40680
x7qm6o4e7cb4rxmcadpj.jpg:


Egy Remek Évtized Fantasztikus Zenéi !!!




  • Howkeddlee #4248
    Egy nagy kedvencem volt anno: Mauro Pilato & Max Monti - Gam Gam
  • Howkeddlee #4247
    Én még picit zenélek,aztán én is megyek!

    Double You - Dance Anymore
  • Howkeddlee #4246
    Ok!A vendégem vagy
  • Storung
    #4245
    good szpaty...
  • Storung
    #4244
    Ez atomsukármegarambószupermosi!
  • Dióka
    #4243
    na végre.....máris jobb a kedvem! de le is fáradtam mára,úgyhogy elmegyek az ágyba! (a híres költő,önmagam után szabadon)
  • Dióka
    #4242
    nekem ne köszönj semmit!Te döntöttél! ...jól!
  • Howkeddlee #4241
    Parancsolj!

    Sign'o Soul - Don't Play Me Song 192

    Sajna a No Woman No Cry,nekem csak Fugees,Bob Marley,és Boney M van...
  • Storung
    #4240
    a jó társaság...
  • Howkeddlee #4239
    No problem,s köszi hogy ...
  • Dióka
    #4238
    jó a duma,ki az edződ?
  • Howkeddlee #4237
    Storung:Találtam neked valamit!Már megy felfelé!
  • Dióka
    #4236
    tudom ma kicsit sokat pofáztam,de ma sokminden történt! elnézést is érte!
  • Storung
    #4235
    Végre eljött a csigalom és a nyugavér ideje...
  • Howkeddlee #4234
    E zenének az alapja,vagy legalábbis ahogy kezdődik,egy e zenénél újabb muzsikát juttat eszembe,mégpedig Whistless Beat nevű csapatot,és az Oh Yes számukat!Nincs meg véletlenül valakinek??

    De La Soul - Keepin' the faith
  • Howkeddlee #4233
    Látod,te kellettél ide!
    Már csak a zenéid hiányoznak...
  • Howkeddlee #4232
    Te Dió! Te egyre gyanusabb leszel nekem...
    Na jó!

  • Dióka
    #4231
    hát ne szórakozzatok már itt, nehogymá egyedül itt felhozom a témát első fokra!
  • Dióka
    #4230
    adhatok egy plátói puszit a borpiros nózikádra????
  • Dióka
    #4229
    PAZObám! (ez a bázás nagyon régi!:))

    nem tudom,hogy gondoltad,hisz nem látok bele a gondolataidba!
    de nem cél egyik név kiemelése sem,sőt még csak a név sem lényeg, hisz tudod, szólás és gondolatszabadság meg blabla,de ha nem az "egyik vagy köre",akkor a "másik és köre", lényegtelen nekem...
    Egyébként én nem zártam ki soha senkit semmiből sem, viszont én sem csípem a "maghasadásos" szenilis vagy kaméleonos dolgokat.De előttem nem kell megvédened magad,hisz velem szemben nincs rá okod.De ha ezt szeretnéd tenni bárki előtt,akkor biztos jó okod van rá és meg tudnád találni a módját is, hogy megtedd,hisz a net elég szabad sokfelé.
    egyébként tök véletlenül az elmúlt 2 napban 1 tök ismeretlen és függteln személytől kaptam infókat Tb-vel kapcsban és hát a skizofrénia tényleg csak baráti és enyhe kifejezés vele kapcsban,bármit is hitetett el veled, vagy tanított meg neked az álpécé zseni!Nem részletezem,de egyben biztos vagyok, veled sem egyenes (a pici orrodnál fogva vezetget), és sokunkkal sem volt az sokmindenben!de nekem a kórkép összeállt és eddig nem tettem, mert marha vagyok meg lojális és toleráns, de mára már megdöbbentem, hát....
    ennyi....
  • Howkeddlee #4228
    Húúú ,most nézem ez a kínos levél hogy összehozta a csapatot...
  • Storung
    #4227
    Lenne két zene amit keresek:Sign'O Soul - Don't play my song és Baby Roots(?) - No woman, no cry. Ha valakinek akad valami a témában azt szívesen venném...
  • Iggy
    #4226
    j
  • Howkeddlee #4225
    Gyerekek igazatok van!Igaz,én nem azért tettem ennek a kérésnek eleget,mert hogy tartottam tőle/tőlük!Nem!De engem nem is érdekel ez az egész!De nagyon kényelmetlen,hogy csomagolgatnom kell,s jelszavazni a zenéket!
    Ami a legszebb volt,hogy nem is ide kaptam e kínos levelet,hanem a regisztrált e-mailemre!

    Ha kíváncsiak vagytok a véleményemre:Nekem az a legfontosabb,hogy jol szórakozzak,és öröm számomra ha szórakoztathatok!!Úgyhogy uccu neki!

    ZZ Labor - Honky Tonk Woman
  • pazo
    #4224
    Dióbá ! ( és ismét elnézést a többiektöl )

    Bizonyára rosszul gondoltam hogy olvasol a sorok között -- is -- !!

    erre gondoltam : ....de hát szólásszabadság van itt...... (idézet)
    mert valahol nincs, én pl meg se tudtam védeni magam, kizártatok ( bár lehet hogy Te nem ) mielött irhattam volna.......na ez szép volt !!

  • Dióka
    #4223
    szia Pazóbá!

