40680
x7qm6o4e7cb4rxmcadpj.jpg:


Egy Remek Évtized Fantasztikus Zenéi !!!




  • Howkeddlee #4288
    A folytatásban 2 nagyon ismert zene:

    Hernádi Judit - Sohase mondd! -- Ihász Gábor - Elszáll a gondom
  • Howkeddlee #4287
    No Comment:

    Hóvirág Duó - Nagymami
  • Howkeddlee #4286
    Na ez szép!Ezt kétszer dobta be...
  • Howkeddlee #4285
    A következőkben 2 Fonográf nóta:

    Mondd, hogy nem haragszol rám & Ne vágj ki minden fát
  • Howkeddlee #4284
    Nem!Nem ide,hanem a regisztrált e-mail címemre!
  • Howkeddlee #4283
    Színek: Color - Féltelek (1981)
  • Breki33
    #4282
    ja hogy mail én azt hittem privát üzenet
    mintha olyasmit írtál volna
  • Howkeddlee #4281
    Ez a dal 82-ből:

    Bajtala - Cigánylány
  • Howkeddlee #4280
    Tudom,hogy sokan nézik ezt az oldalt,s mégtöbben a 80as évek topikját,de engedjétek meg,hogy néhány dal erejéig átmehessek egy kis retroba!Fiatal (31) korom ellenére én nagyon szeretem ezeket a dalokat!
    Gondolok itt a 60as-70es-80as évek elsősorban magyar dalaira!Remélem másoknak is tetszeni fognak e dalok,s nem köveztek meg érte!

    Ambrus Kyri - Fehér házikó (1968)
  • Howkeddlee #4279
    "Nekem már csak akkor áll..." Ice Mc - Ok Corral
  • Howkeddlee #4278
    Breki:Láttam is,de nem mondott nekem semmit az a mail cím!Ugyanis nem ide küldte az illető,hanem arra a mailcímre,amiről én regisztráltam ide!
  • Howkeddlee #4277
    S ha már zene,akkor ittvan mégegy!Én nagyon szerettem ezt,még anno játszottam is buliban!

    DOUBLE VISION -- All right (extended)
  • Breki33
    #4276
    ha privátban kapod elvileg látnod kell kitől jött

    én lezártam, csak nem szeretem, ha belekevernek vmibe amihez semmi közöm

    amúgy jelszavazásnál jobb sztem ha a multiplyre pakolod és csak contactoknak osztod meg.
  • Howkeddlee #4275
    Sziasztok,szép napot mindenkinek!

    Ez a tegnapi lavina,látom még nem csitult... (Sajnos)
    De gyerekek,ne veszekedjünk,ha kérhetem!Én inkább mindenkitől elnézést kérek,mert ez megint olyan indulatokat váltott ki,mint anno a 80as évek topikban!Én nem szeretem ha haragban van valaki a másikkal...
    Amúgy e titokzatos levél írója,csak ennyit írt a végére aláírásként: Base
    Én nem nyilvánítok véleményt erről,és szerintem ez csak álnév,és itt nem gondolok innen senkire!!!,szóval őszintén megvallva már nem érdekel!Eleget tettem pár zenéig a kérésének,de többet ne várjon tőlem!
    Kényelmetlen volt jelszavazni a zenéket,de nem esett nehezemre!
    Jah,azért ha valaki letölti a tegnapi rar-ba csomagolt zenéimet,annak itt a jelszó: Csaby
    Lehet hogy most megint kapni fogok ilyen kéretlen levelet?Hmmm...
    De akkor megteszem,hogy bemásolom ide!
    Na de vissza inkább a zenékhez!

    Örülök,hogy tetszenek a zenék!Megpróbálok olyanokat feltenni,amik lehetőleg kevésbé ismertek,vagy pedig épp ellenkezőleg,nagyon ismertek,de rég hallottak!Közéjük tartozik ez is talán:

    Snap! - Who Stole It
  • hosszu72
    #4274
    Hali!
    Baby Roots - No Woman No Cry (Ext)(VBR)
  • Breki33
    #4273
    jónagy hülyeséget írtál

    megkérlek ne keverj már bele a dolgaitokba

    nem én vagyok híres a jelszavazgatásról

    álnéven meg nem szoktam írni, sőt mindenhol ugyanaz szinte a nick-em
    szval erről ennyit..........
  • Chris 2000
    #4272
    A Good Shape - Take my love az valami rohadtul jó zene!!! És sohasem hallottam ezelőtt...
  • Dióka
    #4271
    Hokikám! (bocsáss meg,hogy így a szívembe zártalak!)

