40680
x7qm6o4e7cb4rxmcadpj.jpg:


Egy Remek Évtized Fantasztikus Zenéi !!!




  • kaposi1
    #6728
    Megnéztem az adatlapod,de gondoltam hogy Kb egyidősek lehetünk.
    Egyébbként szintén Halak.
    Szerintem egy mai átlag 18-évesnek a mi magnónkal már gondjai lennének egy tisztességes felvétel elkeszítésénél.
  • kaposi1
    #6727
    Jellemző abban az időben a Pioneerek is az Osztrákoktol kerültek be csomagban!!!!
    És emlékszem valami horribilis áruk volt.
  • kaposi1
    #6726
    Ha jól látom a Pioneer az már három fejes volt ugye?

    Haveromnak van egy CT -777-es,meg egy ugyanolyan csak 9-el kezdődik .
    Nem tudom a tipusszámát de annakidején amikor megvette nem volt nála jobb a piacon.
    És az az röhej hogy szinte alig használta.

    Egyébbként Pioneer után váltottál Sony-ra?
    Azt meg miért?
  • Wescone
    #6725
    Mert amikor megjelent a te Technics-ed, vagyis ez a model, nem volt rá pénzem. Aztán került a Pioneer, végül a Sony, melyet Austriában vettem, újan, rendkívül olcsón 2000-ben. Azóta is tökéletesen működik, egy szavam nem lehet.
  • Wescone
    #6724
    Ezeket mind nyúztam annak idején, ebben a sorrendben:





  • kaposi1
    #6723
    De ha a Technics tetszett akkor később miért nem azt vetted?
    Bár gondolom ez a Sony jobb.
  • kaposi1
    #6722
    Nekem azért tetszett meg annakidején mert hosszú a kijelző skálája ,kétféle tartományban ,és pontossabban lehet beállítani a felvételi szintet.Meg azért pofássan is nézett ki.Bevallom nekem ma is tetszik.
  • Wescone
    #6721
    A 90-es évek elején erröl a gépröl álmodtam szinte minden éjjel.
    Mindig is a Technics volt a kedvencem.
  • kaposi1
    #6720
    Lényegében olyan mint az enyém.
    Az enyém ehunn van ni.


    Öregecske már szegény, de azért tökéletes állapotban van.
  • Wescone
    #6719
    Nem rossz az (www. vintagecassette.com) oldal.
    Megtaláltam az én gépem is.

  • Wescone
    #6718
    Ez a te készüléked?
  • kaposi1
    #6717
    C.C.Catch - Megamix 98'
  • csazso
    #6716
    Mesés darab! http://cgi.ebay.de/AIWA-F-990-HighEnd-Stereo-Cassette-Deck-Dolby-HX-PRO_W0QQitemZ270184119235QQihZ017QQcategoryZ27789QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem#ebayphotohosting
  • turoczy
    #6715
    Sziasztok!

    Ismét kérnék néhány zenét (hátha valakinek megvan)
    THE COURSE: Ready Or Not (bármelyik mixe, de ha van akkor a Club Mix) - 1996

    Ezen kívül a Modern Talking és CC. Catch 1998-as megamixjei érdekelnének.

    Köszönöm!
    TG
    TG.
  • kaposi1
    #6714
    Köszi a linket.
    Kész kincsestár,és még az én jó öreg készülékem is benne van.
  • csazso
    #6713
    Ja a link: http://www.vintagecassette.com/
  • csazso
    #6712
    Sziasztok. Én is imádom a magnódeckeket, most is van két darab 3 fejes Aiwa gépem / ad-f620 és ad-f990/, A második volt a 86 körűli csúcskészülékük, csak poénból vettem meg , mert kamasz koromban erről álmodoztam, mire elérhetővé vált számomra, be jött a digitális technika.Mindent tudott amit akkoriban a többi konkurens gép még nem.Kár hogy nem kapcsolom be őketAkit érdekel kűldök egy linket, minden fajta deck megtalálható, jópár fényképpel kiegészítve. Bennem felidézte a régi másolgatós kamaszkort, kinek milyen gépe volt akkoriban?
  • 222Alexandra222
    #6711

    Sugar & Spice - Simsalabam
  • Dióka
    #6710
    kis pötyögés

    Gorgeous-Love Sensation (98)
    Starbug-Hypnosis (98)
    ITT
  • bajusza
    #6709
    Ha valakinek megvan az Original Version (vagy Radio Edit), töltse fel légyszíves.


    Köszönöm.
  • nandika22
    #6708
    Paradisio - Vamos A La Discoteca (Original Club Extended Mix)

    A Bailando mellett a másik nagy durranásuk! Bár asszem több nem is volt!
  • kaposi1
    #6707
    Oké!
    Köszi szépen a választ.

