosan hallgattam
  • pazo
    #1903
    köszi, hamarosan rámozdulok....
  • d jani
    #1902
  • d jani
    #1901
    Hello pazo !

    Ime a Lady Violet : http://www.speedyshare.com/616346514.html
  • pazo
    #1900
    Kazettán megvan a Komjáthy záró - utolsó müsor. Nosztalgiából néha - évente - meghallgatom. Nagyon szivvel - lélekkel birta csinálni műsorait. Manapság - tisztelet a kivételeknek - a nyomába se érnek, még a táskáját se vihetnék.....
  • pazo
    #1899
    A Haluska Imrére annyira emlékszem, hogy barátaimmal jártam hozzá zenéért rendszeresen 2-3 évig a 90es évek közepén 200km-röl!!
    Jó fej manus.....
  • d jani
    #1898
    A Haluskam Imre müsor !!!! Az volt a hét fénypontja !!!!!!!Meg persze a Komjáthy féle kivánságműsor.....Beélesitett magnóval ültem és vártam a jobbnál jobb zenéket !!!!!!!
  • Phil Stanley
    #1897
    A tini kívánságműsor tényleg klasszikus volt, ám amit még jobban szerettem és sokkal frissebb volt:
    Pillantás az európai diszkókba - Haluska Imre (Na, erre emlékszik még vki?. Petőfi rádióban ment elég későn 21-22 óra körül.)
    Horvát testvéreink pedig egészen fényévekkel jártak előttünk:
    Vecsernij Disco Dance Program (Pentek)
    Disco Focus (Szombat)
    Disco Box (vasárnap)
    Szóval egész hétvégén ment az euro/italodance Dragan Lenarttal. :) Ő még a mai napig is nyomja, de már nem az igazi.
  • fine2006
    #1896
    Captain hollywood project, ace of base, loft, e-type, k’da cruz (new high energy), pharao, mr. Persident, mind mind nagyon sok dance zenéket alkottak, de nem szabad megfeledkezni a magyar Soho Party-ról sem. Náksi Attila is megmozgatta a fiatalokat. És nem utosó sorban 93-ban a RAPULŐK is. Talán mindannyian emlékeztek erre: „cica, baba, pipi, csibe, csajszli, liba, szivi, bige, mindegy hogyan nevezed, vagy magázod, vagy tegezed, de belőle csak egy van, ő a number one.”
    Emlékeztek erre?
    Bocsi, csak kezdenek derengeni a régi jobbnál jobb emlékek.
  • pazo
    #1895
    oké, majd próbálkozom de oda meg én nem mindig tudok tolni felfelé, a speedyshare nem jó??
    keresem ezt, valakinek 320ba legalább
    Lady Violet - Inside To Outside 2000
  • fine2006
    #1894
    „Long time ago” A 90-es évek közepén biztosan ti is hallgattátok a dj service-t. Kovács nagyember Lászlóval, Suri Imrével – juventus rádio szombat este DJ SERVICE.

    Mindig ott álltam a music center mellett, és arra vártam, mikor tudom megörökíteni az új slágerek egy részét. (mivel sosem játszották le végig a számokat) Az akkori deck-es megoldás nekem nagyon jónak tűnt. Sokáig bűvészkedtem, hogy a felvétel után lehalkítva, de meg legyenek ezek a slágerek. Itt hallottam az activate (sav eme), vagy B. G the prince of rap (take me) című számát, de ice mc-t, dj bobo-t, masterboy-t, la bouche-t, corona-t, imperiot- maxx-t fun factory-tés még nagyon sok dance zenét. Örömmel gondolok vissza én is azokra az időkre. Mégegyszer is szeretném megköszönni a segítségeteket.
  • fine2006
    #1893
    Köszönöm!
  • dlajcsi
    #1892
    Sziasztok!