    ....de rendesen nyomod itt a termést!bár még nem tudtam csekkolni, de nagyon teccik!
  • Chris 2000
    #4270
    Faszák!!!
  • Dióka
    #4269
    IGÉREM NEM REAGÁLOK TÖBBET TB MEGNYILVÁNULÁSAIRA!
    ELNÉZÉST ÉS MOSTANTÓL JÓ REGGELT!
  • Dióka
    #4268
    Te Mikkamakka!

    Fogd már fel a skizofrén világnézeteddel, hogy sehol sincs diktatúra,én mint korábban is mondtam,nem vágok,vágtam ki soha sehonan senkit,a "többség" véleménye (akik ismernek is),hogy neked beütésed van,de jó nagy....kár,hogy ez a nagy jól eltakarja a gondolataid kifutópályáját!
    Neked már lassan 3/4 éve vannak tuti információid mindenről,de személyesen már lassan fájl cserélős fizetős oldalt üzemeltetsz!pénzért árulsz zenéket (köztük nem kifejezetten eredeti cédékre gondolok)meg hagy ne soroljam!(most nyugodtan hazudtolj meg persze...)
    te is meglepődnél,hogy kicsi a világ és nem kell feltétlenül az engedélyed és a tudtod sem ahhoz,hogy rólad információt adjon az,aki ismer!
    hagyjuk abba és megkérlek,mint a másik totyikban is megkértelek:
    ha ki akarod önteni szíved-lelked vagy nem tudsz elrugaszkodni az oldalas okfejtéseidtől, akkor írj privben annak,akivel úgy érzed levelezgetni szeretnél!
  • Dióka
    #4267
    Teljesen igazad van!

    nincs köztünk vita tb-vel,csak a magánakcióira reagáltam....ha megfigyeled a 80-ason is a semmiből lépett, kapcsolódóott be és kérés és megelőző témakövetés nélkül is elmondta a magáét egy olyan dologban,amiről nem sokan tudnak....még többeket meg nem érdekel,de mivel engem megnevezett,emiatt válaszoltam.
  • Zsoltika 007
    #4266
    Fun factory megvan kazettán. De lehet már eléggé vége van azóta neki.
  • zalrobto
    #4265
    sziasztok.
    keresek 2 fabiola számokat és a fun factory elsö albumát.
    vagy basic element.
    ha valakinek meglenne valamelyik....
  • kalyhacsu
    #4264
    Basszus nem jön össze!Pedig a dc-n megtaláltam factory team mix-ben 1 bizonyos Musiclady-nél,de ezek szerint soha nincs fenn mert el sem kezdte a letöltést!NA JÓ ÉJT!
  • Howkeddlee #4263
    Jah,a zenékre az építő véleményeket örömmel venném...

    Sziasztok
  • Howkeddlee #4262
    Sajna még nem!Te esetleg??
  • Howkeddlee #4261
    Viszont én lassan búcsúzom!Ezt egy olyan nótával teszem,aminek a kezdő dallama anno,a vodkafone egyik lekérhető csengődallamára emlékeztet,amit még a Nokia 3310telcsimre kérhettem,valamikor 98körül...
    Ha valaki emlékszik arra a csengődallamra,s esetleg emlékszik a csengődallam nevére is,megköszönném ha elárulná...

    Szóval a dal: Westbam - Celebration Generation (Rave Nation Remix)

    Mindenkinek szép álmokat!Sziasztok!

    Üdv.Howkeddlee
  • kalyhacsu
    #4260
    Szeva How!!!Plaza Peoplét nem találtad még meg?
  • Howkeddlee #4259
    Az ám tesó!Csak töltögess,és hallgasd a "zenéimet"...
  • Howkeddlee #4258
    S a másik zenéjük:

    Odyssey - Face to face (Club mix)
  • kalyhacsu
    #4257
    Ba'meg mikekek vannak ittenekek!Én inkább elhatárolom magam
  • Howkeddlee #4256
    Egy jó kis bulizós zene! Én nagyon szerettem...
    Odyssey-Riding On A Train (radio)
  • Howkeddlee #4255
    De vissza a zenéhez: Jam & Spoon Feat. Plavka - 1994 Find Me (Odyssey To Anyoona) Maxi version
  • Howkeddlee #4254
    Gyerekek!
    Ez a levél,megint milyen vitát kavart!ááááá
    Olvastam a 80as évek fórumában is hasonlót,s olvastam hogy ott is voltak "problémák" közöttetek!
    Én,mint egy teljesen kívülálló,épp ezért nem is szeretnék belefolyni semmilyen vitába,semmilyen összetűzésbe!Ez a ti dolgotok!Én döntöttem ebben a "kínos dologban",s annak örülnék a legjobban,ha ebben a mindentéren egyre rosszabb életben,legalább a viták elkerülendők lennének,és ha másért nem is,egy jó zenéért s pár kedves szóért legyen kedve akárkinek is feljönni ide,vagy akár hozzátok a 80as évek fórumába!Gyerekek,szeressük egymást,és ne vitázzunk!Ha kérhetem!
  • Howkeddlee #4253
    Ismét egy ritkább zene,ami szintén nagy kedvencem volt:

    Good Shape - Take My Love
  • Trend Boy #4252
    Szia agytröszt...

    Először is nem tudom kitől kaphatál infót rólam... Sajnos nagyon kevesen tudnak bármit is rólam, föleg az interneten. Nem azért mert titok, hanem, mert csak "alterogok" vagytok, és személyes ismeretségünk nincs. A magán életemben peddig nincs olyan ember akit csak haloványan is ismerhetnél, és az bármi féle infórmációkkal el tudna látni, az én jóváhagyásom nélkül...
    Másrészről, én nem ismerem "Howkeddlee" tagot, még nem is váltottam vele egy szót sem, tehát ez a kitalálmányos agyszülemény lassan üldözési mániává vállik nálad és kedvenc bajtársaidnál...
    Viszont ide tartozik, pár emberke tudomására hoztam bizonyos infórmációkat, azzal kapcsolatosan, milyen hivatalok mire készülnek, illetve mi az ami folyamatban van. Az infórmácó törzs, pontos, és helyén valóan igaz! Gondolom ennek már 1001. változatával találkozhatot "Howkeddlee". (sajnálom, ez az én hibám, az infórmáció túl jutott azon a határon, amin, én szeretem volna) Sajna, sok a magát, felválalni nem képes ember, de nem haragszom rájuk, nincs miért, saját butaságuk fogjai.
    Viszont érdemes tudni, minden ember, az infók mellé megkapta a megoldások kulcsát is. Aki él vele él, aki nem nem, Aki pass-ban akar utazni, az abban, aki nem nem. Azt kell mondanom, kedvenc barátodnak ott vannak a mailjaiban (MFLEX) a megoldások, bár lehet nevem olvasássa egyből törlést eredményezet (ott volt a fájdalommetes védelem a fórumotok védelmére, persze ekkor még nem üttötek adminná). Hát igen, az "ügyvéd" úr rosszul kezeli a dolgokat mostanság. Nem térek ki a szemenszedet hazugság tengerre, sem a sértegetésekre, viszont nem ártana az alapvető normákat betartani egy fórumon. Nem tartom célszerünek a többség hangját elnyomni, nem célszerü a többség akaratára azt mondani, NEM! Milyen fórum az ahol diktatura uralkodik? Milyen fórum az ahol azért kizártok valakit, mert velem szóba áll? (persze úgy, hogy megvédeni sincs esélye magát) Milyen fórum, ahol azt írják ma is emberek, retegnek, mikor ki lesz kitéve... Tudod mit, segítek neked: ki kell vágnod kb még vagy 20 embert, és a ........... rendszer kódód meg kell változtatni pozitív értéküre. Ekkor már biztosan nem tudok hozzáférni a gyengén megvédett fórumotokhoz. Tudom, tudom, ez zagyvaság... ismerem már ezt...

    Szép jó éjszakát mindenkinek, és ne haragudjatok se Dióra, se rám, vagy másra, hogy e medő vita ide is be tette a lábát...

    Mégegyszer bocsánat, és Forever Music!
  • Howkeddlee #4251
    No comment...

    Odyssey - Everybody move
  • Howkeddlee #4250
    Sokan szerették,és szeretik még most is ezt:

    Playahitty - the summer is magic
  • Howkeddlee #4249
    Régen nagyon sokat buliztam erre a muzsikára:

    clock-everybody

    Valakinek más zene tőlük???