    De hisz nem mondtam, hogy biztos ő (sőt "csak 2.-ként hoztam),két nevet említettem és azt is, ha nem az ő személyük,akkor az alteregójuk!!!!(vagy a játszótestvéreiké!)
    (bocsi AlterEgo klubtagunk!)


  • Dióka
    #4222
    ne érts félre!nem veled van bajom!

    de a "ló gikája" nem ad elég fényt belém!

    elöszőr még arra hivatkoztál,hogy javasolták "finoman bánjál" meg "ne legyen problmád",aminek semmi köze igazából a jelszóhoz és most csak azért,hogy csak regesek tölthessék,de egyébként meg bárkinek odaadod a jelszót,aki kéri. ergo nem kell hozzá sem aktív tagnak lenni,sem puszilgatni érte,sem cserébe adni egy másik jelszót,
    hisz te eddig is önzetlenül és feltétel nélkül adtad ezt. most lesz egy jelszó,és ha mindenki elkezdi ezt a nyomvonalat követni,akkor vagy ezer jelszó lesz vagy fingani sem lesz szabad jelszó nélkül!
    mondom,biztos vagyok benne,hogy a sztori merről jött hozzád és ha ez a tendencia,akkor látom a végét is!

    ha kértek tőled és eleget teszel neki(k),akkor kérjem én is, hogy ne viccelődjél???!

    vagy most kreáljon minden aktív tag egy 1024 bit hosszúságú kulcssorozatot az általa feltöltött zenékhez? meg lehet tenni,de a vége nem sok embernek lesz jó, kivéve azoknak, akik "előre kitervelt jószándékkal" javasolták!!!!
    érted????

  • pazo
    #4221
    DIÓBÁ !

    Minden tiszteletem a tiéd, de miböl gondolod hogy minden mögött TB áll??
    ....de hát szólásszabadság van itt......
    ......ezért mertem irni......

    A többiektöl bocsi, akit untattam volna.....
    Jó éjt.....

  • Dióka
    #4220
    nem rossz!
  • Storung
    #4219
    Hali!

    A mi törzsünkben a varázslót úgy nevezik:Nefossámán...
  • Howkeddlee #4218
    Azért itt van ismét 3 zene:

    -CLUELLES - Don't speak
    -DOUBLE VISION - All right (extended)
    -Good Shape - Take My Love

    zenék
  • Howkeddlee #4217
    Dió köszi a "Kedvességed"!!!
    A levélben az állt,hogy azért jelszavazzam a zenéket,mert hogy ne tudja mindenki letölteni a feltett zenéket,csak azok,akik regisztráltak!
    Tudom,hülyeség az egész,de "eleget teszek a kérésnek",legalábbis amíg meg nem unom,és tojok bele az egészbe!
  • Dióka
    #4216
    gondolom máris mondták azt is, hogy atombiztos CIA FBI KGB forrásokból is megerősítettékinformációjukat, sőt ismerik is a cimbit,aki a kivégzéseket irányítja!

    ezt csinálják ezek és az ilyen barmok már egy jó ideje pár "kiszemelttel"!
  • Dióka
    #4215
    bruuuuchachacha!!!!!!!!

    Biztos vagyok benne, hogy ezt a "problémamegoldó jótanácsot" Breki vagy Trend Boy paranemnormális jelenségekre és rögtön bilincsbeverve fognak elhurcolni,ha nem teszed ezt szöveggekre hivatkozva adta, de ha név szerint nem ők, akkor más álnéven valamelyik személye húzódik a veszélyforrás elhárító elit alakulat ténykedése mögött!!!!

    EZ TUTTI FRUTTI!

    mostantól rettegj légyszíves!és jó lenne, ha legalább triplán jelszavaznád,mert akkor nagyobb biztonságban lennél!


    :))))))))))))))))))))))))))


    ezt a baromságot!az ilyenektől tudok sík falra függőlgesen felmászni!!!!
  • Howkeddlee #4214
    A folytatásban 3 zene lesz:

    -B.G.THE PRINCE OF RAP - Can't love you
    -CAPELLA - Move on baby
    -Chimo Bayo - Asi Me Gusta A Mi (hyperdancer mix)

    zenék
  • Howkeddlee #4213
    A jelszavas zenékért elnézéseteket kérném,de kaptam egy "levelet",amiben megkértek,hogy csak finoman bánjak a zene felpakolással,ha nem akarok problémát!Az illető nevét nem szívesen említeném!
    A zenéket továbbra is felpakolom,de jelszóval védem őket!A jelszavat,csak egyszer kell megkérnetek,mert mindíg ugyanaz lesz!
    Továbbra is várom a kéréseket...
  • nandika22
    #4212
    Emma Shaplin - Spente le stelle
  • Howkeddlee #4211
    Egy kis 80.as évek legvége,90es évek eleje,s magyar!

    Napóleon Boulevard: Legyetek jók ha tudtok--Szállj velem--Júlia nem akar...(Rar)

    Jelszó priviben!
  • Howkeddlee #4210
    Sziasztok!

    Rég voltam már itt,s gondoltam benézek!
    Sajnos problémák voltak/vannak a gépemmel,ezért nem tudtam itt lenni!
    Nandika,le a kalappal előtted...

    Egy kis ritkaság: El Charro - Pancsi a vízben itt délen - Lelkikatona (Winrar)

    Jelszó priviben!
  • nandika22
    #4209
    Sequential One - Inspiration vibes (Club 98 Mix) 256 1998

    Sequential One - My love is hot (Original version) 320 1996