    Mint mindíg, most is időhiányban szenvedek. De azért követem az eseményeket. Szuper lett ez a topic, köszönhetően nektek.
    Egyik "új tagunk" keresett egy zenét. Remélem erre gondoltál fine2006
    B.G. The Prince Of Rap - Take Me Through The Night (extended version)

    Pazo!
    a #1825-ös zenéket nem raknád fel a sendspace-re, hogy le tudjam tölteni? Vagy valaki akinek sikerült a letöltés. Köszi.
  • pazo
    #1891
    DJ Bobo - Let The Dream Come True 5:47 luke's mix 320

    .....másik nagy kedvencem....
  • pazo
    #1890
    DJ Bobo - Take Control 5:57 instrumental 320

    ...csak hogy kerüljön fel zene is.....
  • konyi
    #1889
    Én is állandó hallgatója voltam a Tini kívánságműsornak, azóta sem hallottam hasonló műsort. Elég volt ezt a műsort hallgatnom, és szinte mindent ismertem, és szinte minden meg is volt, még kérni se kellett. Ráadásul hetekkel a megjelenés elött már le is játszották a dalokat, mindezt teljes egészében, magnósoknak

    Kiegészítésűl még néztem az MTV Europe - ot, mert még akkoriban játszottak dance zenéket, aztán jött a német Viva , ahol eleve főként eurodance ment

    Aztán eljött 1996 februárja, és a fekete csütörtök, amikor is a MR anyagi okokra hivatkozva megszüntette a kívánságműsort.

    Akkoriban még alig volt, ami ne tetszett volna, ma pedig sajnos pont fordítva!

    A kazetták azóta is megvannak, a legnagyobb részük persze megvan már cd - ken, de sajnos azóta is akad jó néhány, ami még hiányzik a gyűjteményemből, mert elég ritkaságok.

    Csak azokat a fiatalokat sajnálom, akik a mostani "zenén" nőnek fel, biztos tíz év múlva már emlékezni sem fognak arra, hogy mit hallgattak annak idején!

    Persze tisztelet a kívételnek, idébb-odébb azért akad 1-1 dalocska, ami jó, és persze ez csak a saját véleményem
  • pazo
    #1888
    Hali
    Látom "ráizgult" a csapat dj bobo-ra

    jön....jö....jön...holnap dj bobo koncert élmény 94-böl....
  • MrSister
    #1887
    Látjátok emberek! Az ilyen sztoriktól lesz igazi egy fórum! Nem azért, mert csöpögős és ha elolvasom már nem kell anyámtól lenyúlnom a legújabb Tiffany-t(Így írják?), hanem mert így jobban összekovácsolódik a team. Többet megtudunk a másikról és vele együtt újraéljük a kis emlékeinket. Egy fórumnak véleményem szerint nem csak arról kell szólnia, hogy nekem ez kell, nekem azt rakjátok fel, stb.
    Úgyhogy ha nem fütyültök ki honap én is nosztalgiázom egy kicsikét... Most vissza a jelenbe és irány a fürdőszoba... Pá!
  • Chris 2000
    #1886
    Emlékszem még anno annak idején átköltöztünk az új lakásunkba, ahol saját szobám lett. Volt egy kis kétkazettás magnóm, azzal hallgattam akkoriban a dance zenéket, de sajnos csak a rádióban tudtam, viszont mindig is érdekelt a téma, nagy zenemágus voltam, én ismertem a legtöbb zenét minden ismerősöm között. (Pedig még így is elég csekély anyagot hallottam...)

    Akkoriban még 6. osztályos voltam... Hja milyen régen volt...

    Állandóan a Danubius tini kívánságműsorát hallgattam, ami legelőször péntek este volt tán 8 és 9 között, majd áttették csütörtökre 7 és 9 közé... Nagyon imádtam azt a műsort, volt magnósblock is, onnan vettem fel a külömböző számokat, leginkább az eurodance zenéket!

    Még emlékszem, mikor volt egy interjú DJ Boboval, (Ez valamikor '94 legelején vagy inkább '93 végén lehetett. Még azt sem tudtam ki ő. Az első szám amit megismertem tőle a Take Control volt, ami egyből belopta a szívembe magát. Majd lassan nagyon megkedveltem ezt az előadót...

    A tini kívánságműsor egy régi emlék, ott hallottam először az igazán nagy kedvenceimet...

    Maxx - Get away, A decadance mindkét számát (amire azt hittem Imperio...) Ice Mc - Take away...stb.

    Ma már nincsenek ilyen színvonalas zenei műsorok...

    Kár...

    Bár lehet, hogy színvonalas műsorok ugyan vannak, de olyan zenék, az a feeling, már nincs meg...








  • busmanneo
    #1885
    Hát ja!
    Egy Maxi=egy jó szám.....