    Egy zene 95' böl.
    Moduar - Do it
  • Dióka
    #6706
    és egyébként az ogg is egy kiemelkedő audio formátum, tesztelni teszteltem már, de az is igaz én nem használom. tőlünk nyugatabbra meg északabbra "kedvelik",bár szerintem ahogyan eddig is, "csak" egy alternatíva marad.
  • Dióka
    #6705
    ja,akkor csúnyán félreértettük egymást...bár ha ezt mégegyszer elolvasom,akkor is csak azt értem ki belőle,amire válaszoltam:

    "hogyan kell innen zenét letölteni úgy, hogy azt le is tudjam tárolni.
    Mert hidd el már régóta le szeretnék húzni erröl az oldalrol, de még csak ilyen 44kb/sec-be sikerült."

    ...szóval az azért .ogg,mert OGG Vorbis formátumban van feltéve,ami egyszerűen magyarázva ugyanolyan veszteséges audio formátum ,mint az mp3 meg a tucatnyi hasonló.A "furcsasága" meg az alacsony vbr bitrátából adódhat,ami kábé a 128-as mp3-nak felel meg,de mivel nem én kreáltam,emiatt többet nem tudok róla.
    a teljes mérete asszem 2,31MB
  • kaposi1
    #6704
    "de hogy nálad ez miért olyan lassú, arra látatlanban nem tudok ésszerű magyarázatot."

    Azt hiszem csúnyán nem értjük egymást.
    Nekem nem azzal van a gondom hogy lassan jön le ha rákattintok.
    Sőt túl gyorsan is.
    Nekem az a problémám hogy amikor megnyitom a Winamp-al, akkor abban a kockában ahol álltalában 192- 320-at szoktam látni ott most 44-90-ig látható. A kiterjesztése meg valami .ogg
    Mindenek ellenére meg furcsán jól szól.
    A fene sem érti hogy most mivan.
    Amikor az oldalon a számra kattintok akkor olyan gyorsan lejön, hogy a letöltés folyamat ábra el sem tud indulni.
  • kalyhacsu
    #6703
    Extended verzsönben van meg csak!
  • Dióka
    #6702
    Legjobb tudásom szerint, ha a számcímre vagy az az előtti kis hangszóró ikonra klikkelsz,akkor ez egy egyszerű letöltésként másolható az elérhető szabad sávszélességeddel,oké sejtem,hogy idáig már eljutottál,de hogy nálad ez miért olyan lassú, arra látatlanban nem tudok ésszerű magyarázatot.
    Nekem több helyről nézve sem volt még probléma (ha kell jön 2 megabájttal is), illetve még senki sem jelzett hasonlót.A gyanúm szerint szolgáltatói oldaladon lehet az okokat keresni (szerver és szerver közti kapcsolatban) vagy a környezeti beállításaidban lehet valami miatt ilyen jelenség.
  • kaposi1
    #6701
    Azért ha már ennyire felcsigáztál elárulhatnád hogyan kell innen zenét letölteni úgy, hogy azt le is tudjam tárolni.
    Mert hidd el már régóta le szeretnék húzni erröl az oldalrol, de még csak ilyen 44kb/sec-be sikerült.Nem csak hallgatni szeretném.
  • kalyhacsu
    #6700
    Utánnanézek!
  • bajusza
    #6699
    #6645-re valami válasz?
  • Dióka
    #6698
    KÖSZÖNÖM A SEGÍTSÉGED!

    Szerintem,ha kicsit még nézegeted,akkor neked is menni fog a "letöltés",mint annak az "X" klikkelőnek.

  • 222Alexandra222
    #6697
    De azzal a magnóval (azzal a fejjel) felvett kazettát, csak azzal a magnóval lehet lejátszani. Szerintem.
  • 222Alexandra222
    #6696
    Az megújult Petőfi Rádiót ajánlom mindenkinek.
    Nekem bejön.
    A Megadance internetes rádió is az egyik favorit nálam.
    Csak gondoltam leírom.
    Ti életetek, Ti döntésetek.
  • kalyhacsu
    #6695
    Bele kukkantottam volna,hogy milyen fejrendszer van benne!
  • kaposi1
    #6694
    Nekem az is padlófogás volt amikor olyat láttam hogy egy deck egyszere vette fel a kazi A és B oldalát gyorsmásolással.
  • kalyhacsu
    #6693
    Ékelj be közzé egy kapacitív egységes modulátort!Úgy működni fog!Légy kreatív!
  • kalyhacsu
    #6692
    Ja-ja!Kevert módban is letud játszani!Lényegében azt tudja,mint egy asztali cd játszó!Gondold el beraksz 6 db 90 peces kazit és elindítod a lejátszást!Igencsak lemegy a nap mire végez!
  • 222Alexandra222
    #6691
    A bináris Tesla-indukciós fotonreaktor mellé nem javaslom, ami már a gyári alapfelszereltségek között van.

    Mr. President - 4 On The Floor (Komakino Remix)
  • kaposi1
    #6690
    A 6689 neked ment.
  • kaposi1
    #6689
    Azért itt is látszik a lényeg.
    Érdekes egy szerkezet.